Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

CAM01144_zps7afd30aa.jpg

 

Świetny jest ten skin diver! Aż mnie zazdrość wzięła...  :ph34r:

:P


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Widzę, że dotarł.

Graty.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To taki jest powod, ze go nie kupujesz? Wow :D

Powodów tego, że do tej pory nie kupiłem Seiko MM jest trochę więcej. Poniżej główny powód, nie do ruszenia

a5aa4beff1519309104b9b8a60f9e837.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też Ball

Muszę przejrzeć ofertę Ball-a - dawno jej nie widziałem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał datę, to ok :D

 

A na cholerę mi data? Gdyby miał datę, dowiedziałbym się, że dziś jest 31 listopada :lol:

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał datę, to ok :D

Bez daty to klasyka jednak :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodów tego, że do tej pory nie kupiłem Seiko MM jest trochę więcej. Poniżej główny powód, nie do ruszenia

 

 

Ucinając dyskusje na temat MM:

Uważam, że powyżej pewnej kwoty X, następuje zjawisko, zwłaszcza pod względem użytkowym gdzie przymiotniki narastają odwrotnie proporcjonalnie do ceny.

To już indywidualna kwestia kto za co chce zapłacić, lub jak tych przymiotników się doszukiwać (lupa?). To również kwestia zdrowego rozsądku czy chce się w tym wszystkim dostrzec otoczkę marketingową.

Dla mnie używanie słów "diver kompletny" jest banialukiem, podobnie jak próby udowodnienia lub porównania Rolexa SUB z Seiko MM - oczywiście każdy ma prawo próbować. Każdy ma prawo wybrać sobie z tych zegarków to co dla niego jest najlepsze i najważniejsze.

Seiko MM przy pieniądzach jakie kosztuje w sklepach stacjonarnych w JP, gdzie cena po rabatach oscyluje w granicach ~5tys. zł jest na pewno bardzo mocną pozycją w swoim świecie. Na pewno nie jest to zegarek bez wad i bez konkurencji ze strony innych marek (Eterna ? Oris ? Sinn?).

 

Nie ma się co nad tym rozwodzić z mojej strony, bo obiektywne słowa oddające całokształt tego zegarka zostały już napisane na tym forum przez naszego kolegę.

Recenzję, uważam za bardzo rzeczową i oddającą całą istotę sprawy...

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/76201-seiko-sbdx001-marinemaster/ 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucinając dyskusje na temat MM:

Uważam, że powyżej pewnej kwoty X, następuje zjawisko, zwłaszcza pod względem użytkowym gdzie przymiotniki narastają odwrotnie proporcjonalnie do ceny.

To już indywidualna kwestia kto za co chce zapłacić, lub jak tych przymiotników się doszukiwać (lupa?). To również kwestia zdrowego rozsądku czy chce się w tym wszystkim dostrzec otoczkę marketingową.

Dla mnie używanie słów "diver kompletny" jest banialukiem, podobnie jak próby udowodnienia lub porównania Rolexa SUB z Seiko MM - oczywiście każdy ma prawo próbować. Każdy ma prawo wybrać sobie z tych zegarków to co dla niego jest najlepsze i najważniejsze.

Seiko MM przy pieniądzach jakie kosztuje w sklepach stacjonarnych w JP, gdzie cena po rabatach oscyluje w granicach ~5tys. zł jest na pewno bardzo mocną pozycją w swoim świecie. Na pewno nie jest to zegarek bez wad i bez konkurencji ze strony innych marek (Eterna ? Oris ?).

 

Nie ma się co nad tym rozwodzić z mojej strony, bo obiektywne słowa oddające całokształt tego zegarka zostały już napisane na tym forum przez naszego kolegę.

Recenzję, uważam za bardzo rzeczową i oddającą całą istotę sprawy...

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/76201-seiko-sbdx001-marinemaster/ 

Amen.


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dotarł.

Graty.

Dotarł, dotarł, ale gryzonie oczywiście się dobrały do paczki  :unsure: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł, dotarł, ale gryzonie oczywiście się dobrały do paczki  :unsure: 

:(

Szkoda, że się nie udało.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.