Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Filip,

 

Mogę śmiało stwierdzić, że Samuraj trafił w dobre ręce :shock:

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, widziałem ostatnio oryginalne paski do dynamica na ebayu, zresztą pewniew kojarzysz gościa.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :shock: :!: piękna kolekcja zawsze chciałem choć jednego Dynamica mieć w kolekcji, niestety do tej pory zawsze zbiegiem okoliczności pojawiał się inny zegarek a środków na dwa nie starczało. Cały jednak problem w tym że jest tyle wersji i wszystkie są super ale widze, że kolega już rozwiązał ten problem i bierze wszystkie ;)

Hmm musze się stać bardziej sanowczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOO Kokop wojownik z Ciebie że cho cho ;)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

dokładnie kokop.. :shock: wojownik i to nie lada :wink: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

u mnie na ręku gości Tissot Seastar, podarunek od ojca, zegarek grubo mnie przerasta wiekiem. Kilkanaście lat temu przeżył rąbanie drewna - znaleziony mechanizm u sąsiada na podwórku po kilku dniach szukania :-).

Niestety nie ma oryginalnego paska i koronki... ale i tak jest super!!!

 

pb120053nx9.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe arterie.

 

:D


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nowy nabytek :D pierwszy automat :lol: nabyty kilka dni temu od sędziwego fana trujących grzybów :D

 

post-3082-0-18059200-1330629116.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj nowy nabytek :D pierwszy automat :lol: nabyty kilka dni temu od sędziwego fana trujących grzybów :D

Ciekawy jestem tylko jaka jest jego dokładność w czasie użytkowania gdyż nie było sposobności tego sprawdzić

 

:oops: w warunkach naturalnych :?:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy jestem tylko jaka jest jego dokładność w czasie użytkowania gdyż nie było sposobności tego sprawdzić

 

:oops: w warunkach naturalnych :?:

 

jakos sprawdzilem go tak na szybko i wyszlo 10 sek do przodu :D nie wiem czy to dobry wynik !

postaram sie sprawdzic jeszcze raz dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest tutaj pewien problem gdyż ten werk nie ma "stop-sekundy" i trzeba pamiętać różnicę pomiędzy ustawieniem a wskazaniem bazowym.Jednak 10 sek. to podobno norma Ety 2824-2 ale dla mnie to za dużo i osobiście jeśli ten wynik się utrzyma to jednak coś bym z tym robił, ale to jest kwestia do rozpatrzenia gdyż zapewne wielu kolegów uzna go za bardzo dobry :!: Wiele bardziej znamienitych czasomierzy osiąga znacznie gorsze wyniki jednak powinieneś zobaczyć przez ok. 2 tyg co będzie się działo.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarł! Okazało się iż jest to bicolor. Nie przepadałem za taką kombinacją ale w tym przypadku podoba mi się bardzo. Na ręce leży świetnie (trzeba tylko skrócić bransoletę)

post-270-0-84106100-1330629265.jpg

Zdjątka już bez mojej mało estetycznej ręki:

post-270-0-46340500-1330629272.jpg

p1010261wg6.th.jpg

p1010262tm1.th.jpg

I jeszcze fotka rodzinna:

p1010265po7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajony, ze sekundnik jest zazwyczaj najmniejszą gabarytowo wskazówką juz chcialem pytac do czego służy ta "trzecia, duża, biała" wskazówka :( Dopiero po chwili wpadłem, że to sekunda 8)

 

Gratuluje, bardzo ładny, ale czekam, aż wrzucisz na pasek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za gratulacje :( Na razie bransoleta zostaje. Szukałem Dynamica właśnie w takiej opcji wiec się z niej cieszę:) (choć bransoleta ta dowodzi że Dynamic był raczej tańszą linia;)). Poza tym czas rozglądać się za kolejnymi Omegami (i wreszcie trzeba zrobić tego Seamastera z prawej bo pieniadze za Dynamica miały isc pierwotnie wlasnie na niego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo ma zacne :(


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Omeganinie, widzę, że 'choroba' ma się coraz lepiej :(

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Ciekawa!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.