Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie nie GS, ale tez Seiko. Zaraz sprawdzę, jak sie w nim pływa :)

64c56c47503b0f9852f54e82b4eda16d.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Świetny zegar, mialem w zeszłym roku i czesto żałuję, że się pozbylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

GrJYpWN.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegar, mialem w zeszłym roku i czesto żałuję, że się pozbylem.

Dzięki! Rzeczywisce daje radę ;)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówicie, że dzisiaj dzień badziewnych Seiko, to niech będzie :)

03248267443139759190.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak doskonały jak poprzednicy i zdjęcie nie pomaga ....ale w wiosennym wydaniu

post-55792-0-20037300-1424605089_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

 

 

Wszystkie wersje JDM kwarców w utwardzanym tytanie są super. Szkoda że moja praca wyklucza używanie zegarków z anteną :(. Dwa już zepsułem :blink:. Nic to może za jakiś czas coś JDM w automacie się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wersje JDM kwarców w utwardzanym tytanie są super. Szkoda że moja praca wyklucza używanie zegarków z anteną :(. Dwa już zepsułem :blink:. Nic to może za jakiś czas coś JDM w automacie się trafi.

Jaka to robota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrax to takie zdjęcia można zrobić telefonem ???   

jesteś mistrzem !

 

A tam mistrzem :). Chciałbym kiedyś umieć robić takie zdjęcia przedmiotów, jak niektórzy w dziale "galeria", ale popracuję nad tym :D. A dać się da, tylko bardzo rzadko. Muszą być świetne warunki oświetleniowe, bo przeważnie matryce w takich komórkowych aparatach nie wydalają z tonalnością i albo duża część zdjęcia jest czarna, albo prześwietlona :D. Tym razem jakoś wyszło.

 

------------

 

Co się nie chwalisz,że dokupiłeś niebieską  :P

 

 

Na razie muszę udawać, że jest niebieska :ph34r: , ale... na prawdziwego niebieszczaka jeszcze przyjdzie czas :).

 

----------

Ach te Wasze GS :). Wczoraj chciałem się przejść do przymierzalni i co? Pomyliłem adresy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j7Rdc9.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nie tak doskonały jak poprzednicy i zdjęcie nie pomaga ....ale w wiosennym wydaniu

Doskonałe zestawienie!

Tego Sub'a naprawdę szkoda nosić na bransolecie. Moim zdaniem Twoje wiosenne wydanie jest dużo ciekawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to robota?

 

Produkcja szafiru syntetycznego. Posiadacze  zegarków swiss made mają w niektórych szafir made in Poland. Na urządzeniach są transformatory i przekładniki prądowe. Czasami trzeba coś sprawdzić i jak zapomnę zdjąć zegarka a ma radio to po nim.. Spali się antena. Prąd mały tylko kilkanaście V więc nic nikomu nie zrobi ale za to amper całe stado :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.