Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

W korku:

74442142756763843262.jpg

 

Tez w korku :-)

 

7u7yhyze.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Ech... To teraz drażnisz Norbiego :P

Akurat z Wasylem jesteśmy po słowie w sprawie innego modelu. Ale w sprawie Zenitha też delikatnie naciskam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_0116.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaro, b. fajne Rado. Generalnie w tej marce nie często spotyka się mechaniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Jaki to rozmiar?

Nie cytujemy zdjęć z postu jeśli piszemy tuż pod nim.Dzięki

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Srednica 48.4mm, grubosc 18.6mm.

Kurcze, kawał zegara. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaro, b. fajne Rado. Generalnie w tej marce nie często spotyka się mechaniki.

Yaro, b. fajne Rado. Generalnie w tej marce nie często spotyka się mechaniki.

Nie jestch wcale mało, Rado rozszerzyło ofertę o serię D-Star 200 i HyperChrome, w większości zegarki posiadają mechanizmy automatyczne.

Obie serie cieszą się niezłą popularnością, w naszym kraju może nie koniecznie na świecie owszem. Wystarczy poczytać fora.

Za co lubiane jest Rado? Nie za modyfikowane ETY, tylko za odyginalny rozpoznawalny styl, ceramikę i w miarę przystępne ceny.

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem nie tak dawno ofertę Rado w paru sklepach i nigdzie mechaników nie widzialem na stanie, a Pani w jednym ze sklepów nie wiedziała że takie nawet są. Musiała nieźle katalog przetrząsnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zmian :)

 

6udebu5y.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrap tą naklejkę, serca dobrze nie widać :);)

Taka sama naklejka z numerem jest na karcie gwarancyjnej, nie wiem czy zrywać. Szpeci strasznie. Mam wrażenie że solidnie przylega do szafirowego szkiełka i nie łatwo się będzie jej ewentualnie pozbyć :( Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito jak ze zdolnościami luminesencyjnymi tego AP? Jak długo od naświetlenia można odczytać godzinę?

Edytowane przez Stierlitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały test i się teraz zastanawiam, czy Wy chłopaki (akurat tu Carlito, ale to nie jest wyjątek) macie tak wysoko tę kostkę nad nadgarstkiem (albo ja mam ją tak nisko), czy też zegarki na dłoniach nosicie? Serio pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :)

 

te3e7edu.jpg

 

9yhe5usa.jpg

 

Plus zdjęcie dupeczki dla kolegi Yaro :

 

8ery8ama.jpg

 

Zrobiłem mały test i się teraz zastanawiam, czy Wy chłopaki (akurat tu Carlito, ale to nie jest wyjątek) macie tak wysoko tę kostkę nad nadgarstkiem (albo ja mam ją tak nisko), czy też zegarki na dłoniach nosicie? Serio pytam.

Nie sugeruj się tym zdjęciem z poprzedniej strony, jest jakieś wyątkowo niewymiarowe :) Zawsze tak mam jak robie zdjęcie telefonem. Zegar wychodzi strasznie duży, a nadgarstek robi wrażenie jakby w ogóle nie był mój :D To samo się tyczy jakości zdjęć, są poprostu zepsute. Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UnVGSc.jpg

 

Dobranoc ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która jest u Ciebie? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.