Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

I pewnie da się go serwisować za normalne pieniądze w normalnym trybie ...a nie czekać tygodniami na słony rachunek od Richemont Group

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk w wersji top przybywa do IWC i tam po drobnych modyfikacjach i złożeniu pakują go do koperty..Na zagranicznych forach ludziska chwalą 30110 za punktualność i łatwość serwisu.Gabaryty powodują, że nowy inge jest płaski i b.wygodny.Eta pracuje w o wiele droższych zegarkach i nikomu to nie przeszkadza.Myślę, że tu chodzi o nazwę nie o parametry werku..Z drugiej strony ĘTA specjalizuje się w tworzeniu mechanizmów..

Dlatego też nie za bardzo rozumiem wszystkich tych przeciwników mechanizmów ETY.

Oczywiście w żadnym calu nie umniejsza to zegarkom z mechanizmami in-housowymi, ale tych firm jest coraz mniej. Być może, miedzy innymi dlatego są wyjątkowe, ale z drugiej strony nie kopmy ETY bo chyba nie zasługuję aż na takie traktowanie.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać,że ĘTA w po wizycie w IWC wygląda nie gorzej od swych inhousowych odpowiedników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 24-godzinny Szturmaniec.

Nota bene, prezent - niespodzianka od małżonki pod choinkę, kupiony bez jakichkolwiek moich konsultacji, kobiecym sercem i okiem :D. Wygląd retro i rdzawa tarcza mają odzwierciedlać moje pasje.

Coraz bardziej mi się podoba!

post-46051-0-24684100-1388391644_thumb.jpg

post-46051-0-44757800-1388391653_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 24-godzinny Szturmaniec.

Nota bene, prezent - niespodzianka od małżonki pod choinkę, kupiony bez jakichkolwiek moich konsultacji, kobiecym sercem i okiem :D. Wygląd retro i rdzawa tarcza mają odzwierciedlać moje pasje.

Coraz bardziej mi się podoba!

Ludzie to maja szczęście, do zegarków i oczywiście żon :).

Gratuluję, fajny 24- godzinowiec.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 24-godzinny Szturmaniec.

Nota bene, prezent - niespodzianka od małżonki pod choinkę, kupiony bez jakichkolwiek moich konsultacji, kobiecym sercem i okiem :D. Wygląd retro i rdzawa tarcza mają odzwierciedlać moje pasje.

Coraz bardziej mi się podoba!

Mają klimat te Szturmańskie! :) 

 

Kalendarze KMZiZ jeszcze są i można nabywać!

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/90561-kalendarz-biurkowy-na-2014-rok/page-10


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają klimat te Szturmańskie! :) 

 

Kalendarze KMZiZ jeszcze są i można nabywać!

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/90561-kalendarz-biurkowy-na-2014-rok/page-10

 

 

Pewnie, że mają!

No to jeszcze z tyłu pokażę :D. Jest i limitka, jak na przyzwoitego noworuska przystało ;). Pamięci pierwszego kosmicznego spaceru człowieka w otwartym kosmosie.

post-46051-0-13286700-1388400926_thumb.jpg

Z Wikipedii:

Woschod 2 wystartował 18 marca 1965 o godz. 07:00 GMT z Kosmodromu Bajkonur. O godz. 08:34, gdy Woschod 2 przelatywał nad północną Afryką, z pojazdu wyszedł Aleksiej Leonow ubrany w skafander. Spędził on poza pojazdem 12 minut i 9 sekund. Kosmonauta oddalił się od statku na odległość 5 m. Podczas orbitowania posługiwał się ręczną kamerą filmową. Przebieg spaceru był przekazywany przez kamery telewizyjne na Ziemię. Spacer niemal zakończyłby się tragicznie, gdyż podczas powrotu do pojazdu skafander Leonowa zwiększył swoje rozmiary uniemożliwiając wejście do śluzy. Ostatecznie jednak kosmonauta zmniejszył ciśnienie w kombinezonie, co umożliwiło wejście do pojazdu.

Do lotu Woschod 2 użyto pojazdu Woschod 3K, będącego modyfikacją pojazdu Wostok wyposażonego w zapasowy silnik hamujący (używany w razie awarii silnika głównego) oraz nadmuchiwaną blokadę próżniową o nazwie Wołga umożliwiającą spacer kosmiczny. Wprowadzenie śluzy było konieczne, gdyż wyjście z pojazdu bez użycia blokady oznaczało natychmiastową dekompresję i śmierć załogi (kosmonauci startowali i lądowali bez skafandrów, a tylko jeden mógł wyjść na zewnątrz w skafandrze).

Zgodnie z planem manewr lądowania miał być rozpoczęty podczas 17 okrążenia Ziemi. Wskutek defektu czujnika słońca w systemie orientacji zaszła konieczność wyłączenia automatycznego sterowania fazą lądowania i w czasie następnego okrążenia manewr lądowania został wykonany ręcznie przez Bielajewa. W dniu 19 marca 1965 roku statek wylądował w trudno dostępnych rejonach Uralu w zachodniej Syberii.

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa i historia i tył zegarka.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

Jak ruskie to ja też skromnie ale za darmo dostałem więc banan na buziaku

post-65726-0-45390700-1388408030_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supr ten mforce. Czy jednk branoleta nie jest byt delikatna?

Jest Ok. Zegarek jest po prostu duży 46 mm i może dlatego tak to wygląda.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli to ma być nowy trend w tym temacie i gify miałyby wyprzeć zdjęcia, to jestem jak najbardziej za! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to ma być nowy trend w tym temacie i gify miałyby wyprzeć zdjęcia, to jestem jak najbardziej za! :]

 

Może to i fajnie wygląda, ale słabo się otwiera na przenośnych urządzeniach (smartfony itp.).


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.