Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem , dzisiaj bedziesz mial Rolexa  :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz tych Rolexow , 6 ? 

 

Burzuj  :D  :D

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nabytek? 

 

 

Wydaje mi sie ze to jest moj zegarek ktory sprzedalem dwa lata temu ( jest od tego samego AD tylko moj byl na gumie  ) , z tego co pamietam  :) . Odkupilem go ale tylko po to zeby go sprzedac lub zamienic na cos innego 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak to bez nagrody ? chociaż Citizen!

ano niestety, bez nagrody, 'life' czasami 'sucks greatly'  :(  :D

 

 

Ile masz tych Rolexow , 6 ? 

 

Burzuj   :D   :D

jak na razie, to na dzien dzisiejszy mam ich 7, ale od powiekszania/zamkniecia kolekcji jestem daleki (pstrykne wkrotce jakas grupowa fotke tych siedmiu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@primabaleron

a kiedy będzie Monza?

 

@sneer

ten Zenith to nokaut, św. Graal i Złota Nike na własność - wszystko jednocześnie.

 

ale uwaga Pana Irka o funkcjonalności współczesnych Zenithowych chronografów zachwiała moje postrzeganie wielu modeli z tej serii. Znam je tylko ze zdjęć i wczesniej nie zauważyłem, że większość tych tarcz chronografu na siebie nachodzi w sposób uniemożliwiający precyzyjny odczyt. Na szczęście nie jest tak w moim wymarzonym New Vintage 1969, a przynajmniej nie ma tego na renderach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sneer

ten Zenith to nokaut, św. Graal i Złota Nike na własność - wszystko jednocześnie.

 

ale uwaga Pana Irka o funkcjonalności współczesnych Zenithowych chronografów zachwiała moje postrzeganie wielu modeli z tej serii. Znam je tylko ze zdjęć i wczesniej nie zauważyłem, że większość tych tarcz chronografu na siebie nachodzi w sposób uniemożliwiający precyzyjny odczyt. Na szczęście nie jest tak w moim wymarzonym New Vintage 1969, a przynajmniej nie ma tego na renderach.

 

Dzięki Edmund! - jeśli chodzi o tą markę to kolekcję uważam raczej za domkniętą.

 

Gwarantuję również... że po założeniu tego 43letniego zegarka na rękę wszystkie niedogodności idą w zapomnienie.... :wub:

 

a tak na marginesie, to jak założę potem Squale na rękę (również na bransolecie) to na początku wydaje mi się że ktoś ciężką cegłę przywiązał do mojego nadgarstka :D

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmund Exley: co do precyzji odczytów chrono, to nikt nie każe, żeby to było łatwe - ma być ładne :-P

 

Poniżej Omega Speedmaster Moonwatch Apollo XVII Anniversary Limited Edition.

 

:-)

 

 

5d6z.jpg

Widzę, że w życiu jeszcze wielu rzeczy nie widziałem.....nieziemska, dosłownie i w przenośni... :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem czemu go przeoczyłem. Swietny Speedy!

Pewnie cena też "świetna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczyt godziny w tym Speedy niemożliwy. Chyba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p733560594.jpg

Fajny ;)

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś i sprzedałeś ?!?!  :(

A wyglądasz na całkiem normalnego faceta...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmund Exley: co do precyzji odczytów chrono, to nikt nie każe, żeby to było łatwe - ma być ładne :-P

 

Poniżej Omega Speedmaster Moonwatch Apollo XVII Anniversary Limited Edition.

 

:-)

 

 

5d6z.jpg

Rewelacja, ale chyba na jakims stylowym pachu by sie lepiej jeszcze prezentowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś i sprzedałeś ?!?!  :(

A wyglądasz na całkiem normalnego faceta...  ;)

Napisał facet, który sprzedaje GSa... :P


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo odnosi się do Ciebie z GSem - jeszcze kilka dni temu pisałeś, że jest niezagrożony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na specjalne życzenie :)

ale z archiwum już niestety...

 

 

 

Dzięki! :)

 

Ale że już sprzedany?... A więc pasja Enicarowa zwyciężyła piękną Monzę. Raz jeszcze dziękuję za wstawienie zdjęcia "na życzenie" i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.