Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze nikt nie nosi Rolexa z tego powodu co ja, a tzn ze chce być inny,inny niż ci z którymi Rolex się kojarzy czyli złodziejem, bandyta, mafioso, alfonsem, pedalem, nieuczciwych biznesmenem, cyganem aha prezydentem i czymś tam jeszcze to firmę po prostu polubilem i dużo ich zegarków mi się podoba

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"obiektywny ekspercie"

Zostańmy przy obiektywnym, bo ekspertem nie jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

.Bond piękny,dobrze wykonany,ale Rolex lepiej wykończony.

Aksim, możesz to rozwinąć? I piszę na poważnie, nie szukając zaczepki.

Po prostu nie wiem w czym wykonanie czy wykończenie jednej czy drugiej marki jest lepsze.

 

Jak oglądam zegarki obu marek to raczej nie spotykam elementów do których jakości mógłbym się przyczepić. I dlatego pytam o twoje spostrzeżenia, może nie na wszystko zwracam uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aksim, możesz to rozwinąć? I piszę na poważnie, nie szukając zaczepki.

Po prostu nie wiem w czym wykonanie czy wykończenie jednej czy drugiej marki jest lepsze.

 

Jak oglądam zegarki obu marek to raczej nie spotykam elementów do których jakości mógłbym się przyczepić. I dlatego pytam o twoje spostrzeżenia, może nie na wszystko zwracam uwagę.

Porównywałem Rolka GMT,Taga Aquaracera,Nowego bonda 300M.Spasowanie bransolety najlepsze w rolexie,zapięcie również.Jeżeli chodzi o wykończenie to bazuję na powierzchniach polerowanych.W tagu wręcz widać ślady po polerce(delikatne zniekształcenia,falowanie) zarówno na bransolecie jak i bokach koperty.Kanty koperty miękkie,bransoleta łączona pinami z tulejami co niezbyt lubię.Zegarek nowy,sam zdejmowałem z niego folie.W Bondzie lepiej jeżeli chodzi o wykonanie,duży skok do przodu jeżeli chodzi o poprzedni model,tu czepiam się również polerki.Przy uszach łączenie powierzchni polerowanej z satyną miękkie,brak tego sznytu,który widzimy np. w Seiko GS.W rolku wszystko wykonane jest perfekcyjnie podobnie jak w Seiko,ale jeżeli chodzi o bransoletę tu też wygrywa firma z koroną w godle.Co do polerki u rolka to dosłownie szkło,zero falowania,można się przejrzeć,a kanty ostre podobnie jak w Seiko,które także darzę dużym szacynkiem za wykonanie i wykończenie.To tak pokrótce,omcia jest śliczna to fakt i z pewnością nie jest 50% gorzej wykonana mimo,że kosztuje połowę jego ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały przerywnik ;)

 

eme8egyg.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie samymi omegami ,niestety, i rolexami człowiek żyjeimag0067nb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie odbieram wyważone opinie wygłaszane przez człowieka , który "przeleciał" kilkaset zegarków , są dla mnie miarodajne.

Trudno natomiast odnosić się do uwag typu : zainwestowałem w swój wizerunek , kupiłem najbardziej rozpoznawalny  (czytaj najlepszy ) zegarek , a każdy kto ma inne zdanie jest biedakiem i kretynem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trudno natomiast odnosić się do uwag typu : zainwestowałem w swój wizerunek , kupiłem najbardziej rozpoznawalny (czytaj najlepszy ) zegarek , a każdy kto ma inne zdanie jest biedakiem i kretynem .

 

Nie zauważyłem na forum tego typu uwag :)

 

gu8e2y8u.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie odbieram wyważone opinie wygłaszane przez człowieka , który "przeleciał" kilkaset zegarków , są dla mnie miarodajne.

Trudno natomiast odnosić się do uwag typu : zainwestowałem w swój wizerunek , kupiłem najbardziej rozpoznawalny  (czytaj najlepszy ) zegarek , a każdy kto ma inne zdanie jest biedakiem i kretynem .

A gdzie w tej dyskusji wyczytałeś informacje prowadzące do takich wniosków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_2699-2_zps06dbbd9f.jpgIMG_2481-5_zps8bd54ae5.jpg

Jeden z najpiękniejszych zegarków, gratuluje posiadaczowi :)

Edytowane przez zeRo_Six

AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, trochę mi się już znudził, ale wciąż mi się bardzo podoba :) Mam też do niego oryginalną bransolete, na dniach sobie założe to pewnie znów zacznę go częściej nosić :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najpiękniejszych zegarków, gratuluje posiadaczowi :)

To prawda Zenith piękny!


Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w tej dyskusji wyczytałeś informacje prowadzące do takich wniosków?

to sie nazywa" kij w mrowisko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.