Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

carlito1 zawsze coś ciekawego warto poczytać i pooglądać zdjęcia takiego porównania :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sylwia.

 

Pytanie do Was wszystkich. Przepraszam, że w tym temacie, ale nie mam gdzie zapytać :) Powiadają, z czym się oczywiście zgadzam, że najlepsze bransolety (najlepiej wykonane) mają AP RO, Rolexy i właśnie Ingenieuery - czy bylibyście zainteresowani takim porównaniem tych trzech bransolet ? Poparte oczywiście zdjęciami.

Jasne, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez najbliższy czas będzie to :

Widzę, że w końcu dojechał :) Gratulacje bo super jest ten IWC chociaż kolos niezły ;)

 

Gratulacje Michał. Jak dla mnie najładniejszy z obecnej kolekcji Inge! Wow.

Zdjęcia umiesz lepsze :)

 

U mnie skromnie ale cieszę się z tego zegarka bo zawsze chciałem go kupić i zawsze składało się tak, że sie nie składało do zakupu :)

 

Eeeee tam skromnie - nie bądź znowu taki skromny ;) Bardzo fajny pilot - nietypowy a wyglądający bardzo dobrze. Tak więc gratulacje bo zegar rzadko widywany, a bardzo fajny. Poza tym nitk nie powiedział, że fajny zegarek musi kosztować worek pieniędzy - najważniejsze żeby się podobał i cieszył właściciela, a jakości samego zegarka też nie można nic zarzucić :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O poranku

JtkPdam.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, że na wczasy pojechał zacny zestaw zegarków.

Ja dzisiaj na ręku też wakacyjnie, chociaż dzień spędzam w robocie.

 

yzu5ydab.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sylwia.

 

Pytanie do Was wszystkich. Przepraszam, że w tym temacie, ale nie mam gdzie zapytać :) Powiadają, z czym się oczywiście zgadzam, że najlepsze bransolety (najlepiej wykonane) mają AP RO, Rolexy i właśnie Ingenieuery - czy bylibyście zainteresowani takim porównaniem tych trzech bransolet ? Poparte oczywiście zdjęciami.

 

Rób zdjęcia i się nie pytaj. Ciekawy jestem tego porównania.


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed południem bez zmian,zdjęcie wczorajsze:

e7yta9y8.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez najbliższy czas będzie to :

 

IMG_5459-2_zps17fec652.jpg

 

 

Wyśmienity :)

Może projektant ten sam co AP, ale ten bardziej mnie urzeka, podoba mi się niesamowicie - nosiłbym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Michał kolejnego pięknego zegara. Mistrzostwo świata.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O poranku

Widzę, ze wypicie herbaty ze świeżą cytrynką nie stwarza żadnego problemu. A tag śliczny nie tylko o poranku.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może projektant ten sam co AP, ale ten bardziej mnie urzeka..,

Ten Inge jest niesamowity, fakt, mnie też urzekł od samego początku jak go tylko zobaczyłem. Nie wiem czy to pod wpływem emocji (bo nowy zegarek), ale na chwile obecną zaryzykowałbym stwierdzenie, że jest to najlepiej wykonany zegarek jaki miałem! Nie można mu też odmówić charakteru i genialnego designu. Gerald Genta tworząc projekt tych zegarków zrobił kawał dobrej roboty! :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że szybko go sprzedasz a AP zostanie. Moim zdaniem Inge znacznie szybciej się nudzi od AP. To chyba kwestia prostoty deignu. AP jest do bólu oszczędne, Inge w tej wersji to kapiący detalami zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że szybko go sprzedasz a AP zostanie. Moim zdaniem Inge znacznie szybciej się nudzi od AP. To chyba kwestia prostoty deignu. AP jest do bólu oszczędne, Inge w tej wersji to kapiący detalami zegarek.

Dzisiaj rano podjechałem do kolegi (również pasjonat zegarków) żeby się pochwalić nowym nabytkiem i wyobraź sobie, że usłyszałem od niego coś bardzo przybliżonego :) Jest w tym dużo racji, że te bardziej klasyczne zegarki, mniej "zbajerowane" nie nudzą się tak prędko jak te jak to nazwałeś kipiące detalami. Niemniej jednak narazie jestem tak zafascynowany tym Inge, że nawet przez myśl by mi nie przeszło, że mógłby mi się znudzić :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od kolejnych nabytków. Z Nautilusem przy tych gabarytach pewnie by przegrał :D , ale do tej pory wydaję mi się, że nie ma szans żeby się opatrzył. :rolleyes:

Edytowane przez jogi91

"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"25 watches in the room next door, 25 watches... but I need more..."

 

Kto zgadnie z czego to cytat (lekko parafrazowany)?

8-)

 

pozdrawiam, Piowa

 

Uwielbiam zagadki. Sisters of Mercy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszły nowe paski.

 

asure2e3.jpg

 

epu9ybe4.jpg

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jogi91

"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszły nowe paski.

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Ten pasek do Taga to jakoś nie podchodzi... Wręcz się kłóci stylem z samym zegarkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten Tag to mój najbardziej uniwersalny zegarek. Mam do niego łącznie 14 pasków wliczając w to nato i w każdym mu do twarzy. 


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.