Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żartuj. MM niszczy Suba w pył. Jedynie Mechanizm na korzyść Rolka.

 

foto stare ale dzis na lapie:

 

 

 

W  jakich aspektach niszczy bo słowo mocne to i takich argumentów oczekuję ;) Zaciekawiłeś mnie tym stwierdzeniem a przyznam, że MM na żywo nie widziałem nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolennikow Rolexa zadne obiektywne argumenty zwykle nie przekonują wiec nie ma sensu tego drapac po raz setny. Chodzby wskazowki w mm szczotkowane z super wyprowadzonymi krawedziami. W Rolku zwykle plaskie polerowane. Kup MM i sam oceń :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni więc czas na zmianę.
 

post-52196-0-43581600-1386506772_thumb.jpg

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolennikow Rolexa zadne obiektywne argumenty zwykle nie przekonują wiec nie ma sensu tego drapac po raz setny. Chodzby wskazowki w mm szczotkowane z super wyprowadzonymi krawedziami. W Rolku zwykle plaskie polerowane. Kup MM i sam oceń :-)

Pytałem Cie z ciekawości a Ty mnie wrzucasz do fanboy-ów. Ok, Twoje prawo. Mam już Seiko drugiego nie potrzebuję.

Może pablo coś więcej powie bo już pewnie ochłonął po zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zwolennikow Rolexa zadne obiektywne argumenty zwykle nie przekonują wiec nie ma sensu tego drapac po raz setny. Chodzby wskazowki w mm szczotkowane z super wyprowadzonymi krawedziami. W Rolku zwykle plaskie polerowane. Kup MM i sam oceń :-)

Marcin przestań żartować, wskazówki to jedyny atut MM względem Suba i jedyny jaki fani MM przytaczają przy każdym porównaniu MM z czymkolwiek. Pod każdym innym to SEIKO Rolexowi do pięt nie dorasta, a o bransolecie już nawet nie wspominam. Kupujesz zegarek, bo ma super wykonane wskazówki?

Ja rozumiem porównanie Suba z GS SBGA031, ale MM? Nie ta liga.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakochalem sie w tej piateczce ;)

 

piateczka8122013.jpg

 

s

 

Bardzo ładna "5". U mnie też Seikowo kolorowo.

 

fu2v.jpg

 


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem Cie z ciekawości a Ty mnie wrzucasz do fanboy-ów. Ok, Twoje prawo. Mam już Seiko drugiego nie potrzebuję.

Może pablo coś więcej powie bo już pewnie ochłonął po zakupie :)

nie wrzucam do fanbojow ale wielokrotne dyskusje na forum na temat suba konczyly sie zle. Dlatego lepiej nie potuszac tematu. moja opinie wszyscy znaja. O prosze ponizej napisal Jacek. Dokladnie odpowiedzial w tym tonie jakiego sie spodziewalem.

Tak jak juz pisalem dla mnie licza sie tylko suby vintage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nlum.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Sytuacja jest dość ciekawa.

Submariner jest na pewno wygodniejszy, ale to dla mnie nic nie znaczy. Nie potrzebuje żeby zegarek był wygodny. Ma super bransoletę super wyważona i ze świetną regulacją w zapięciu. Nie siedzę z lupą nad zegarkiem więc mikro szczegóły też mnie nie interesują. Praca koronki w Roleksie to jest cud. Przede wszystkim  ma napis Rolex  ;)

Kiedy oglądałem Marinemastera na zdjęciach to nie widziałem sensu dopłacać do Sumo, ale nie ma o czym gadać. Jak najbardziej MM jest godnym konkurentem dla nowego Suba. Seiko ma tragiczną bransoletę, ale tak mi się wydaje tylko dla tego, że mam Suba. Mikroregulacja działa średnio i kiepsko wygląda, przy odpinaniu zdarzało mi się, że się włączała, ale to też kwestia pewnie przyzwyczajenia. Wadą MM jest to że nie ma napisu Rolex.

Ja potrzebuje toolwatcha z dobrym mechanizmem i dobrze wykonany. Ja nie kupuję zegarków z myślą o odsprzedaży, inwestycji czy kolekcjonowaniu. Ja potrzebuję zegarek mocno używać, Seiko to mi daje.

Teraz tak patrząc to chyba jednak Seiko bardziej mi się podoba, ma taką fajną kremową lumę (trochę jak pam 359).

 

Zagadka którego zostawić jest dla mnie trudniejsza niż zagadka "kul Kenedyego"  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakochalem sie w tej piateczce ;)

 

piateczka8122013.jpg

 

s

Cudeńko! Niezbyt przyjazny jesteś robiąc takiego mi smaka ;D Gratuluję i zazdroszczę!

 

Więc i ja się przyłączę do pokazu piąteczek mimo tego, że moja nie jest aż tak bajeczna:

n5k0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoń za zakupami powoduje, że będę musiał sprzedać w pewnym sensie "perełkę" w mojej kolekcji, ale czego się nie robi dla spełnienia marzeń... Tak więc powoli się przyzwyczajamy do myśli, że będziemy musieli się rozstać <_<

 

2md53l0.jpg


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

nie wrzucam do fanbojow ale wielokrotne dyskusje na forum na temat suba konczyly sie zle. Dlatego lepiej nie potuszac tematu. moja opinie wszyscy znaja. O prosze ponizej napisal Jacek. Dokladnie odpowiedzial w tym tonie jakiego sie spodziewalem.

Tak jak juz pisalem dla mnie licza sie tylko suby vintage.

