Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

@kacy do ideału trochę brakuje :-P

Karol,przez grzeczność nie zaprzecze :-)

@szwed,nie sposób się nie zgodzić

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie nie z dzisiaj ale zegarek ten sam.

97ec25362f986180med.jpg

 

Piotrek kiedys i ja takiego Spieediego dopadne  :P

Bardzo ladny Sub, na tym NATO wyglada super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie. Na forach widze ogrom ludzi ktorzy w kolekcji posiadaja zarowno RO jak i Suba, GMT czy SD. Dla ludzi ktorzy maja pieniazki to sa pozycje obowiazkowe choc Tobie to pewnie trudno zrozumiec bo przeciez jakosc wykonczenia mechanizmow Rolexa pozostawia wiele do zyczenia.

 

Nie dostrzegam niczego obowiązkowego w zakupie Roleksa. I to nie dlatego, że poziom wykończenia ich mechanizmów jest mierny.

 

Zle rozumiesz znaczenie sforumulowania "pozycja obowiazkowa" kolego Magik. Nie oznacza to oczywiscie, ze masz obowiazek kupienia Rolexa tak jak ty to opacznie zrozumiales. Chodzilo zapewne o to, zeby pokazac jak milosnicy zegarmistrzostwa traktuja pewne kultowe i ponadczasowe modele. Przypome ci tylko, ze RO zostal wprowadzony na rynek w 1972 a SUB w 1954. A taki na przyklad DJ w 1945. Od tego momentu te modele Rolexa niewiele sie zmienily stylisztycznie od pierwowzorow i to rowniez powoduje, ze ich legenda pozostaje taka zywa. Ta wiernosc ponadczasowym pierwowzorom i kultywowanie tradycji acz polaczonej z nowoczesnoscia jest rowniez jedna z przyczyny dlaczego Rolex unika krzykliwego zdobienia swoich mechanizmow, ktore to jest dla ciebie tak dyskwalifikujaca przypadloscia.     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13712530.jpg?1418135226

Edytowane przez Ciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na poważnie?

Mógłbyś uzasadnić tę mierność?

Nieeeee, prosze :-D

My juz to znamy na pamiec!!!! Hihi

 

Tomku fajna fajna. Jeszcze raz gratuluje udanego zakupu. Mam nadzieje ze w ogladanie Zenith-a wczoraj nie przyprawilo Was o dodtatkowe nerwy przy tym Panu sprzedawcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadebiutowałem tu vintage'm, a dziś dla odmiany coś z nowości - FSO M20 "Czarna Mańka" ze stajni Xicorra.

(Muszę powiedzieć, że jako zegarkowemu nowicjuszowi idea kolekcji zegarków oddającej hołd historii polskiej motoryzacji bardzo mi się spodobała i z niecierpliwością czekam na kolejne modele.)

 

Z6Qpxpz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co w Rolexie ładny mechanizm, skoro i tak go nie widać? :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zla date :)

 

IMG_0299_zps50516f32.jpg

to chyba najmniej ważne jak data

Piekny :wub:

szkoda że już prawie nie do dostania

Edytowane przez Starsky001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3rb6Z1b.jpg

 

:ph34r:

Zegarek intrygujący sam w sobie. Widząc jednak taką fotkę, od razu wskakuje na "wish list".

 

Masz chłopie talent :-).

 

Sent from my mobile phone using Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee, prosze :-D

My juz to znamy na pamiec!!!! Hihi

 

Tomku fajna fajna. Jeszcze raz gratuluje udanego zakupu. Mam nadzieje ze w ogladanie Zenith-a wczoraj nie przyprawilo Was o dodtatkowe nerwy przy tym Panu sprzedawcy...

 

Pana nie było, były miłe Panie, które coś bardzo gorąco przedyskutowywały i w ogóle nam nie przeszkadzały. :)

A później w trakcie przymierzania nie odzywały się ani jednym słowem - po prostu było perfekcyjnie. :D  

 

A ten TH Link w Kruku w ogóle nam się nie spodobał...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zla date :)

 

 

 

Który to już raz?

Ja miałem dopiero dwie sztuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.