Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Data o jeden dzień się nie zgadza, ale zegarek wciąż ten sam…

 

Złośliwiec by się spytał- znowu jakieś problemy z tą nieszczęsną datą? :ph34r:;)

Ale mi do złośliwca bardzo daleko, więc napiszę- piękny Ci on :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie poprawiłeś jakość swoich zdjęć! Co jedno to lepsze :)

Dzieki za 'good word'. Mam nadzieje ze bedzie mi kiedys dane dorownac Twoim umiejetnosciom jesli chodzi o fotografowanie zegarkow (kiedy to nastapi, nie wiem, ale nadzieja taka sie we mnie tli  :) ).

Jeszcze jedna fotka:

today_subdate_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

mi tez ale ten tez ma cos w sobie... 

chcialem sie niesmialo spytac kolegi chrono... niemyslales o zakupie YM II... mi sie bardzo podoba, duzo bardziej od SkyDII i innych nowosci od rolexa...

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jednak DJ bardziej mi się podoba z karbowanym bezelem.

Mnie tez sie  Dj z karbowanym bezelem podoba, szczegolnie jesli jest w edycji two-tone to mu karbowana lupa pasuje. Jesli jest caly w stali, to gladka lupa jest jak najbardziej okay (znaczy podoba mi sie bardziej niz z karbowana).

 

 

mi tez ale ten tez ma cos w sobie... 

chcialem sie niesmialo spytac kolegi chrono... niemyslales o zakupie YM II... mi sie bardzo podoba, duzo bardziej od SkyDII i innych nowosci od rolexa...

Nie myslalem, a to dlatego, ze zegarki o ktorych wspomniales zupelnie mi sie nie podobaja. Nawet niektore z nich mierzylem w nadziei na to ze do ktoregos sie przekonam gdy zobacze jak (gdy stwierdze ze fajnie) wygladaja na nadgarstku, ale wygladaly one nieciekawie, co tylko utwierdzilo mnie w przekonaniu ze nie musze ich w swijej kolekcji Rolkow miec. Tak samo jest z takimi modelami, jak Milgauss i Yacht-Master, zegarki te zupelnie mi sie nie podobaja i marne (raczej zadne) sa szanse na to aby znalazly sie one w mojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Aha... mi tez raczej sie nie odoba Skydewweler 2 ale Yachtmaster 2 bardzo choc niemialem okazji takiego przymiezac...

niemam jachtu ;)  ale fajnie by bylo miec go w kolekcji... no i jeszcze zielonego suba... ahhh  B)

 

ps. acha tylko cena troche odstrasza jesli chodzi o YM2 ale to ponoc najbardziej skompliowany mechnizm w ofercie Rolka w tej chwili... wyczytalem w pewnym watku na forum :)

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. acha tylko cena troche odstrasza jesli chodzi o YM2 ale to ponoc najbardziej skompliowany mechnizm w ofercie Rolka w tej chwili... wyczytalem w pewnym watku na forum :)

Tam jest chronograf regatowy ;)


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

tak wiem @kacy... mi tam sie podoba choc pewnie bym nie uzywal chronografu ktory liczy do tylu ;)  ale to i tak swietny zegarek wg. mnie...

 

patrzylem troszke po sieci... i cosie okazalo ze istnieje pelna wersja stalowa.. o czym nie mialem pojecia...

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data o jeden dzień się nie zgadza, ale zegarek wciąż ten sam…

 

apromw3.jpg

Kolego Magik ten zegarek to marzenie-gratuluję

A u mnie dziś tak :)

post-41915-0-60135800-1413567176_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img4465ks.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.