Marcin, o jakim tonie piszesz? Wyrażam swoją opinię. Lubię tak samo i jedną i drugą i w mojej osobistej opinii to dwie najlepsze marki zegarkowe, każda pod jakimś konkretnym względem. Nie mniej uważam, że porównywanie MM do Suba............z resztą już napisałem swoje zdanie i go nie zmienię. Poczytaj swoje argumenty i opinie za MM...."niszczy Suba w pył" i "super wskazówki" :D Oba zegarki super, oba mógłbym mieć, ale to kompletnie inna liga dla mnie. Co do reszty za i przeciw....nie ten temat. Jak ktoś z modów wydzieli, możemy podyskutować. Peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja jest dość ciekawa.
Submariner jest na pewno wygodniejszy, ale to dla mnie nic nie znaczy. Nie potrzebuje żeby zegarek był wygodny. Ma super bransoletę super wyważona i ze świetną regulacją w zapięciu. Nie siedzę z lupą nad zegarkiem więc mikro szczegóły też mnie nie interesują. Praca koronki w Roleksie to jest cud. Przede wszystkim  ma napis Rolex  ;)
Kiedy oglądałem Marinemastera na zdjęciach to nie widziałem sensu dopłacać do Sumo, ale nie ma o czym gadać. Jak najbardziej MM jest godnym konkurentem dla nowego Suba. Seiko ma tragiczną bransoletę, ale tak mi się wydaje tylko dla tego, że mam Suba. Mikroregulacja działa średnio i kiepsko wygląda, przy odpinaniu zdarzało mi się, że się włączała, ale to też kwestia pewnie przyzwyczajenia. Wadą MM jest to że nie ma napisu Rolex.
Ja potrzebuje toolwatcha z dobrym mechanizmem i dobrze wykonany. Ja nie kupuję zegarków z myślą o odsprzedaży, inwestycji czy kolekcjonowaniu. Ja potrzebuję zegarek mocno używać, Seiko to mi daje.
Teraz tak patrząc to chyba jednak Seiko bardziej mi się podoba, ma taką fajną kremową lumę (trochę jak pam 359)...

Dodałbym do tego jeszcze kształt koperty MM. IMO dużo fajniejszy od Suba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebiesko mi
lZfTrmD.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak kolorowo, przypomnę, że chciałeś go sprzedać po 3 dniach. Często błądzimy a jeszcze częściej się okłamujemy, czasem nie warto! Ten zegarek ma sporo minusów, dla mnie na tyle dużo, że nigdy na niego nie chorowałem. Pewnie po zakupie też bym kombinował jak go sprzedać. To dobry zegarek, dobrze wypozycjonowany idealny dla kogoś pracującego na morzu, ale równie dobrze z identycznym skutkiem można tyrać zegarek za max 700zł...

 

jest sobie na Świecie Seiko MM, chwała mu za to, że jest. Ani on zły, ani super szczególny. Nie ma sensu dorabiać nie stworzonych historii np o wskazówkach. Są setki innych zegarków. Z każdego w ten sposób można zrobić historię żółtej ciżemki...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto chodzi MM trzeba widziec na zywo. Moim zdaniem bardzo zyskuje. Fakt bransoleta mogla by byc lepsza ale sam zegarek ma wiecej wdzieku niz plaski sub. Jest bardziej 3 wymiarowy, meski. Jest kwintesencją divera. Tak tak jest bardziej esencjonalny niz sub ktory jest diverem ale poprzez marketing firmy noszony jest jako zegarek biżuteryjny przez celebrytow ktorzy nawet nie wiedza co znaczy diver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oto chodzi MM trzeba widziec na zywo.

 

Tu masz 100% racji. Jak oglądałem na zdjęciach byłem oczarowany, jak pierwszy raz zobaczyłem go u Ryśka, obejrzałem to czar prysł w przeciągu kilku sekund. Dobra, koniec OT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj i dziś:

 

2LbCPr9.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rexio graty świetny odważnik  :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nlum.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Sytuacja jest dość ciekawa.
Submariner jest na pewno wygodniejszy, ale to dla mnie nic nie znaczy. Nie potrzebuje żeby zegarek był wygodny. Ma super bransoletę super wyważona i ze świetną regulacją w zapięciu. Nie siedzę z lupą nad zegarkiem więc mikro szczegóły też mnie nie interesują. Praca koronki w Roleksie to jest cud. Przede wszystkim  ma napis Rolex  ;)
Kiedy oglądałem Marinemastera na zdjęciach to nie widziałem sensu dopłacać do Sumo, ale nie ma o czym gadać. Jak najbardziej MM jest godnym konkurentem dla nowego Suba. Seiko ma tragiczną bransoletę, ale tak mi się wydaje tylko dla tego, że mam Suba. Mikroregulacja działa średnio i kiepsko wygląda, przy odpinaniu zdarzało mi się, że się włączała, ale to też kwestia pewnie przyzwyczajenia. Wadą MM jest to że nie ma napisu Rolex.
Ja potrzebuje toolwatcha z dobrym mechanizmem i dobrze wykonany. Ja nie kupuję zegarków z myślą o odsprzedaży, inwestycji czy kolekcjonowaniu. Ja potrzebuję zegarek mocno używać, Seiko to mi daje.
Teraz tak patrząc to chyba jednak Seiko bardziej mi się podoba, ma taką fajną kremową lumę (trochę jak pam 359).
 
Zagadka którego zostawić jest dla mnie trudniejsza niż zagadka "kul Kenedyego"  ^_^

 

Dla mnie decyzja o pozostawieniu jednego była by prosta-ten po lewej :) może dlatego,że nie widziałem nigdy Suba w realu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ten po prawej, bo nie widziałem nigdy MM w realu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.