Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Tomku, wygląda zacnie. Bransoleta odmieniła go. Nie spodziewałem się takiego rezultatu. Wygodny jest na tej bransolecie?

 

Edycja: żeby nie robić off, to wstawiam fotkę. Miało być artystycznie, a wyszła kaszana :D

 

dvtb.jpg
 

Edytowane przez Dar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś też Speedmaster, wprawdzie nie tak zacny ale też nie od macochy

 

post-39382-0-86001600-1374357014_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
d3o2.jpg

zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś monster w nowszej , niż przeważnie demonstrowane na tym forum, wersji, podobno brzydszejy9g6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś monster w nowszej , niż przeważnie demonstrowane na tym forum, wersji, podobno brzydszejy9g6.jpg

 Mnie się podoba  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś monster w nowszej , niż przeważnie demonstrowane na tym forum, wersji, podobno brzydszej

 

Nie jest to prawda :D

 

y3ms.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na zmianę

Który wygodniejszy ?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plaza  B)

 

G-5600A-7-070.jpg

 

Kolego czym czyścisz swojego białasa? Za każdym razem jak zrobisz zdjęcie wygląda jak nowy  :) ( chyba że kupujesz nowe  ;) ). Twój chyba jest lakierowany?

A i masz porządny sprzęt - aparat  :). Foty super! Graty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Kolego czym czyścisz swojego białasa? Za każdym razem jak zrobisz zdjęcie wygląda jak nowy  :) ( chyba że kupujesz nowe  ;) ). Twój chyba jest lakierowany?

A i masz porządny sprzęt - aparat  :). Foty super! Graty!

Nie jest lakierowany, czyszcze szamponem, lub zelem pod prysznic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pokazywałem to wakacyjnie było od soboty do soboty :

teGghEt.jpg?1

Na zmianę :

aCYMrh0.jpg?1

A od wczoraj nie schodzi z ręki:

D22A8tH.jpg?1


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

pepepatryk, swietny kolorek  B) tez mialem kupic zoltego 6900 ale chyba lepszym rozwiazaniem bedzie jak do swojego bialego 5600 dokupie zolty bezel i pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś img4542y.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepepatryk, swietny kolorek  B) tez mialem kupic zoltego 6900 ale chyba lepszym rozwiazaniem bedzie jak do swojego bialego 5600 dokupie zolty bezel i pasek.

Dzięki, chodź jak Ty zrobiłbyś zdjęcie to na pewno ten model znalazłby więcej zwolenników :)

 

Ja u siebie musiałem bezel zmienić. Zastanawiałem się przed zmianą na kolor czarny, ale jednak nie mogłem zrezygnować z żółtego nadgarstka 

 

Aaaa... polecam Ci jednak kupno 6900, wyjdzie Cię pewnie około 200 zł więcej, a będziesz miał dwa kultowe G i nie będziesz musiał dłubać w 5600 przed każdym wyjściem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.