Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

No to się zgraliśmy :D!

 

:)

 

Telefon też kiedyś taki miałem (wtedy jeszcze telefony słuzyły do dzwonienia i nie trzeba było ich pakować razem z ładowarką) - chyba najlepszy w całej historii Nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam mojej poczciwej Nokii 6310i jako telefonu służbowego, czyli praktycznie tylko do rozmów. Używany codziennie a ładuję go zaledwie 2 razy w tygodniu (oryginalna bateria w stałej eksploatacji od 2005 r.). W jakim współczesnym telefonie obudowa wytrzyma 9 lat bez żadnych dodatkowych osłon?! Widać, że ma swoje lata, ale ciągle działa bez zarzutu. W dodatku zauważyłem, że na rozmaitych służbowych spotkaniach przyciąga uwagę i wywołuje pozytywne komentarze, bardziej, niż wypasione "ajfony" i "blekbery" moich kolegów i koleżanek :D. Może i wyglądam nieprofesjonalnie, ale nie za wygląd mi płacą....

post-46051-0-08230100-1395322553_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialna Nokia! :) Telefon nie do zdarcia, ten i wcześniejsza 6210. Bateria faktycznie potrafiła trzymać cały tydzień. Ja z kolei gdzieś w starych pudłach mam 3210, 3310 i Ericssona T10s oraz T28s :) Na pamiątke moich ulubionych telefonów. Miło wspominam.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś także

tpww.jpg

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj foty pożegnalne...

TOM_0824.JPG

 

TOM_0829.JPG

 

 

No ale cóż, coś trzeba sprzedać by kupić móc coś.....chociaż nie zawsze ;)

Tak czy siak, ten OPS doczekał się godnego następcy, ........którego pokażę niebawem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem, a że przyszło akurat zamówione dodatkowe ogniwo, to dziś na łapce GMT:

 

uw105_20140320_160032.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie w kilkunastoletnim zegarku....ech :)

CYMERA_20140320_132511_Custom.jpg
CYMERA_20140320_155757_Custom.jpg
 

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z dokładnością GSa  :wub:  - sprawdzałeś to może

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś :

 

attachicon.gifzeg.JPG

Mi robi się miło kiedy widzę w tym temacie Rolexa, ale Prezes Patkiem przebił wszystko :D Cudo, ale chyba nie mógłbym się przyzwyczaić do braku sekundnika…

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez kacy

Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam mojej poczciwej Nokii 6310i jako telefonu służbowego, czyli praktycznie tylko do rozmów. Używany codziennie a ładuję go zaledwie 2 razy w tygodniu (oryginalna bateria w stałej eksploatacji od 2005 r.). W jakim współczesnym telefonie obudowa wytrzyma 9 lat bez żadnych dodatkowych osłon?! Widać, że ma swoje lata, ale ciągle działa bez zarzutu. W dodatku zauważyłem, że na rozmaitych służbowych spotkaniach przyciąga uwagę i wywołuje pozytywne komentarze, bardziej, niż wypasione "ajfony" i "blekbery" moich kolegów i koleżanek :D. Może i wyglądam nieprofesjonalnie, ale nie za wygląd mi płacą....

 

W zasadzie w tym telefonie nie ma nic co by mogło zużywać baterie. Mój Sony Xperia Z na samych rozmowach tez bardzo długo wytrzymuje. Ale reszta, net, kamera itp zużywa 1% na 1 min.


www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój debiucik tutaj :) Wiem, że nie umywa się do Waszych sikorów, ale pozwole sobie :P

Nowy zakup, dziś przyszedł. Pierwsza Rakieta, choć nie jedyny mój mechanik. Na meshu - sądzicie, że pasuje jej taka bransoleta? Nie miałem żadnego skórzanego w domu, znalazłem ten i pomyślałem czemu nie ;)

Wybaczcie jakość zdjęcia, pstrykane telefonem.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

post-67169-0-76030600-1395334808_thumb.jpg

Edytowane przez kAdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle dobrane , no i jest klimat "tamtych lat "  ^_^


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buran w biurze:

 

ydudu5ug.jpg

 

Mój tapatalk nie pozwala na edycję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój debiucik tutaj :) Wiem, że nie umywa się do Waszych sikorów, ale pozwole sobie :P

Nowy zakup, dziś przyszedł. Pierwsza Rakieta, choć nie jedyny mój mechanik. Na meshu - sądzicie, że pasuje jej taka bransoleta? Nie miałem żadnego skórzanego w domu, znalazłem ten i pomyślałem czemu nie ;)

Wybaczcie jakość zdjęcia, pstrykane telefonem.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

  Uważam ,że całkiem nieźle dobrane , no i jest klimat " tamtych lat "  ^_^


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.