Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

I tu jest właśnie zagwozdka, bo te zegarki nijak się nie zastępują :D. Najchętniej to obydwa chciał, ale ja jestem tylko biednym naukowcem :D. Muszę więc dobrze planować zakupy. Bardziej skłaniam się do AT, bo to jeden z najładniejszych niebieskich zegarków, jaki dane mi było przymierzyć i stanowiłby miły dodatek do mojej skromnej kolekcji. Ale na razie to sobie trochę pooszczędzam, bo na pewno nie zamierzam finansować zakupów żadnym z moich egzemplarzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu jest właśnie zagwozdka, bo te zegarki nijak się nie zastępują :D. Najchętniej to obydwa chciał, ale ja jestem tylko biednym naukowcem :D. Muszę więc dobrze planować zakupy. Bardziej skłaniam się do AT, bo to jeden z najładniejszych niebieskich zegarków, jaki dane mi było przymierzyć i stanowiłby miły dodatek do mojej skromnej kolekcji. Ale na razie to sobie trochę pooszczędzam, bo na pewno nie zamierzam finansować zakupów żadnym z moich egzemplarzy :D

 

Tych zegarków nie da się porównać, ani zastąpić jednym drugiego, są zupełnie inne pod każdym względem.

Trzeba mieć obydwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ponad cztery lata temu nieopacznie zaglądnąłem na to FORUM i skończyłem z moim pierwszym mechanicznym zegarkiem - właśnie tym.

... dawno nienoszony teraz właśnie został chwilę przed ubraniem "odkurzony"...

 

post-55434-0-75208800-1422735186_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój świeżaczek :)

 

DSC_0696.jpg

 

Zasadas gratulacje, bardzo fajny ten Zenith :)

Edytowane przez t0maz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie powie ci do końca szczerze... :P

 

Ale nie ja :)

Tą Doxę kupił w 1936 mój dziadek. Odziedziczył po nim jego syn, a mój ojciec. A 25 lat temu ja :)

Tak podejrzewałem - piękna sztuka. Ja od wiosny zaczynam włóczęgę po wszelkiego rodzaju bazarach, giełdach itp. Mam nadzieję, źe foś ustrzelę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...świetny ten Rolex. ..I chyba jedyny jaki mi się podoba z braci Rolexow :)...

*1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do początków.

Calkiem ladny Zenith, ile ma cm?

 

nie obraz sie ale ten pasek do niego nie pasuje kompletnie

 

on musi byc na czyms bardziej eleganckim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Abstrahujac od prestizu marki itp to ten tudor sprzed chwili wygloda przy ceritinie sprzed chwili jak parnis przy rolexie. Popatrzcie na detale, wskazowki itp. Troche zal. Dla mnie to niestety tylko marketing....

Edytowane przez kamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, tylko marketing. Zresztą Tudor to Rolex dla tych których na Rolexa nie stać, taki "wanna be "

 

a476a740b0077f4ecae7e7acf4cde9cc.jpg

 

9bc3c33b931937b957b489591c7283bf.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że Tudor nie próbuje Rolexa udawać, tak jak dziesiątki - czasem uznanych - firm :D.

 

 

Ładne zdjęcia.

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

14120172e4698f59c2edf322b55b0de5.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)

 

kJZuuPd.jpg

nMI4psp.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.