Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam lekturę i film-ik ;)

 

http://www.hodinkee.com/blog/video-talking-watches-with-eric-ku

 

Po prostu mnie zatkało, gdy zobaczyłem Reverso z 1931-ego, włącznie ze szkatułką Reverso, pierwszego Speedmaster'a(sprzed programów Apollo), Rolex'a Sub'a 6538, Rolex'a Daytonę Albino(taką samą miał Eric Clapton), Dufour'a Simplicity, HM5 MB&F, Laurent'a Ferrier, F.P.Journe'aVianney'a Halter w jednej kolekcji, ba, w jednym filmiku, należącej do gościa, dokładnie 10 lat starszego ode mnie...  :o  :blink:

 

Myślałem, że tylko John Goldberger z jego PAM'em 6152, Rolex'em 4113, unikatową Daytoną z białego złota na meshowej bransoletce z białego złota, wyprodukowanej one-off(UNIKAT) dla niemieckiego przemysłowca i platynowym Patkiem z kolekcji Henry'ego Graves'a Jr., może mnie PRZYTŁOCZYĆ kolekcją ;)

(przy okazji, również polecam(kiedyś już wrzucałem): http://www.hodinkee.com/blog/talking-watches-with-john-goldberger) 

 

Przy okazji, gdyby ktoś nie znał galerii kolekcji, moim zdaniem, najlepszego fotografa zegarków - http://ninanet.net/watches/launchpad.html

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakub, fajnie siento czyta i oglada, ale to dzial o tym co masz na nadgarstku :)

100% racjiii....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakub, fajnie sie to czyta i oglada, ale to dzial o tym co masz na nadgarstku :)

 

Nie wpadłem na to, żeby znaleźć inny dział lub temat, a te cacka nie zasługują na zapomnienie w dziale vintage, mocno u nas niedocenionym. Nowego tematu też nie chciałem zakładać, bo jednak materiały nie są moje ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po nocy jeszcze plastik został ale zaraz na tą pogodę X-wind wskoczy.

 

Z9mfItV.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c170ca7cb547ce9ececf53a229594477.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po nocy jeszcze plastik został ale zaraz na tą pogodę X-wind wskoczy.
 
Z9mfItV.jpg

 

 

U mnie poniekąd podobnie Marcinie :)

 

G jeszcze zostanie do 14 i będzie mi towarzyszył na coniedzielnej piłce, potem na obiad u Teściów będzie pilot 

post-37473-0-39775500-1420968646_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zmian i co mi zrobicie

1.jpg

Jak się ten zegarek sprawuje? Jak jakość?

 

 

U mnie od rana:

ee8929abf1040a53588659b889230253.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na nadgarstku obdrapaniec :)

 

IMG_0793b_zps44325342.jpg

Karol, no wreszcie fajny zegarek pokazałeś :), ale zdjecie poniżej Twoich standardów zdecydowanie :P Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ten zegarek sprawuje? Jak jakość?

 

Bardzo dobrze  :)

Bardzo solidny sikor, jakościowo nie można mu nic zarzucić a chronograf pracuje idealnie, dodatkowo wskazówka sekundnika chrono ma skok co 1/4 sek. fajnie to wygląda, jak włączę stoper to wygląda jak automatic  :D

Dokupiłem do niego branse bo oryginalnie jest na takiej gumie ale też fajna ci ona  :)

1.jpg

Na pewno jest alternatywą dla edifice-a ale nie jest tak oklepany  ;)

Edit:

https://www.youtube.com/watch?v=VmNmZm_AcsE

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poniekąd podobnie Marcinie :)

 

G jeszcze zostanie do 14 i będzie mi towarzyszył na coniedzielnej piłce, potem na obiad u Teściów będzie pilot

Range i u mnie

d7a5bab44ece435f85750429d13a3d83.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c170ca7cb547ce9ececf53a229594477.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

klimatyczna fota, zegar zacny, a wygląda jakby nie miał szkiełka  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.