Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

post-52196-1388314343,7873_thumb.jpg

 

edit:

Ależ ten tapatalk psuje zdjęcia :o

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zmiana:
 
Edytka: Na "12" to nie ryska na AR, tylko na jakimś tłustym odcisku, już zeszło po wykruciu na fotce :)

 

Dałeś dobrą zmianę ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zgadza się :D

 

IMG_6353_zps2b8b7e8c.jpg

Podobają mi się te kolorowe G-shocki!

 

Kalendarze KMZiZ 2014 jeszcze są i można nabywać! Jest szansa, że na przed końcem tego roku kalendarz do Ciebie dotrze :) 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/90561-kalendarz-biurkowy-na-2014-rok/page-9


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u68w.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że ludzie tracą głowę dla tego zegarka. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimowolnie (acz jednostajnie i ku mojemu zdziwieniu ;) ) ten wlasnie, a nie inny, staje sie silnym pretendentem do bycia edc...

 

ds_d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dziś ten sam

 

5u9ehutu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Nie dziwię się, że ludzie tracą głowę dla tego zegarka. 

A ja sie dziwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dziwie...

Można się przyczepić do serca tego zegarka,ale jeżeli chodzi o design to ikona stylu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz inzynier jest świetny ...


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakreca sie na jutro, a ze zegarki zazwyczaj nosze w trybie tygodniowym wychodzi na to ze rok 2014 zaczne z SKX-em

rt14c7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dziwie...

A mógłbyś coś więcej, chciałbym poznać co w tym zegarku jest nie tak, bo IMHO jeśli chodzi o design, wielkość, grubość to mi bardzo pasuje, a jeśli czepiamy się mechanizmu, to jeśli dobrze pamiętam, to troszeczkę co innego jeśli do zegarka wkładana jest Eta, a co innego jeśli bazuje się na danym modelu Ety. Gdzieś czytałem na forum ( nie jest to sprawdzona wiadomość, ale chętnie ją zweryfikuję) , że mechanizmy do Ingenieura dostarczane są w częściach, i w IWC po zmodyfikowaniu montowane, sprawdzane i wkładane do zegarków. Jeśli tak to nie ma co porównywać tak na prawdę tych mechanizmów. Oczywiście, szkoda, że w środku nie ma in-house, ale czy to dyskredytuje ten zegarek?           


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk w wersji top przybywa do IWC i tam po drobnych modyfikacjach i złożeniu pakują go do koperty..Na zagranicznych forach ludziska chwalą 30110 za punktualność i łatwość serwisu.Gabaryty powodują, że nowy inge jest płaski i b.wygodny.Eta pracuje w o wiele droższych zegarkach i nikomu to nie przeszkadza.Myślę, że tu chodzi o nazwę nie o parametry werku..Z drugiej strony ĘTA specjalizuje się w tworzeniu mechanizmów..

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.