Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Genialne to Seiko Damiana.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img-20140209-150832.jpg

 

Świetny  :) Jaki nr ref. gdzie można dostać w jakich pieniądzach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko SARB065. Pełno jest ich w internecie, np. Ebay, Seiya Japan. Właśnie przeszukałem, bo też okrutnie mi się spodobał :)

Polecam też wygooglować fotki nadgarstkowe, zegarek naprawdę pierwsza klasa.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

Podróbki to chyba nie w tym dziale.

Oczywiście masz rację,że podróbki powinny być w innym dziale :) ale na tamtej stronie nie znalazłem żadnej podróby :P A ty?

Żeby nie było OT to proszę

post-41915-0-71890400-1391966696_thumb.jpg

Edytowane przez 13lesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proki.... Ja kombinowalem...kolega mi kupil na ebayu, z japonii do stanow a ze stanow do pl zeby nie skasowali vatu :-)

 

Oczywiscie kolega przywiozl mi osobiscie :-)

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20140209_094308_zpsf235b50f.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Świetny   :) Jaki nr ref. gdzie można dostać w jakich pieniądzach?

Tez mi sie podobal a mialem zamiar zamowic w Japonii ale ten model jako chyba jedyny z rodziny Sarb nie ma szafirowego szkiełka wiec w ostatecznosci wybór padl na sarb017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację,że podróbki powinny być w innym dziale :) ale na tamtej stronie nie znalazłem żadnej podróby :P A ty?

Żeby nie było OT to proszę

No, a ja znalazłem, na Twoim ręku.

To coś, co pokazałeś, to podróba. Osłona koronki jest chroniona patentem przez OP, gdybyś nie wiedział.

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację,że podróbki powinny być w innym dziale :) ale na tamtej stronie nie znalazłem żadnej podróby :P A ty?

Żeby nie było OT to proszę

 

Wstawiasz podróby zegarków w temacie, gdzie koledzy pokazują zegarki, które są oryginalne. Bez różnicy w jakim budżecie, każdy zegarek jeśli jest oryginalny cieszy... Twoje są natomiast żenujące i nie dziwię się kolegom, że protestują przeciwko takim postom... 


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to prawdziwe informacje, ale według tego linka http://www.timekeeperforum.com/threads/marina-militare-the-legal-issue-s-about-this-name.16974/#post-232981 ani nazwa Marina Militare nie jest zastrzeżona, ani patent dotyczący koronki nie jest obowiązujący.

 

However, IIRC, Panerai's patent on the crown lock has expired, leaving others to copy the lock. I'm no patent lawyer, but I remember reading that patents have a finite life, making the inventor the only person (company) legally allowed to use this invention. Once that time frame expires, the market can copy it at will. I think we're in this timeframe.

Co by nie było takie dziwne zważywszy na to, że Panerai opatentował to rozwiązanie ponad pół wieku temu, a sama firma duużo ma za uszami jeśli chodzi o kopiowanie innych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest rozmiar tego cudenka. 36 czy wieksZa

To jest midsize, czyli 41 mm z koronką, a bez 36. Sam już nie wiem czy full size byłby dla mnie lepszy bo mam raczej niewielki nadgarstek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astral i Pan Igor mają wiele racji ale nie do końca a ten problem nie powinien być rozwiązywany w tym temacie [o ile jest do rozwiązania?]

Problem przecież nie dotyczy tylko podobieństw do OP ale i wiele innych marek.tak że przestańcie bić pianę i nie zaśmiecajcie tego tematu :)

A dla rozluźnienia wstawiam to cudo :P

post-41915-0-50491200-1391980483_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A dla rozluźnienia wstawiam to cudo :P

 

Dużo lepiej, gratulacje za JLC!


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na bogato : )

 

Rolex6_zps85bbd08c.jpg

 

Swoją drogą ten zegarek to dla prawdziwych twardzieli którzy mają pare w łapie.

Waży chyba tyle ile trzy normalne SUBy.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje po oczach :) cena też

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na bogato : )
 
Rolex6_zps85bbd08c.jpg
 
Swoją drogą ten zegarek to dla prawdziwych twardzieli którzy mają pare w łapie.
Waży chyba tyle ile trzy normalne SUBy.

 

 

Kolor jest po prostu obłędny :rolleyes:


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi ten niebieski Sub po głowie, dostałem też na niego fajny rabat. Na żywo jest moc, a zwłaszcza w świetle słonecznym. Idealnie współgra ze sobą białe złoto z niebieskim kolorem.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.