Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Fotka starsza, ale dziś tak

 

NbPGrbS.jpg


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzio  :wub:

Wiem,ale dzięki ;)

 

ps. Wiele osób mało pochlebnie wypowiada się o bransolecie a tym czasem ja uważam,że nie jest taka zła.

Co innego zapięcie które jakością wyraźnie odstaje.Zastanawiające jest też dlaczego projektanci postanowili,że jego kolor będzie inny niż bransolety i będzie przypominał tytan. Jedyne co w zapince mi się podoba to możliwość dość płynnej regulacji.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... możliwość dość płynnej regulacji.

 

No właśnie dla mnie to jest słabe. Co prawda na bransolecie to nosiłem go kilka godzin, ale przy każdym odpięciu przesuwała się też ta regulacja więc de facto ustawiać ją trzeba przy każdym założeniu na rękę. Jest zbyt płynna ;) . Z grubsza to na papierze fajnie to wygląda, ale w realnym życiu mało użyteczne. Jednak możliwe, że inaczej bym to oceniał gdybym nie miał wcześniej do czynienia z glide lockiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablo122 - 101% racji, miałem to zapięcie i mam identyczne spostrzeżenia jak Ty, grube, i samorozpinająca się regulacja.

Nigdy więcej.

Teraz nawet mnie to śmieszy jak ktoś do Sumo przeszczepia elementy z MM

 

Zapięcie, które było w Sporturze miało napisane, że jest z tytanu, @mikolaj78, może tu też jest z tego zrobione i się tym nie chwalą, jednak z tego co pamiętam w MM powinno być stalowe, chyba że coś zmienili w kolejnych latach produkcji

post-32788-0-85840500-1380580488_thumb.jpg
 
a bransoleta w MM ma po prostu za długie ogniwa! 
Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przy każdym odpięciu przesuwała się też ta regulacja więc de facto ustawiać ją trzeba przy każdym założeniu na rękę....

....Jednak możliwe, że inaczej bym to oceniał gdybym nie miał wcześniej do czynienia z glide lockiem

 

Tą "niestabilną" regulację to niestety potwierdzam zaś glidelock to majstersztyk,zupełnie inna bajka,ale i cena choćby na rynku wtórnym to równowartość dobrego zegarka.

W tej wspomnianej płynnej regulacji,to podoba mi się raczej sama idea niż wykonanie.

 

edit. Burns co do tego tytanu to być może masz rację

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja nie zaczynam mieć małego problemu z niebieskimi tarczami?

gallery_225_1514_648159.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaw wszystkie niebieskie na sprzedaż, a z całą pewnością znajdą się koledzy, którzy pomogą Ci rozwiązać ten problem :P


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj ten sam ;)

 

post-71505-0-08386200-1409748407_thumb.jpg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dla mnie to jest słabe. Co prawda na bransolecie to nosiłem go kilka godzin, ale przy każdym odpięciu przesuwała się też ta regulacja więc de facto ustawiać ją trzeba przy każdym założeniu na rękę. Jest zbyt płynna ;) . Z grubsza to na papierze fajnie to wygląda, ale w realnym życiu mało użyteczne. Jednak możliwe, że inaczej bym to oceniał gdybym nie miał wcześniej do czynienia z glide lockiem

Rowniez Pablo daje Ci 101% racji ;-) Mi nie podoba sie tez wewnetrzna strona zapiecia ktora jest zle wyprofilowana i przez to niewygodna. Ja kupilem Isofrane i powiem szczerze ze niewiele ta guma ustepuje RubberB.

Zauwazylem tez ze ten zegar(tarcza) duzo bardziej zyskuje w swietle dziennym niz inne zegary z ktorymi mialem do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałem ze jak by :) sprawdziłem mam uge3atat.jpg

To dobrze. Mogliby niektórzy źle o Tobie pomyśleć, jakbyś bez spodni czekał na syna. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NVWWWFg.jpg

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł. :D

Mistrz17 - fajny zegar :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nisko budżetowy Favre Leuba. Przez dłuższy czas nie nosiłem, bo wydawał się nieciekawy, ale ostatnio trochę wraca moda na taki design kształtu kopert z lat siedemdziesiątych....

 

fec33b18870aa798925015f0e819c3bb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uvy9umuh.jpg

 

Rano

hadu7ute.jpg

Edytowane przez jogi91

"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.