Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, master control także w wersji ultra thin - klasyk ale nudny , ten z rezerwą w stali - świetny na renderach , te niebeiskie wskazówki, w realu - nijaki. Igor - Twój złoty wygląda nieco lepiej. Też mi się wydawało że reverso do mnie nie pasuje do czasu aż ujrzałem ten model... i przestałem przejmować się innym odczuciem na nadgarstku.

post-55792-0-78713700-1397554743_thumb.jpg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reverso i 320stka super, to lubie, gratuluję chłopaki świetnych zegarków :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, master control także w wersji ultra thin - klasyk ale nudny , ten z rezerwą w stali - świetny na renderach , te niebeiskie wskazówki, w realu - nijaki. Igor - Twój złoty wygląda nieco lepiej. Też mi się wydawało że reverso do mnie nie pasuje do czasu aż ujrzałem ten model... i przestałem przejmować się innym odczuciem na nadgarstku.

takie właśnie reverso to jest to

dla mnie jeżeli chodzi o kostki to tylko reverso albo zenity (ale zenith dośc masywny w porównaniu z JLC)

ile masz cm w nagrastku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś na żywo GP Vintage 1945 ? Przepiękne zegarki.

 

Polecam galerie Kibiego :

 

http://www.photowatches.eu/thumbnails.php?album=630

 

Albo zobacz tu :

 

http://www.watchcollectinglifestyle.com/home/insider-girard-perregaux-vintage-1945-xxl-large-date-moon-phases-an-iconic-art-deco-inspired-timepiece

 

Naprawde warto zobaczyć.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś na żywo GP Vintage 1945 ? Przepiękne zegarki.

 

Polecam galerie Kibiego :

 

http://www.photowatches.eu/thumbnails.php?album=630

 

Albo zobacz tu :

 

http://www.watchcollectinglifestyle.com/home/insider-girard-perregaux-vintage-1945-xxl-large-date-moon-phases-an-iconic-art-deco-inspired-timepiece

 

Naprawde warto zobaczyć.

popatrze z tego co na szybko zobaczyłem na telefonie to ładny zegarek

A tym czasemw Warszawie :)

8e2yzuta.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, GP też fajne kostki robi. Igor nadgarstek mam 18,5 ale przy Reverso trzeba zmierzyć bo przy tak płaskim zegarku margines błędu jest zdecydowanie mniejszy.

A może taka kość?

post-55792-0-96303500-1397559931_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez ładne ale na razie muszę odbić sie po ostatnim zakupie :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pv492_20140415_111350.jpg

Jedni mówią że nudny, inni że ma upstrzoną tarczę a on po prosty jest rasowy. Gratulacje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zbyt często noszony, aczkolwiek mam go już 3 lata, więc nie wiem czy jest jeszcze czego gratulować. W każdym bądź razie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

lezymy i chorujemy z certinka  :rolleyes:

zegarek nawet z lozku to podstawa :D prawda? 

post-70526-0-28518600-1397568387_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.