Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

A u Ciebie się wyświetla ta pierwsza fotka?

 

Bo drugą to załączyłem bezpośrednio, bez serwisu hostingowego

U mnie wyświetla się tylko druga.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mała zmiana. Niestety na krótko… jutro wraca po przegladzie i spa do prawowitego wlasciciela. Ale co ponosze to moje :)

jvyp.jpg

9isz.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl, piękny Heuer, żal oddawać :(

 

post-29235-1392126342,1086_thumb.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mała zmiana. Niestety na krótko… jutro wraca po przegladzie i spa do prawowitego wlasciciela. Ale co ponosze to moje :)

jvyp.jpg

9isz.jpg

Pozdrawiam,

 

Zawsze może się przypadkiem odpiąć i pechowo wpaść do Wisły...


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi ten niebieski Sub po głowie, dostałem też na niego fajny rabat. Na żywo jest moc, a zwłaszcza w świetle słonecznym. Idealnie współgra ze sobą białe złoto z niebieskim kolorem.

 

Moim zdaniem odcień tego niebieskiego bardziej kojarzy się ze smerfami niż czymś ekskluzywnym. W dodatku zegarek sporo cięższy od wersji stalowej.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TBoz84m.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mała zmiana. Niestety na krótko… jutro wraca po przegladzie i spa do prawowitego wlasciciela. Ale co ponosze to moje :)

Pozdrawiam,

Nie lękaj sie.. Podobno teraz mozna przyszyć dłoń bez większych ubytków na zdrowiu.. :D Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Odrobina przyjemności w pracy ;)

8wk5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

9yi4.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano Orient. Teraz Seiko .

Sorry, ale ten Orient wygląda jednak trochę kobieco  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@primabaleron

 

I znów trzeba pogratulować, co niniejszym czynię :) a jak rozmiarowo Silverstone wygląda w porównaniu z (jednak!) najładniejszym, wiadomo jakim Heuerem? (bo czytałem w jednym z postów, że powodem sprzedania Monzy był właśnie jej rozmiar)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarowo to jest przepaść w stosunku do Monzy. Ta ostatnia miała średnicę 38mm, a Silverstone ma 42mm. Dodatkowo, przy tym kształcie koperty wydaje się jeszcze większy. Z drugiej strony brak uszu powoduje, że to nie razi, a i tak świetnie leży na nadgarstku :)

 

A najładniejszy Heuer to podobno Monaco 1133B. Ale wiadomo. Gusta, guściki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarowo to jest przepaść w stosunku do Monzy. Ta ostatnia miała średnicę 38mm, a Silverstone ma 42mm. Dodatkowo, przy tym kształcie koperty wydaje się jeszcze większy. Z drugiej strony brak uszu powoduje, że to nie razi, a i tak świetnie leży na nadgarstku :)

 

A najładniejszy Heuer to podobno Monaco 1133B. Ale wiadomo. Gusta, guściki... :)

 

Dziekuję za odpowiedź. No tak, pewnie wielu fanów (i słusznie) miałaby też Carrera. Szczerze mówiąc myślałem, że Monza była większa - 38mm czyni ją natomiast w moich oczach jeszcze fajniejszą, bo jestem szczupły. Co nie zmienia faktu, że Silverstone prezentuje się także znakomicie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały dzień i jutro pewnie też ,nowy nabytek więc muszę się nacieszyć..

post-68064-0-79462600-1392140008_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka :)

 

12461352543_058981074e_b.jpg

 

No to chłopie poleciałeś po grubości. Ekstra! ;)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.