Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mój egzemplarz od 2 tygodni idzie równo +4 s na dobę więc o regulacji mechanizmów w tudorach nie powiem złego słowa.

Poza tym werk w bb jest odrobinę modyfikowany.

 

Post z telefonu


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już uzasadniam swoją wypowiedź. Eta 2824 to bardzo dobry mechanizm, niektórzy nazywają go wołem roboczym, ze względu na swoją niezawodność i stabilność chodu. W BB 2824 jest w wersji TOP czyli najwyższej jakości wykonania i w najlepszych materiałach, testowany w pięciu pozycjach.  Zapewnia on Tudorowi przyzwoite parametry chodu ale przy 5s wahaniach miedzy położeniami dochodzi do +10 s/ na dobę. Ponieważ praca jest stabilna, sadzę, że osoba wrażliwa na tym punkcie może próbować dostosować dokładność chodu do "sposobu" użytkowania, noszenia zegarka. Ale od zegarka tak renomowanej marki, która w założeniach miała produkować zegarki o korzystniejszej cenie i tak samo niezawodne jak zegarki firmy Rolex można by było oczekiwać więcej. Zapewne to założenie jest wciąż realizowane i Tudor jest tańszy od Roleksa (cena wynosi około 2700 euro), ale czy tak samo niezawodne? Zapis "szkoda, że Eta w środku", nie deprecjonuje zegarka, a wyraża tylko opinie że werk in-house`owy dopełnił by całości. Tudor jest świetny, a charakterystyczne wskazówki "śnieżynki" dodają mu roku. Mam też zegarki na Etach, które sprawują się świetnie, ale gdyby miały werki typu In-house, cieszyły by bardziej. Oczywiście subiektywna ocena. ;)  :)  

 

Wiadomo in-house cieszy, wystawia trochę inne świadectwo zegarkowi. Tak jak napisał irekm dzięki ETA w środku, zegarek jest sporo tańszy. Można kupić 2 Tudor'y w cenie jednego Rolex'a :) Poza tym po co światu drugi Rolex. Jak dla mnie to DUŻY +, że Tudor nie jest Rolex'em ;)

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CYMERA_20140607_112316.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już uzasadniam swoją wypowiedź. Eta 2824 to bardzo dobry mechanizm, niektórzy nazywają go wołem roboczym, ze względu na swoją niezawodność i stabilność chodu. W BB 2824 jest w wersji TOP czyli najwyższej jakości wykonania i w najlepszych materiałach, testowany w pięciu pozycjach. Zapewnia on Tudorowi przyzwoite parametry chodu ale przy 5s wahaniach miedzy położeniami dochodzi do +10 s/ na dobę. Ponieważ praca jest stabilna, sadzę, że osoba wrażliwa na tym punkcie może próbować dostosować dokładność chodu do "sposobu" użytkowania, noszenia zegarka. Ale od zegarka tak renomowanej marki, która w założeniach miała produkować zegarki o korzystniejszej cenie i tak samo niezawodne jak zegarki firmy Rolex można by było oczekiwać więcej. Zapewne to założenie jest wciąż realizowane i Tudor jest tańszy od Roleksa (cena wynosi około 2700 euro), ale czy tak samo niezawodne? Zapis "szkoda, że Eta w środku", nie deprecjonuje zegarka, a wyraża tylko opinie że werk in-house`owy dopełnił by całości. Tudor jest świetny, a charakterystyczne wskazówki "śnieżynki" dodają mu roku. Mam też zegarki na Etach, które sprawują się świetnie, ale gdyby miały werki typu In-house, cieszyły by bardziej. Oczywiście subiektywna ocena. ;):)

Juz chciałem odpowiedzieć, ale nie zrobiłbym tego lepiej. BB to jeden z wielu świetnych zegarków na Eci, a gdyby miał swój werk to bylby wyjątkowy.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wody dla ochłody :)

 

rvni0PCl.jpg

EPpl2V4l.jpg


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

post-57835-1402141951,1807_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie noszona :-)

t3p8.jpg

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złoty tuńczyk

 

DSCF1019_zps8ed6aa6d.jpg


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie noszona :-)

t3p8.jpg

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

:wub:


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, kosmos!!!

Racja , a ja nie przepadam za regulatorami . Piekny zegarek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quub zegarki świetne ale o co chodzi z tymi wszystkimi bransoletkami...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.