Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

zdjęcie z wakacji ale zegar wciąż... niebieski

 

lSZkkX.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała kolekcja Zenithów. Gratulacje.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę było tak:

 

post-32788-0-35867400-1417280928_thumb.jpg

post-32788-0-88501800-1417281549_thumb.jpg

post-32788-0-82759700-1417281558_thumb.jpg

post-32788-0-01865600-1417281568_thumb.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns, jak wrażenia? MM skopał tyłek Sumo, czy niekoniecznie?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miras ... Nie wiem, niekoniecznie ? - muszę się z tym przespać, więc nie będę głosił herezji...

Na pewno nie było efektu łał, ściągnięcia majtek przez głowę i postanowienia, że za chwilę muszę go mieć.

Zaskoczyła mnie, sporo mniejsza tarcza.

Ja jestem dosyć dużym facetem i po natychmiastowej przesiadce z Sumo, miałem wrażenie, że założyłem damski zegarek.

Tubus też ma ten sam gwint co w sumo a nie tak jak to wygląda na powiększeniach nie wiadomo jaki gruby.

Poza tym bardzo poprawny zegarek...

post-32788-0-78130000-1417282640_thumb.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marinemaster ma potencjał, ale według mnie parę elementów mu spaprali, jak na zegarek tej klasy. Bransoleta wypada słabo nawet na tle przeciętnego kajdana od Sumo. Koronka prawie jak z Seiko 5. Choć może nie wszyscy się ze mną zgodzą, to w zegarku tej klasy powinien być porządny szafir z AR, ceramiczny bezel też jest już w sporo tańszych zegarkach. No i brak odkręcanego dekla, porażka.

Wypowiadałeś już kiedyś taką opinię, że najlepszy stosunek jakości do ceny prezentują Seiko z mechanizmem 6R15, np. SARB-y i chyba się z tym zgadzam.

 

P.s.

Z tej trójki na górze LLD najładniejszy :)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza i bezel - fenomenalna, czy to jednak wystarczy jako argument do zakupu jeszcze nie wiem.

Pozostałe elementy nie prezentują już jakiejś górnolotnej przewagi nad Sumo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miras ... Nie wiem, niekoniecznie ? - muszę się z tym przespać, więc nie będę głosił herezji...

Na pewno nie było efektu łał, ściągnięcia majtek przez głowę i postanowienia, że za chwilę muszę go mieć.

Zaskoczyła mnie, sporo mniejsza tarcza.

Ja jestem dosyć dużym facetem i po natychmiastowej przesiadce z Sumo, miałem wrażenie, że założyłem damski zegarek.

Tubus też ma ten sam gwint co w sumo a nie tak jak to wygląda na powiększeniach nie wiadomo jaki gruby.

Poza tym bardzo poprawny zegarek...

 

mimo odblasków i odbić LLD wygrywa bitwę na Pacyfiku

a ja też z Azjii ...w pewnym sensie - panda

 

post-55792-0-86508800-1417283521_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadałeś już kiedyś taką opinię, że najlepszy stosunek jakości do ceny prezentują Seiko z mechanizmem 6R15, np. SARB-y i chyba się z tym zgadzam.

 

Wychodzi na to, że nadal będę obstawał przy tej tezie.

A do kompletu Orient Star...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzwyczaiłem się od takich gabarytów...  :rolleyes:

IMG_0627_Custom.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s.

Z tej trójki na górze LLD najładniejszy :)

 

 

 

mimo odblasków i odbić LLD wygrywa bitwę na Pacyfiku

a ja też z Azjii ...w pewnym sensie - panda

 

 

Dzięki chłopaki też tak sądzę ;)

 

 

Choć Burns rozebrał MM drobiazgowo i jeszcze swoje spostrzeżenia i ocenę pewnie opiszę to ja krótko innym spojrzeniem na ten zegarek- uważam że róznice na tle Sumo są wyrazne i w całości ten zegarek bije go napewno bez dwóch zdań, na mnie jednak nie zrobił mega wrażenia choć nic mu nie ujmuje bo jest świetny i dopracowany jednak nie moja bajka ....diabeł tkwi w szczegółach może....... <_<

 

Marcin,Łukasz dzięki za spotkanie było krótko ale przyjemnie i treściwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

 

 

 

Bardzo ciekawy ten Eberhard i nawet fajne ma wymiary (39x46) - tylko ta grubość (15mm). Mógłbyś pokazać jakieś nadgarstkowe z nim?

Edytowane przez Mateusz Dąbrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę ile dobrego może zrobić wrzucenie divera na brązową, quasi militarną skórę... po LLD to drugi przypadek w ostatnich dniach

pewnie z pilotami będzie podobnie .Muszę wziąć to pod uwagę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będąc po drugiej stronie barykady powiem że MM będzie u mnie długo ;)

Wszystko co opisali koledzy powyżej jest jak najbardziej obiektywne i trafne , MM to nie boska cząstka i brakujące ogniwo ale osobiście go uwielbiam mimo że jak za taką cenę można się faktycznie przyczepić do paru spraw

 

Sumo mimo że wygląda podobnie , zagłębiając się w szczegóły to troszkę inny zegar - choć cena-jakoś to klasa sama w sobie

 

Co do LLC to zdziwiła mnie lekko spora waga bo wygląda tak delikatnie, ale faktycznie fajny zegar

 

Dzięki za spotkanko

 

Pozdr.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała kolekcja Zenithów. Gratulacje.

 

dzięki, myślę że mam chyba słabość do tej marki


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 MM to nie boska cząstka i brakujące ogniwo.

 

A w głowie jednak siedzi, teraz będzie ważenie za i przeciw.

Dzięki Łukasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy ten Eberhard i nawet fajne ma wymiary (39x46) - tylko ta grubość (15mm). Mógłbyś pokazać jakieś nadgarstkowe z nim?

 

daje radę

post-55792-0-06109400-1417288963.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.