Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

post-32788-0-86579500-1411033975_thumb.jpg

pytałem już czy on nie jest piękny? :)

nie możemy się rozstać...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wziął automat to nakręcił bym go na tydzień, ale bałem się wstrząsów i wybrałem GShocka :)

 

iqNmK71l.jpg

 

Polska! :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulsar na narodowym :

 

post-71505-0-87726600-1411250436_thumb.jpg

Edytowane przez lpociask

Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno z narodowego:

 

post-71505-0-71024000-1411250506_thumb.jpg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wziął automat to nakręcił bym go na tydzień, ale bałem się wstrząsów i wybrałem GShocka :)

 

iqNmK71l.jpg

 

Polska! :)

 

Kiedyś wziąłem automat, był w gorszym stanie niż ja, mi kac przeszedł po dwóch dniach, jemu nie, moralny też nie ...

Poza "G" nie znam zegarka (nawet analogowego-kwarcowego) na gruby męski wieczór...

Poza tym po 2 AM, żaden już nie mierzy czasu - pozostaje żona :)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulsar na narodowym :

 

attachicon.gifIMG_1945.jpg

 

siedziałem naprzeciwko ale gdybym wiedział z chęcią bym się przysiadł i obejrzał sobie z bliska to otwarte serce Pulsarka  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej radosnej nocy towarzyszy mi mój dostojny Casek. W tle gustowne bawełniane spodnie z bogatym zdobieniem. Zestaw dobry na każdą okazję.

 

2014-09-21%252000.21.43.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedziałem naprzeciwko ale gdybym wiedział z chęcią bym się przysiadł i obejrzał sobie z bliska to otwarte serce Pulsarka  ;)

Impreza ekstra , może następnym razem ;)


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię zdjęć nadgarstkowych. Ani robić ani oglądać..............................................................................................................................................................................................  NIE TYLKO TY  myślę że była by nas ładna gromadka  pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lotniskach mgła , ciężkie życie mają dziś lotnicy , więc dla solidarności z nimi :

 

45f8edfb30a676b3med.jpg


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deszczowa pogoda :)

 

wInQMQ.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAM01029_zpsf717f7ae.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

173N5P2.jpgg5dUxh0.jpgX7MkdMm.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię zdjęć nadgarstkowych. Ani robić ani oglądać.

8-)

 

pozdrawiam, Piowa

Nie lubię zdjęć nadgarstkowych. Ani robić ani oglądać.............................................................................................................................................................................................. NIE TYLKO TY myślę że była by nas ładna gromadka pozdrawiam

 

To w jakim celu zaglądacie do tego tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem, ze az tak dobrze wykonany jest ten Samurai :)

Z podziekowaniami dla Karola.

 

 

3db57df64af1db41b29dcb19f75fda9f_zps2805


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.