Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz lepiej  :)​ 

Pewnie teraz nagrywałeś na statywie  ;)

 

Jako statyw użyłem puszki z colą ;), mam za to nowy soft, jak się wyrobie w czasie, to jutro ciekawsze tło plenerowe 


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo bullhead bardzo urodziwy!

U mnie Hamilton

gallery_225_1514_310966.jpg

Pozdrawiam,

Dzięki.

Hamilton też z cyklu "waga super ciężka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

:D  :D  :D chrono... powinienes zmnienic nick. na Mr.Rolex  ;)

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono  - dla mnie ten DJ two-tone z białą tarczą to kwintesencja Rolexa,  numer 1 na mojej liście marzeń  :wub: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawel2499

 

Mysle dokladnie tak samo jak Ty. Datejust two-tone z ivory tarcza to kwintesencja Rolexa, jest on duzo (imo) ladniejszy od Dj t-t z szampanska tarcza. Probowalem na zywo oba podczas zakupu, ten powyzszy ktory wybralem nie dal temu drugiemu popalic, zaprezentowal sie na nadgarstku o niebo lepiej niz ten z champagne dial.

Zeby jeszcze skubaniec mial dostepna dla niego jubilee bransolete (zeby i taka byla dla tego modelu dostepna) to byloby z nim pod kazdym wzgledem idealnie  :) (co wcale nie znaczy ze na oyster zle wyglada, przydalby sie tutaj jakis dodatkowy wybor jesli chodzi o rodzaj bransolety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

mam takiego w wejsji thunderbird na oysterze... ale bardziej mi sie podoba jubile jednak jak Dj to tylko ta bransoleta  B)

a do DD tylko Pressident...

oyster do Daytony...

S D 2 na pasku...

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po południu zmiana :]

To wersja 41mm ? Ile masz w nadgarstku?


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono - miło usłyszeć że myślisz tak samo jak ja, bo nie wiem czy Ci mówiłem ale jesteś moim Rolexowym guru :)   i to przez duże G w koronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jednak jak Dj to tylko ta bransoleta  B)

...

No, to zalezy. Ja mysle, ze bransoleta jubilee pasuje najbardziej Datejustom posiadajacym karbowany bezel (czy, jak kto woli, karbowana 'luneta') takie, w kombinacji z takia bransoleta, wygladaja najladniej. Jesli chodzi o Datejusty z gladkim bezelem, to uwazam ze najlepiej im na bransolecie typu oyster.

Ale jest to oczywiscie jedynie moja opinia, inni moga miec (i na szczescie maja  :) ) inne opinie w nawiazaniu do wlasnych preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono - miło usłyszeć że myślisz tak samo jak ja, bo nie wiem czy Ci mówiłem ale jesteś moim Rolexowym guru :)   i to przez duże G w koronie ;)

Eee, przeceniasz mnie, zaden ze mnie guru  :)

Ale dzieki za mile slowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana.

Jf7pNed.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.