Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

imo lupka i mercedes na wskazówce to lekko mówiąc zbędne elementy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy tak wzdychacie i adorujecie się przy każdym zegarku z napisem Omega czy uzależnione to jest od przekroczenia jakiegoś pułapu cenowego ? Bo ja nie widzę powodów do zbiorowego onanizowania się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy tak wzdychacie i adorujecie się przy każdym zegarku z napisem Omega czy uzależnione to jest od przekroczenia jakiegoś pułapu cenowego ? Bo ja nie widzę powodów do zbiorowego onanizowania się!

Dotyczy to tez rolexow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy tak wzdychacie i adorujecie się przy każdym zegarku z napisem Omega czy uzależnione to jest od przekroczenia jakiegoś pułapu cenowego ? Bo ja nie widzę powodów do zbiorowego onanizowania się!

Masz pretensje ze kolegów stać, a ciebie nie? Czy gdyby pieli nad rolkami to byłoby ok?

 

Bo nie rozumiem tej wtyki cenowej

7941268a3fb6dfdba3f7d1193cce80b7.jpg

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sobie wzdycha do tego co lubi... I nic nam do tego. :)

Ja wzdycham sobie do Delban.

Wzdechnie ktoś ze mną?

 

27d0cbb79ae664e5f508c7960b36ff90.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

A Wy tak wzdychacie i adorujecie się przy każdym zegarku z napisem Omega czy uzależnione to jest od przekroczenia jakiegoś pułapu cenowego ? Bo ja nie widzę powodów do zbiorowego onanizowania się!

 

Na pewno nikt się tak nie onanizuje jak ty przy Seiko... Gratuluję polotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy tak wzdychacie i adorujecie się przy każdym zegarku z napisem Omega czy uzależnione to jest od przekroczenia jakiegoś pułapu cenowego ? Bo ja nie widzę powodów do zbiorowego onanizowania się!

oj tam oj tam, omega to tradycja , jakosc i kunszt i nalezy sie cieszyc ,ze inni forumowicze daja szanse zobaczyc to, ale przeciez dla chacego nic trudnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ładnemu" we wszystkim dobrze. Bardzo lubię zegarki na mesh`u ale na różowej gumie jest mu chyba lepiej.

Dzięki Staszku, ale pasek o którym wspominałeś jest pomarańczowy

 

Burns,

może ja nie powinienam zabierać głosu,bo to zdaje się,że i mój zegarek był powodem Twojej wypowiedzi, ale trudno.

Są marki, czy modele które uważam po prostu za brzydkie i metka nie ma tu nic do rzeczy. Ja np.nie wzdycham na widok Rolex'a Explorer'a w przeciwieństwie do SARB'A 045

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nikt się tak nie onanizuje jak ty przy Seiko... Gratuluję polotu...

widzę w twoich tematach, że na Longines też ci nie a na Seiko wręcz przeciwnie.

Mikołaj - nie o ciebie.

myślę, że jednak od kwoty bo po zakupie Grand Seiko było podobnie kilka stron wcześniej...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wstecz widziałem, że Ulotny zaopatrzyłeś się w MM. Czy mògłbyś się szerzej wypowiedzieć co do różnic tego modelu wzlędem Oris Divers/Aquis.

 

Dzięki z góry za odpowiedź.

 

P.S. Zasadas - ja też północne mazowsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

myślę, że jednak od kwoty bo po zakupie Grand Seiko było podobnie kilka stron wcześniej...

Może po prostu od jakości wykonania, bo chyba nie chcesz powiedzieć, że Twoje Seiko jest lepiej wykonane od tych Omeg czy GS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia atmosfery kolorowy datownik i kolorowy bezel :) (chłopaki troche wiecej luzu).

 

273fb72df201ef69251d030ddfff6bae.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wydaje mi sie, ze zle odebraliscie kolege burnsa. Dla mnie omega jest tym co trafia w moj gust, a nie dlatego, ze to omega. A koledze pewnie chodzilo o slepy kunszt w strone omegi gdzie po drodze jest wiele ciekawych propozycji :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię Hamiltona :)

 

b63H9rx.jpgdxjy4tB.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kornel wsrod zegarkow na pasku skorzanym hamilton jest w mojej czolowce jak i nie na 1 miejscu. Oczywiscie mowa tu o zdolnosciach finansowych. I masz racje. Hamilton daje sie lubic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje, ze Burns mial na mysli wysyp postow w stylu WOW! pod kazda Omega jaka sie tu pojawi badz Roleksem. Wszak sa to oklepane zegarki na tym forum.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy tak wzdychacie i adorujecie się przy każdym zegarku z napisem Omega czy uzależnione to jest od przekroczenia jakiegoś pułapu cenowego ?...

Niestety bez emocji też odnoszę takie wrażenie...

U mnie od rana

2c17387d25e3a74a886ee97d1a3aee94.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rana pomaranczka....

 

post-31778-1425808095,8069_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.