Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iKrawiec

Chodzi mi ten niebieski Sub po głowie, dostałem też na niego fajny rabat. Na żywo jest moc, a zwłaszcza w świetle słonecznym. Idealnie współgra ze sobą białe złoto z niebieskim kolorem.

Hulk imo o niebo lepiej wygląda. Niby kwestia gustu ale w zielonym tarcza zmienia kolor w zależności od kąta padania światła, co daje niesamowity efekt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony też jest super, ale tutaj robote robi przedewszystkim białe złoto, które się pięknie mieni. No i w stalowych Subach jest szczotkowana bransoleta, tutaj jest w połowie polerowana, tak jak w GMT, co też daje efekt. Ten niebieski kolor tarczy i bezelka też jest świetny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony też jest super, ale tutaj robote robi przedewszystkim białe złoto, które się pięknie mieni. No i w stalowych Subach jest szczotkowana bransoleta, tutaj jest w połowie polerowana, tak jak w GMT, co też daje efekt. Ten niebieski kolor tarczy i bezelka też jest świetny.

 

+1

Ten zegar trzeba zobaczyć na żywo.

 

Ja wreszcie w domu

ges7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja weekendowa przymiarka w Arkadii:)

post-64462-0-06069600-1392026051_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Hi Beat - w cenie 10 k PLN absolutnie zachwycający zegarek, niestety 25 k PLN to powazna inwestycja jak na Seiko mimo całego zrozumienia dla linii Grand 

post-64462-0-68162300-1392026223_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Te zegarki mają tak powyciągane koronki w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony też jest super, ale tutaj robote robi przedewszystkim białe złoto, które się pięknie mieni. No i w stalowych Subach jest szczotkowana bransoleta, tutaj jest w połowie polerowana, tak jak w GMT, co też daje efekt. Ten niebieski kolor tarczy i bezelka też jest świetny.

Potwierdzam.

Niebieski+pięknie wypolerowane białe złoto robi piorunujące wrażenie.

 

Mnie bardzo przypadł do gustu także ten ze względu na szlif słoneczkowy tarczy.

Szkoda tylko,że jest z dodatkiem platyny bo ona mocno podnosi cenę.

post-52196-0-83530400-1392027199_thumb.jpeg

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na bogato : )
 
Rolex6_zps85bbd08c.jpg
 
Swoją drogą ten zegarek to dla prawdziwych twardzieli którzy mają pare w łapie.
Waży chyba tyle ile trzy normalne SUBy.

 

Nie chciał bym się wygłupić, ale dlaczego on jest taki ciężki? Wymiar ma inny czy też złoto tak wypada wagowo do stali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Hi Beat - w cenie 10 k PLN absolutnie zachwycający zegarek, niestety 25 k PLN to powazna inwestycja jak na Seiko mimo całego zrozumienia dla linii Grand 

Mam takie same zdanie na ten temat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym się wygłupić, ale dlaczego on jest taki ciężki? Wymiar ma inny czy też złoto tak wypada wagowo do stali?

Tak, to złoto robi wagę.

Mnie jakoś nie pasuje połączenie Suba i szlachetnego kruszcu. Sub to hardcorowy robol, tak jak u Pabla, a robienie go ze złota kłóci się moim zdaniem kompletnie z całą koncepcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to złoto robi wagę.

Mnie jakoś nie pasuje połączenie Suba i szlachetnego kruszcu. Sub to hardcorowy robol, tak jak u Pabla, a robienie go ze złota kłóci się moim zdaniem kompletnie z całą koncepcją.

 

Zgadzam się w 100%.

Jak dla mnie jeszcze bezel i boki koperty mogłyby być matowe...

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki deszczowy?U mnie piękne słoneczko i ciepełko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zegarki mają tak powyciągane koronki w sklepie?

Tak, pewnie żeby mechanizm się nie "psuł" od używania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie naszło na detale ostatnio:

 

 

1kv4.jpg

 

9kh1.jpg

 

6ejo.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

 

Kolejne genialne zdjęcia, przez które ten GS zaczął mi chodzić po głowie. Gorzej tylko z tą półką cenową o której koledzy wyżej pisali  -_- 

 

 

Jaki deszczowy?U mnie piękne słoneczko i ciepełko :)

 

A to gratuluję i zazdroszczę, bo u mnie od rana pogoda iście butelkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same zdanie na ten temat!

 

A ja mam odmienne :) Pomijając fakt, że na seiyajapan ten zegarek kosztuje 5000 dol z haczykiem, do tego VAT 23, ale i tak będzie poniżej 18 000 zł, to uważam, że jest bardziej warty swojej ceny od wielu, wielu renomowanych szwajcarów. Np Patek Nautilus 5711 kosztuje ok 75 000 zł (mimo to trzeba na niego czekać w astronomicznych kolejkach, a na rynku wtórnym praktycznie nie traci na wartości),  a jego konkurent AP 15400 ok 45 000 zł. Moim zdaniem GS prestiżowo stoi wyżej niż Omega, bardzo dobrze trzyma wartość, a za porównywalnego Rolexa DJ II trzeba zapłacić więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.