Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tyle dobrego nasłuchałem się o nim, same echy i achy jaki sliczny, wygodny, uniwersalny, że nie mogło być inaczej. :D
XrCvzMU.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9fjb.jpg

Tak jak juz napisalem w innym watku, wyglada ten Sub na jubilee lepiej niz myslalem ze moglby ten zegarek wygladac na takiej bransolecie.

Ale tak naprawde, miedzy przyslowiowym Bogiem a prawda, to najlepiej tego typu tool watch prezentuje sie na bransolecie typu oyster (albo, oczywiscie i niezaprzeczalnie, na jakims pasku NATO/ZULU)

Nie moge jednak powiedziec ze ta powyzsza kombinacja mnie jakos strasznie razi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8akn.jpg

Sneer , jak duza jest ta koperta? W porownaniu z reedycja taka tarcza jak w Twoim egzemplarzu podoba mi sie znacznie bardziej . Sam mam Zenitha z tymi nakladajacymi sie subtarczkami ale poniewaz jest caly czarny to mi az tak bardzo nie przeszkadza . Prawda jest taka za Zenith praktycznie pomimo tego ze ma te chronography to sa one bezuzyteczne , bo gdyby ktos faktycznie chcial bardzo dokladnie z niego skorzystac to nie ma jka dokladnie odczytac wartoscic . Oczywiscie w przypadku Twojego zegarka nie ma takiego problemu . 

Wyczytalem tez niedawno ze bylo wypuszczonych okolo 200 takich zegarkow ale z mechanizmem "taktujacym " 28.800 bph , gdzies tam pojawil sie jeden na aukcji . 

Taki jak Twoj to jest jeden z bardzo niewielu vintage zegarkow ktore bym chcial , zaraz po tym 

 

 

204_zps76afcf51.jpg

 

 

A umnie dziisaj modowo 

 

 

IMG_00001418_zps2e416cb9.jpg

 

IMG_00001417_zps1baca1d6.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano Otago po południu M-force:

 

avfpqR5.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sneer , jak duza jest ta koperta? W porownaniu z reedycja taka tarcza jak w Twoim egzemplarzu podoba mi sie znacznie bardziej . Sam mam Zenitha z tymi nakladajacymi sie subtarczkami ale poniewaz jest caly czarny to mi az tak bardzo nie przeszkadza . Prawda jest taka za Zenith praktycznie pomimo tego ze ma te chronography to sa one bezuzyteczne , bo gdyby ktos faktycznie chcial bardzo dokladnie z niego skorzystac to nie ma jka dokladnie odczytac wartoscic . Oczywiscie w przypadku Twojego zegarka nie ma takiego problemu . 

Wyczytalem tez niedawno ze bylo wypuszczonych okolo 200 takich zegarkow ale z mechanizmem "taktujacym " 28.800 bph , gdzies tam pojawil sie jeden na aukcji . 

 

 

dzieki :)  mój ma 38mm na szerokość ale po przez dłuższą kopertę całkiem fajnie układa się na ręce -tutaj trochę wiecej informacji na ten temat:

 

http://forums.watchuseek.com/f27/overview-vintage-zenith-el-primero%92s-all-stainless-steel-models-1969-1975-a-586997.html

 

a na spacer pojechaliśmy ze speedym

 

zdjcie18i.jpg

 

 

Polecam pozostałe filmiki tego Pana  - John Goldberger wydał też kilka fajnych książek o zegarkach

 http://www.youtube.com/user/goldberger13/videos

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Landeron? myślałem,że to coś PAMowatego.

Lubię takie klimaty :)  Jaki rozmiar ma koperta?

 

U mnie dziś klasycznie

Skromne 45mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inspiracja kolegą z forum, zakupiłem, przyleciał z USA i jest ..., od dwóch dni na ręku. Kupiłem już także pasek nato na rękę, ale nie wiem czy jednak nie zostać przy bransolecie w tym modelu, sorry za jakość zdjęć :) Wrzucę pewnie niebawem trochę lepsze foto, ale musiałem się dzisiaj z Wami podzielić:)

post-32281-0-38984200-1390677208_thumb.jpg

post-32281-0-95352500-1390677212_thumb.jpg

Edytowane przez sqrak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Wysłane z Lumia 920

post-59414-1390679861,5614_thumb.jpg

post-59414-1390679880,2644_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek załóż go w końcu na rękę, a nie ciągle na poduszce w rotomacie leży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nadgarstku jest cały dzień.

Nawet w domu, co u mnie jest nowością. Dotychczas zawsze zdejmowałem zegarek, jak wchodziłem do domu.

Tylko jedną ręką nie umiem robić zdjęć... :)

 

DJ sprzedany czy zostaje?

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ten:

6f85.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Zegarek wygląda super ale dobrze że nie ma więcej napisów bo już ledwo się mieści na tarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano Otago po południu M-force:

 

avfpqR5.jpg

 

Otago na  zdjęciach jest super - aż chce się go kupić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.