Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_0427.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcins193

Dziś tak w ramach pożegnania bo idzie pod młotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Dasiek piękne to SEIKO! I ladna koszula :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasiek piękne to SEIKO! I ladna koszula :D

 

Pieknie dziekuje :)

 

img-20140413-133841.jpg

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie dziekuje :)

 

img-20140413-133841.jpg

Właśnie na tego choruje... Piękny :)

Dotarłem gdzieś do filmiku, gdzie słychać, jak on tyka. Czy w rzeczywistości tyka głośno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcins193

DSCF0760_zps46f6d50f.jpg

Trochę za duży :(

i Mistrz drugiego planu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze jedno:

 

42wZ5fg.jpg

 

I zmiana:

 

3eYzEcZ.jpg

QeqnHjJ.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tego choruje... Piękny :)

Dotarłem gdzieś do filmiku, gdzie słychać, jak on tyka. Czy w rzeczywistości tyka głośno?

 

 

Trudno powiedzien moze kapke glosniej od typowej Seiko 5, ale nie z jakas przesada :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Drugi raz dzisiaj. Siedze w ogrodzie, sacze whisky i Stenkam, bo stary jestem i mija rocznica urodzin. Pozostali korzystaja ze slonca i sie laduja na swiezym powietrzu po pochmurnej i mokrej zimie.

 

qtobf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kornel91, jaki masz obwód nadgarstka ?

17,5-18 cm DB leży idealnie chociaż na zdjęciu wygląda jakby się nie mieścił taka perspektywa.

 

Edyta:  Artur będziesz zadowolony bardzo fajny zegarek z piękną słoneczną tarczą. Sam myślałem o niebieskim tylko z pełnym bezelem ale w atomic nie było. Dobrze leży i swoje waży a ja lubię ciężkie zegarki :) 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz dzisiaj. Siedze w ogrodzie, sacze whisky i Stenkam, bo stary jestem i mija rocznica urodzin. Pozostali korzystaja ze slonca i sie laduja na swiezym powietrzu po pochmurnej i mokrej zimie.

Nie wiem jak u Ciebie z ptactwem, ale lepiej zegarki do czegoś przymocować... Sroki te bardziej odważne i cwane potrafią się nie bać i za...ć coś co ładnie się świeci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17,5-18 cm DB leży idealnie chociaż na zdjęciu wygląda jakby się nie mieścił taka perspektywa.

 

Edyta:  Artur będziesz zadowolony bardzo fajny zegarek z piękną słoneczną tarczą. Sam myślałem o niebieskim tylko z pełnym bezelem ale w atomic nie było. Dobrze leży i swoje waży a ja lubię ciężkie zegarki :)

Dzięki. Nadgarstek mam taki sam jak Ty, więc myślę, że nie będzie  źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Nie wiem jak u Ciebie z ptactwem, ale lepiej zegarki do czegoś przymocować... Sroki te bardziej odważne i cwane potrafią się nie bać i za...ć coś co ładnie się świeci ;)

Ptakow dosyc duzo, jednak srok najmniej. Glownie mewy, czaple, drozdy, kosy. Szczerze mowiac nie przyszlo mi nigdy do glowy, ze sroka moglaby stuknac sikora ze stolu, A kot spi, len jeden....  :angry:

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

012.jpg

 

 

 

Ale fajny :) Nie słyszałem wcześniej o tej marce.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.