Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

No i klops.... Krystian, ja już nie będę oglądać Twoich zegarków - obiecuję  :unsure:

 

Jest gdzieś o tym wątek ? Chętnie zrobiłbym  "śmiech przez łzy" i podrążył temat  :D  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pod ręką źródeł, ale w tym zegarku ewoluowało tyle co kot napłakał -

 

No też mi się tak wydaję , dlatego to jest warte uwagii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś o tym wątek ? Chętnie zrobiłbym  "śmiech przez łzy" i podrążył temat  :D  :P

Nie bądź wredny - krzywe indeksy to nie koniec świata... Można je wyprostować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba poszedł do szafy bo nic nie pisze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KRWISTY

... już myślałem, że chodzisz w moim zegarku :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns - Omegami to On cieszył się nie będzie bo w każdej jakiś babol jest :lol:

W tajemnicy Tobie powiem, że na kolejne spotkanie nie chce zapraszać Mikołaja bo po ostatnim dwie nocki nie przespał przez tą tarcze w PO :D:P

Cieszę się nadal. Na kilka Omeg w jednej coś znaleźliście, a na 2 Rolexy na stole oba miały krzywe pierścienie :lol:

Dziwne, że wspaniałe oko Mikołaja tego nie wypatrzyło ;)

Czyżby magia Rolexa i tkwiące w podświadomości przekonanie, że w Rolexie wszystko jest perfekcyjne? :P

 

No i klops.... Krystian, ja już nie będę oglądać Twoich zegarków - obiecuję :unsure:

Możesz oglądać, bo mnie to nie rusza. Ja już dawno wiem, że nie ma zegarków idealnych, obojętnie na jaką pólkę spojrzysz. Można tylko trafić idealnie wykonany egzemplarz, ale nie ma opcji żeby wszystkie z danej partii były idealne.

Niektórzy koledzy jeszcze żyją w świecie baśni wierząc w cuda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aqm4stpas8.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się nadal. Na kilka Omeg w jednej coś znaleźliście, a na 2 Rolexy na stole oba miały krzywe pierścienie :lol:

Dziwne, że wspaniałe oko Mikołaja tego nie wypatrzyło ;)

Czyżby magia Rolexa i tkwiące w podświadomości przekonanie, że w Rolexie wszystko jest perfekcyjne? :P

 

Możesz oglądać, bo mnie to nie rusza. Ja już dawno wiem, że nie ma zegarków idealnych, obojętnie na jaką pólkę spojrzysz. Można tylko trafić idealnie wykonany egzemplarz, ale nie ma opcji żeby wszystkie z danej partii były idealne.

Niektórzy koledzy jeszcze żyją w świecie baśni wierząc w cuda :)

Krystian, daj spokój :)

W Rolkach byl krzywy bezel ale to już bylo zdiagnozowane wcześniej. Mnie akurat magia Rolexa nie dotyka. Nie podobają mi się osobiście. Choć nie ujmuje im prestiżu i jakości. Ja ogólnie jakis czas temu doszedłem do wniosku, że niestety drogie zegarki mnie rozczarowują i wole jednak mielić niższą półkę bo w niej mozna poprzebierac i znalezc cos wykonanego idealnie. Może przykład z czapy trochę, ale ale dam Ci lupkę i moją certinę i znajdź na niej niedoróbkę - nie ma. Mam ten problem że jak znajduje cos na zegarku to go zaraz sprzedaję bo inaczej caly czas mysle o tej niedorobce, a jezeli zegrek byl do tego drogi to efekt jest zdwojony i frustracja podwojna :) Rolexy i Omegi by mnie psychicznie wykończyły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, daj spokój :)

W Rolkach byl krzywy bezel ale to już bylo zdiagnozowane wcześniej. Mnie akurat magia Rolexa nie dotyka. Nie podobają mi się osobiście. Choć nie ujmuje im prestiżu i jakości. Ja ogólnie jakis czas temu doszedłem do wniosku, że niestety drogie zegarki mnie rozczarowują i wole jednak mielić niższą półkę bo w niej mozna poprzebierac i znalezc cos wykonanego idealnie. Może przykład z czapy trochę, ale ale dam Ci lupkę i moją certinę i znajdź na niej niedoróbkę - nie ma. Mam ten problem że jak znajduje cos na zegarku to go zaraz sprzedaję bo inaczej caly czas mysle o tej niedorobce, a jezeli zegrek byl do tego drogi to efekt jest zdwojony i frustracja podwojna :) Rolexy i Omegi by mnie psychicznie wykończyły :)

zegarki z przedziału 1500 - 3000 (zwłaszcza JP ) dają naprawdę sporo frajdy, a ew. niedoróbki czy uszczerbki na ich zdrowiu podczas użytkowania tak nie bolą.

Już nie raz miałem myśli czy nie sprzedać kilku swoich i kupić jednego kręcącego się +/- w granicach 10/15tys.

Ile razy udałem się do salonów na przymiarkę wychodziłem z nich pukając się w czoło.

No chyba, że mówiąc dla przykładu o takiej Eternie, Seiko MM - wtedy naprawdę warto nagiąć budżet do tych 6k

 

Ale ja o czym innym - ciekawy jestem bardzo, czy jesteś na tyle uczciwy, że masz odwagę w ofercie sprzedaży poinformować o tych niedoróbkach, czy wychodzisz z założenie, że skoro Ciebie nikt nie poinformował to Ty też nie musisz ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc ten off jak byłem w salonie Rolexa w weekend to oglądnąłem sobie innego SD i jest identycznie jak u mnie więc jak już wychodzą do ludzi i ja tego za wadę nie uważam. Jest to moim zdaniem tak minimalne, że 99% ludzi (w tym ja) nie wychwyci tego nigdy gołym okiem. No ale na forum mamy Krystka, Mikołaja i Jacka ;)

Oczywiście szanuję zdanie tych którym najmniejszy detal przeszkadza i dyskwalifikuje wówczas zakup. Najważniejsze to widzieć co się kupuje i później cieszyć się zakupem. Ja robię tak- oglądam w salonie parę minut, jak nic nie znajdę to już po zakupie nigdy nie wracam do oględzin, lupek etc :)  Tak właśnie było z SD.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja o czym innym - ciekawy jestem bardzo, czy jesteś na tyle uczciwy, że masz odwagę w ofercie sprzedaży poinformować o tych niedoróbkach, czy wychodzisz z założenie, że skoro Ciebie nikt nie poinformował to Ty też nie musisz ?

 

Zawsze robię rzetelny opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak tak będzie oglądać zegarki pod mikroskopem to stracicie całkowicie frajdę z ich noszenia.

a off już się taki zrobił, że trzeba to natychmiast skończyć, więc wstawię swojego "babola" :D

 

 

 

 

60fd9297-c254-497f-917c-ca4205927aa2.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uvy9umuh.jpg

 

Rano

hadu7ute.jpg

kiedyś do garnituru nosiło się wyłącznie zegarek na skórze, ale dziś wszystko wolno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś do garnituru nosiło się wyłącznie zegarek na skórze, ale dziś wszystko wolno

 

Kiedyś zdanie zaczynano z wielkiej litery i kończono kropką, ale dziś wszystko wolno :P


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus na korcie ;)

 

post-71505-0-35158500-1409817275_thumb.jpg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój cichy faworyt. Świat się kończy, sam siebie nie poznaję...

gallery_225_1514_450982.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.