Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1618200_DSC02815.JPG

 

Satanic, ten szajs jest tak śliczny, że nie mogę!

Szukam go wszędzie i nigdzie nie moge znaleźć. Skąd go wziąłeś?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupiłeś? Wydawało mi się ze coś Ci w tym modelu nie pasowało.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@irekm

 

Jedyne co mi w tym zegarku "nie pasowalo" (so to speak) to too busy bezel; ale bylo tak przed fizycznym z nim kontaktem na zywo; gdy zobaczylem go na zywo, gdy zalozylem go na reke, to stwierdzilem ze jest ten czasomierz piekny i ze czepilem sie wygladu bezela calkowicie nieslusznie  :) . Po konfrontacji z nim na zywca beauty jego przezwyciezylo poczucie (falszywej) niepewnosci co do bezela i nie moglem juz dluzej oprzec sie pokusie aby go nabyc do kolekcji. jest to na prawde piekny czasomiez.

Tu jeszcze raz potwierdzac by sie mogla idea/zasada, ze zegarki ogladane na fotkach/z daleka niezawsze potrafia w pelni ukazac ich beauty, w konfrontacji z nimi na zywo moga diametralnie zmienic punkt widzenia co do takiego ogladanego nie na zywo zegarka oglajacego je (co mialo miejsce w moim przypadku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten zegarek jest ładniejszy niż Sub z data. Gratuluję zakupu. Co do wyglądu zegarka ze zdjęć w porównaniu z tym jak wyglądają na żywo to zgadzam się z Tobą w 100%. Ja się praktycznie zawsze rozczarowywuje jak oglądam na żywo nowe Omegi. Na zdjęciach fajnie na żywo nie zabardzo


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@irekm

 

Dzieki Irek za gratulacje. Co do wygladu, to ja uzylbym sformulowania ze jest on nie tyle ladniejszy od SDDS co rownie ladny jak SDDS. Jest on po prostu inny niz SDDS. Ja zadnego z moich Rolexow nie uwazam za brzydszego/ladniejszego jeden od drugiego, kazdy z nich ma swoj wyjatkowy urok i w kazdym z nich znajduje cos czego nie znajduje w innym, co powoduje ze nie moglbym go okreslic mianem ladniejszego (od np. SDDS). Ale to jedynie moje ("maniaka," w mniemaniu co niektorych ;) ) na punkcie Rolexow subiektywne podejscie do sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.