Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie dla kolegi Desmo :)6yqa3yjy.jpg

Przepraszam za jakość zdjęcia, ale robione nogą od stołu ;)

Nie ma to jak zdrowa żywność :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beef jest zdrowy, ma w sobie dużo protein :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno piwko raz na tydzień-dwa nikomu jeszcze nie zaszkodziło, a wręcz przeciwnie - dobrze robi na nerki :)

 

Wracając do zdjęć..

 

IMG_6814-2_zps93567b04.jpg

 

IMG_6863-2_zps55ab78b1.jpg

 

IMG_6830-2_zps738d3065.jpg

 

IMG_6870-2_zpsc317a45b.jpg

 

Te już lepszej jakośći, aparatem ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Jedno piwko raz na tydzień-dwa nikomu jeszcze nie zaszkodziło, a wręcz przeciwnie - dobrze robi na nerki :)

 

Zgodnie z ostatnimi badaniami trwającymi kilkanaście lat szkodzi każda ilość alkoholu, nawet najmniejsza... Słyszałem w telewizji, przepraszam nie podam źródła, nie pamiętam. W telewizji słyszałem też, że jesteśmy drugą Irlandią.

Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pijam średnio do obiadu ze dwa może trzy piwka w miesiącu i nie interesuje mnie czy mi to szkodzi czy też nie, i tak je spalam wieczorem przy bieganiu :) Ja jednak mimo wszysto twierdze, że piweczko jest wręcz wskazane raz na jakiś czas.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkohol w małych ilościach jest wręcz wskazany dla zdrowia (nawet moja żona będąca lekarką to potwierdza). Jednak z piwa zrezygnowałem i pijam od wiekiego dzwonu bo strasznie mi jedzie po sylwetce - z winem i whisky nie mam tego problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ja tam mykam po browara bo duchota, że aż strach... Już prawie weekend ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj popełniłem pierwsze zdjęcia do galerii, niestety nie wiem dlaczego przy zmniejszaniu i wrzucaniu na forum mi tak niszczy jakość :( W każdym razie tak wygląda zapowiedź owej galerii :

 

 

IMG_6806-3_zps5d8f1bbe.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarówno zegarkowi jak i "podstawce" bardzo blisko do ideału :) imho.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P7290447.jpg

 

 

Super zdjęcie

 

 

Dzisiaj popełniłem pierwsze zdjęcia do galerii, niestety nie wiem dlaczego przy zmniejszaniu i wrzucaniu na forum mi tak niszczy jakość :( W każdym razie tak wygląda zapowiedź owej galerii :

 

 

IMG_6806-3_zps5d8f1bbe.jpg

Co tu duzo mówić zegar petarda.

Gratuluje Michał świetnego wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla kolegi Desmo :)6yqa3yjy.jpg

Przepraszam za jakość zdjęcia, ale robione nogą od stołu ;)

Dzięki Carlito : ) Nie żebym tak jadał ale widzę tu pełną harmonii kompozycję...a krew nie dość że odbija się w szklance to jeszcze zawładnęła tarczą naszego "czołgu"

Prawie jak u Hemingway'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na Omegę  (wg mnie  wzór divera) taki budżetowy popularniak ostatnio na forum ;)

10bf54c53b58cf67.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla kolegi Desmo :)

 

6yqa3yjy.jpg

 

Przepraszam za jakość zdjęcia, ale robione nogą od stołu ;)

Jak mi się chce porządnego amerykańskiego stejka:)


Christopher Ward C6 LE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkohol w małych ilościach jest wręcz wskazany dla zdrowia (nawet moja żona będąca lekarką to potwierdza). Jednak z piwa zrezygnowałem i pijam od wiekiego dzwonu bo strasznie mi jedzie po sylwetce - z winem i whisky nie mam tego problemu ;)

 

 

Zgodnie z ostatnimi badaniami trwającymi kilkanaście lat szkodzi każda ilość alkoholu, nawet najmniejsza... Słyszałem w telewizji, przepraszam nie podam źródła, nie pamiętam. W telewizji słyszałem też, że jesteśmy drugą Irlandią.

Potwierdzam, najnowsze badania, przeprowadzone w GB, wskazują, że każda ilość każdego alkoholu jest szkodliwa, i lekarze będa musieli zmienić swoje poglądy (lampka czerwonego wina dobrze robi na serce) ale pamiętajcie - alkohol zabija powoli - i to nas cieszy bo nam się wcale nie śpieszy ;) sory za offtop :)


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, najnowsze badania, przeprowadzone w GB, wskazują, że każda ilość każdego alkoholu jest szkodliwa, i lekarze będa musieli zmienić swoje poglądy (lampka czerwonego wina dobrze robi na serce) ale pamiętajcie - alkohol zabija powoli - i to nas cieszy bo nam się wcale nie śpieszy ;) sory za offtop :)

alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urosło już jakiś czas temu u chirurga ;)

Zgodziłeś się na to, czy wymiękłeś przy zakupie kolejnego zegarka? Którego?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem.

Sent from my RM-821_eu_poland_360 using Tapatalk

post-59414-1406666905,2997_thumb.jpg

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj popełniłem pierwsze zdjęcia do galerii, niestety nie wiem dlaczego przy zmniejszaniu i wrzucaniu na forum mi tak niszczy jakość :( W każdym razie tak wygląda zapowiedź owej galerii :

 

 

IMG_6806-3_zps5d8f1bbe.jpg

Świetny zegarek,Ferrari ...normalnie Michał [schumacher] :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC + Ferrari + sylikon = sam nie wiem co ? Sraka ptaka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może szybki wyścig na czas bez możliwości dojazdu do mety?


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

.

Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.