Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny sea dweller, jak znudza mi się Omegi i je posprzedaje to wrócę do Rolexa. Nie wiem co ze mną jest nie tak ze tak szybko nudzą mi się praktycznie wszystkie zegarki, mógłbym być "good case study" dla jakiegoś psychologa.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze zony zmieniac, ale zegarki..?  :D

Oczywiscie zartuje.

Co do Omeg, to jakas chyba sobie zachowasz w kolekcji? Sa to przeciez calkiem niezle zegarki.

Ja mam jedna, tak dla zasady; i nie dlatego zeby mi ktos nie zarzucil ze 'hejter Omegi' jestem ale dlatego ze Omega to naprawde niezle stworzenie  :)

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B6mjiss.jpg

Dobra, nie wiem jak komu, ale mi gacie spadły - żona ucieszona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku, ja to chyba mam za to zupełnie odwrotnie. 

Eterną zachwycam się z każdym dniem tak samo, jak za dnia kupna - mogłoby mi już przejść, ale nie chce :D. Mógłbym niby sprzedać oba moje zegarki i kupić coś z jeszcze wyższej półki, ale jakoś nie mam na to ochoty.

Jakimś cudem, obu zegarom udało się wstrzelić dokładnie w potrzeby użytkownika.

 

Ostatnio zastanawiałem się nawet, by dla wątpliwej różnorodności puścić ogłoszenie na bazarku i zamienić się z kimś swoją srebrną KonTiki Four Hands na czarną, ale mój egzemplarz był nieco jak wygrana na loterii i obawiam się, że tak dokładny zegarek już mi się nigdy nie trafi :D.

 

 

----

A Sea Dweller prześliczny.

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze zony zmieniac, ale zegarki..?  :D

Oczywiscie zartuje.

Co do Omeg, to jakas chyba sobie zachowasz w kolekcji? Sa to przeciez calkiem niezle zegarki.

Ja mam jedna, tak dla zasady; i nie dlatego zeby mi ktos nie zarzucil ze 'hejter Omegi' jestem ale dlatego ze Omega to naprawde niezle stworzenie  :)

Zmieniać żony nie zegarki  :D  :D

Omega fajne robi zegarki ale pewnie jak się pozbede to wszystkich, już raz przeszlem ten etap. Miałem też tak z GP jak się pozbylem to wszystkich a trochę szkoda bo z dwa chciałbym mieć z powrotem.  

Rolex tak samo, w zeszłym roku kupiłem 3 tego samego dnia i tez juz ich nie mam, dzisiaj pozbywam się białego Explorera  :) ,jedyne co mi zostanie to 5513 ale tego nie sprzedam. 

 

Irku, ja to chyba mam za to zupełnie odwrotnie. 

Eterną zachwycam się z każdym dniem tak samo, jak za dnia kupna - mogłoby mi już przejść, ale nie chce :D. Mógłbym niby sprzedać oba moje zegarki i kupić coś z jeszcze wyższej półki, ale jakoś nie mam na to ochoty.

Jakimś cudem, obu zegarom udało się wstrzelić dokładnie w potrzeby użytkownika.

 

Ostatnio zastanawiałem się nawet, by dla wątpliwej różnorodności puścić ogłoszenie na bazarku i zamienić się z kimś swoją srebrną KonTiki Four Hands na czarną, ale mój egzemplarz był nieco jak wygrana na loterii i obawiam się, że tak dokładny zegarek już mi się nigdy nie trafi :D.

 

 

----

A Sea Dweller prześliczny.

Napisze krótko - zazdroszczę, może też kiedyś trafie/znajdę lub zmusi mnie życie ( oby nie) ze będę się cieszył jednym zegarkiem. 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek piękny ale dla ja nie widze za dużych róznic miedzy Twoim a Sarbem oprócz bransolety.

Miałes okazje porównac oba?

Miałem przez dość długi czas Sarba i GS-a jednocześnie.

I co ja mam Ci napisać?

Różnica jest przynajmniej taka, jak między Certiną DS1 a Omegą Aqua Terra. Czyli dla jednych żadna, a dla innych absolutnie we wszystkim. Wg mnie te zegarki są w zupełnie innej lidze - jakość i obróbka indeksów, wskazówki, tarcza, jakość szlifów koperty, ilość płaszczyzn na kopercie i wskazówkach czy sam mechanizm. Każda z tych rzeczy jest przynajmniej o trzy klasy lepsza w GS-ie.

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tgajak ten citek nudny nie jest lecz przykuwajacy uwage! W rzeczywistosci musi robic robote. Szkoda tylko mm cezar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień bez zmian.

 

Xl4iMrL.jpg

 

n2a1vFa.jpg

 


9tuIskN.jpg

 

BaZ7A1u.jpg

 

Przepraszam za ilość ale rano nie było kiedy wrzucić :)

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz gacie ?

 

Przy okazji...

 

Pokaż Mu Króla.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz gacie ?

 

Przy okazji...

35570760-8249-45FE-A3A6-451050FFC262_zps

 

 

wymęczone z fona....

Hehe Cezar widze ze za dlugo nie podobal Ci sie Marine master, a mial byc na zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zawsze to są tylko podatki :)

Nigdy nie mówiłem tak o MM ...

Ale dziękuję wielu za troskę i okazane współczucie :)

 

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezar... Przynajmniej długo nie oszukiwałeś się, czy Żona pomogła?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jedyny breitling na forum ;) (przynajmniej w tym temacie)

 

Grzegorz jestem pod wrażeniem całkiem niezła fotka,  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, podpowiedzcie: czy mogę jakoś usunąć drobną, tyciuteńką ryseczkę na seikowym hardlexie?

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek piękny ale dla ja nie widze za dużych róznic miedzy Twoim a Sarbem oprócz bransolety.

Miałes okazje porównac oba?

Nie widać różnicy, to po co przepłacać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.