Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

.

przepiekny ten UG ... jak go upolowales? Ile ma latek i jaki byl jego stan jak go zdobyles ... jak to nie problem zalacz fote mechnizmu ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem nosic cos innego ale naprawde sie nie da.

 

d2sh.jpg
 

Edytowane przez maze123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-moon 1962

392h.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 post-55792-0-26865200-1377697822_thumb.jpg

antyteza "głębokiej diagnozy"  mojej motywacji posiadania Rolka...bez lupki i bransolety pozostaje anonimowy dla 99% społeczeństwa...i to mi się w nim  podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie odbieram wyważone opinie wygłaszane przez człowieka , który "przeleciał" kilkaset zegarków , są dla mnie miarodajne.

 

Dla mnie żadna opinia nie jest miarodajna, bo gusta są różne i to co ktoś uznaje za plus niekoniecznie musi się podobać innym.

Oczywiście czyjeś opinie są pomocne, ale nie miarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk:

 

ezgq.jpg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post-Moon 2006…

rd07.jpg

 

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

przepiekny ten UG ... jak go upolowales? Ile ma latek i jaki byl jego stan jak go zdobyles ... jak to nie problem zalacz fote mechnizmu ...

przepiekny ten UG ... jak go upolowales? Ile ma latek i jaki byl jego stan jak go zdobyles ... jak to nie problem zalacz fote mechnizmu ...

Zegarek z 2009 roku, kupilem 2 tygodnie temu zafoliowany, niezakladany wczesniej na reke. Jest super, szczegolnie tarcza na zywo jest sliczna. Bardzo go polubilem.

post-1801-0-50714100-1377703093_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testonie, ten Fortis to jedna z ikon tool-watcha. Świetny!

wygląda świetnie to prawda tyle że świadomość że choć wygląda jak on a nie jest Markiem trochę przeszkadza by uznać go za ikonę... przeszkadza mnie oczywiście ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki - NATO potrafi zrobić "twardziela" z  niemal każdego tool watcha - czego i Twój Brajtek jest dobrym przykładem

nie tylko Tobie, mi tez sie podoba; super na tym NATO wyglada

 

 

ja dzisiaj ten

 

1b5z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Mark nie byłby jednak tool-watchem. Musiałby zjechać półkę niżej, co zrobił właśnie Fortis. ;)

pierwotnie był ale sprytni marketingowcy z IWC postanowili go trochę "zrepozycjonować" żeby poszerzyć sobie rynek o miłośników koszul a nawet garniturów...ale zmień pasek w MXV czy wcześniejszym  na taki "roboczy" jak Twój  albo wrzuć go na NATO i wtedy powiedz że to nie tool watch ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.