Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie niedzisiejsze
 
post-44476-0-92239000-1369973388_thumb.jpg
 

 

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z tymi LLDami bo az sie gotuje z zazdrosci. To moj glowny cel zegarkowy na przyszly rok ^^

Co masz zrobić dzisiaj - zrób pojutrze, będziesz miał dwa dni wolnego.

co masz kupić w przyszłym roku - kup teraz, będziesz miał o rok więcej radochy ;)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz zrobić dzisiaj - zrób pojutrze, będziesz miał dwa dni wolnego.

co masz kupić w przyszłym roku - kup teraz, będziesz miał o rok więcej radochy ;)  

Gdyby jeszcze moj rachunek bankowy podzielal to zdanie to pewnie :D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak na stali...

 

4jrt.jpg

9tqg.jpg

Pozdrawiam,

 

 

Tomasz..on chyba dla Ciebie za duży jest....jak dojdziesz do tego samego wniosku to możemy o tym porozmawiac, ponegocjowac.. :)

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5puu.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5puu.jpg

Piękny motoryzacyjny pasek z pięknym "Heuerowym" Atlantikiem ...ale kolor wskazówek lepiej koreluje z pomarańczowymi paskami na serwecie...przynajmniej na tym zdjęciu ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny motoryzacyjny pasek z pięknym "Heuerowym" Atlantikiem ...ale kolor wskazówek lepiej koreluje z pomarańczowymi paskami na serwecie...przynajmniej na tym zdjęciu ; )

 

tak myslałem...  na początku...

 

do momentu kiedy nie przyłożyłem pomarańczowego paska do koperty i okazało się że zegarek ginie w tych pomarańczach. A przy tym pasku wzrok skupia sie na zegarku, a pasek go tylko rozjaśnia, jest dodatkiem do zegarka. Kolor nazw na bezelu jest bardziej do niego zbliżony.

 

6ybt.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie OK. Mało tego wzór przeszyć współgra z kształtem zew. bezela :) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz..on chyba dla Ciebie za duży jest....jak dojdziesz do tego samego wniosku to możemy o tym porozmawiac, ponegocjowac.. :)

Idź precz szatanie!

jest absolutnie w sam raz. zdjęcia przekłamują :rolleyes:

Pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myslałem...  na początku...

 

do momentu kiedy nie przyłożyłem pomarańczowego paska do koperty i okazało się że zegarek ginie w tych pomarańczach. A przy tym pasku wzrok skupia sie na zegarku, a pasek go tylko rozjaśnia, jest dodatkiem do zegarka. Kolor nazw na bezelu jest bardziej do niego zbliżony.

 

6ybt.jpg

Najważniejsze że Tobie się podoba... i że masz dobre wyjaśnienie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałem się do zegarmistrza odebrać Speedway`a , a wróciłem z kolejnym...

post-57210-0-99126700-1377242300_thumb.jpg

post-57210-0-13772800-1377242303_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.