Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

romseymen, fajna ta piąteczka.Chyba najładniejsza wersja kolorystyczna.

 

Ja dzisiaj:

st3_zps6b1d3527.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAM01144_zps7afd30aa.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć może nie wszyscy się ze mną zgodzą, to w zegarku tej klasy powinien być porządny szafir z AR, ceramiczny bezel też jest już w sporo tańszych zegarkach.

 

Pamiętaj że zegarek wszedł na rynek kilka dobrych lat temu zanim ktoś myślał o ceramice. (8 lat?)

 

No i brak odkręcanego dekla, porażka.

 

Sorry ale piszesz bzdury.

Koperta monokok to coś wyjątkowego i niespotykanego w dzisiejszych czasach w zegarkach nurkowych. Masz jedną dziurę mniej. Dodatkowo zegarek zdolny do nurkowań nitroxowych.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Hamilton na Spinnerowym klasyku.

 

apDIQI7.jpg

ifRcVXn.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kostusia, pozostałe dwa ruszają ze mną na podbój polskich dróg.

 

 

 

 

 

 

post-72726-0-23836000-1417346065_thumb.jpg

post-72726-0-89371100-1417346065_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kostusia, pozostałe dwa ruszają ze mną na podbój polskich dróg.

 

No tak , bezel OM-a wygląda jak opona zimowa - w sam raz na dzisiejszą aurę  :) 


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty gadaszzzzzz. W Gdyni słoneczko świeci. Aż chce się letnie zegarki na nato włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20141129_233304_zpsb3452729.jpg

 

2014-11-30071921_zps2a01db1c.jpg

 

DSCF3398_zps511d57a2.jpg

0a4afab424ffbc386c0afc803b22eba1.jpg

 

pifko

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pamiętaj że zegarek wszedł na rynek kilka dobrych lat temu zanim ktoś myślał o ceramice. (8 lat?)

 

 

Sorry ale piszesz bzdury.

Koperta monokok to coś wyjątkowego i niespotykanego w dzisiejszych czasach w zegarkach nurkowych. Masz jedną dziurę mniej. Dodatkowo zegarek zdolny do nurkowań nitroxowych.

Jakieś 8 lat temu divery Omegi lub Rolexa również miały nie ceramiczny bezel. A jednak w tych firmach pomyślano, że można coś zmodyfikować. Dla mnie jest istotne z jakiego materiału zrobiony jest element bądź co bądź podatny na zarysowania.

Co do estetyki jednoczęściowej koperty nie wypowiadam się, kwestia gustu.

Natomiast co do walorów takiej koperty przy nurkowaniu oczywiście masz rację, teoretycznie . A praktycznie zastanów się ile osób używa MM do nurkowania nitroxowego. I również patrząc od strony praktycznej, przydałoby się żeby znajomy zegarmistrz w razie potrzeby mógł podregulować zegarek bez ingerencji we wszystkie bebechy.

Nie każdy więc ocenia zegarek od strony teoretycznej, ja np. cenię sobie wyżej opisane sprawy praktyczne i właśnie te względy powstrzymują mnie przed nabyciem tego pięknego, poza kilkoma detalami, zegarka. Oczywiście rozumiem i Twój punkt widzenia, ale to nie znaczy, że moje podejście jest bzdurne. To chyba przesada, ale nie ma sprawy


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 8 lat temu divery Omegi lub Rolexa również miały nie ceramiczny bezel. A jednak w tych firmach pomyślano, że można coś zmodyfikować. Dla mnie jest istotne z jakiego materiału zrobiony jest element bądź co bądź podatny na zarysowania.

Co do estetyki jednoczęściowej koperty nie wypowiadam się, kwestia gustu.

Natomiast co do walorów takiej koperty przy nurkowaniu oczywiście masz rację, teoretycznie . A praktycznie zastanów się ile osób używa MM do nurkowania nitroxowego. I również patrząc od strony praktycznej, przydałoby się żeby znajomy zegarmistrz w razie potrzeby mógł podregulować zegarek bez ingerencji we wszystkie bebechy.

Nie każdy więc ocenia zegarek od strony teoretycznej, ja np. cenię sobie wyżej opisane sprawy praktyczne i właśnie te względy powstrzymują mnie przed nabyciem tego pięknego, poza kilkoma detalami, zegarka. Oczywiście rozumiem i Twój punkt widzenia, ale to nie znaczy, że moje podejście jest bzdurne. To chyba przesada, ale nie ma sprawy

Mirek, nie mozna pisac, ze niewielu z nas nurkuje itp. Jesli tak bysmy na to patrzyli to wszyscy moglibysmy nosic "divery" z WR30 :D

 

Jesli chodzi o regulacje mechanizmu, to dla dobrego zegarmistrza nie jest zbyt trudne dostanie sie do mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.