Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Otworzylem zdjecie jeszcze raz i mnie sie wydaje ze to nie jest nawet chinska podroba. To raczej robily dzieci specjalnej troski na zajeciach z ZPT.

 

 

Takie przykre te Twoje porownanie, no ale widac nie masz wyczucia.

 

Nie wiem kim jestes ale zdaje sie, ze o takich zegarkach masz nikle pojecie.

 

Suma sumarum - jak nie wiesz to sie nie odzywaj.


Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj miałem zaszczyt pobawić się Panerai Luminor Marina. Znajomy dostał go w prezencie tydzień temu :lol:

 

Niestety to podróbka

 

Tak wygląda oryginał:

 

post-1039-0-74600000-1330635245.jpg

 

Podstawowa sprawa to indeksy, Panerai nigdy nie robił takich, jak na tym zdjęciu. Druga sprawa to tarcza, nie wiem, czy to wina zdjęcia, ale żadna tekstura nie wchodzi tu w grę.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz. Nie moge uwierzyc aczkolwiek to jest argument.

 

Jesli to prawda to cala sprawa wydaje sie smieszna. Nie chce opisywac jak to wygladalo ale ten, ktory dawal prezent byl bardzo, bardzo bogata osoba, wrecz multimilionerem. Zatem jak uslyszalem, ze jako prezent dal zwykle podroby nie moglem w to uwierzyc.


Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Floorku - niestety podzielam zdanie Jędrka w 100 % , aczkolwiek uzyte przez Niego porównanie z dziećmi jest delikatnie mówiąc niestosowne , natomiast Twoja opinia że nie ma On pojącia o zegarkach jest mocno krzywdząca .

 

Sumując - zegarek jest podróbą i to nędznej jakości . Nie wiem czy dający prezent jest multimilionerem czy nie ( aczkolwiek prawdziwych multimilionerow nie ma tak wielu w Polsce , przypominam że multi nie oznacza 2czy 3 miliony , określić tym mianem można człowieka mającego majątek np 350 mln ) ale na pewno ma "buraczany" gust .

 

Vide wątek o Roger Dubois - dziesięć razy tłumaczyłem Koleżance , ile to pieniędzy na rozrzutność musiałby mieć bogaty szwagier ( wg Niej był ofiarodawcą ) aby rozdawać co chwila ( tak twierdziła , ze co chwila rozdaje drogie zegarki) zegraki po KILKADZIESIĄT tysięcy złotych !

no i RD okazał się podróbą - zirytowałem się tylko ,że trzeba to było tłumaczyć sto razy i jak grochem o ścianę !

Multimilioner :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aczkolwiek prawdziwych multimilionerow nie ma tak wielu w Polsce , przypominam że multi nie oznacza 2czy 3 miliony , określić tym mianem można człowieka mającego majątek np 350 mln ) ale na pewno ma "buraczany" gust .

Wszystko wskazuje na to iż nie jest to Polska gdyż:Boston - miasto w północno-wschodniej części USA (na Wschodnim Wybrzeżu), stolica stanu Massachusetts.

Co do Wspomnianego czasomierza - to tego typu dyskusje miały miejsce wiele razy i zazwyczaj finał był identyczny .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten, ktory dawal prezent byl bardzo, bardzo bogata osoba, wrecz multimilionerem.

 

Zaczynam odnosic wrazenie, ze gdyby nie multimilionerzy i inni krezusi, rynek podrobek mialby powazne klopoty ze zbytem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandek - nie wrzucaj wszystkich do jednego wora gdyż TYM "Większym" będzie wystawała głowa ponad kolejne warstwy a wielu możesz skrzywdzić taką opinią - jak wszędzie, są gorsi i ci normalni :lol:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko taka drobna obserwacja z kilku ostatnich tygodni, ktora mozna zawrzec w warunku - jezeli w pierwszym poscie pojawiaja sie ciagi znakow: "bogaty", "milioner", "z ameryki", to najpozniej w drugiej odpowiedzi pojawia sie nastepujace ciagu znakow: "podrobka", "walec".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam odnosić wrażenie, że nie ma żadnego multimilionera :lol:

 

To wszystko nie trzyma się "kupy". Bogacz z klasą nie kupi podróby, a ten co mu "słoma" wystaje, tym bardziej, bo Ci dopiero mają obsesję na punkcie markowych rzeczy. Mogę się mylić, ale co Wam podpowiada "zdrowy rozsądek"?


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wielu z nas goni za marzeniami, ale nie przeginamy pisząc o rzekomych wujkach milionerach i prezentach w postaci podrób dobrych zegarków. To po prostu żenujące, a na szanującym się forum, posty z podróbami powinny wędrować do kosza. Dlatego proponuję oczyszczenie tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy proponowałem utworzenie forum o podóbach miałem właśnie na myśli swoisty kosz, gdzie lądowałyby takie i podobne tematy - w ceklach między innymi edukacyjnych.... niestety, kiedy widze czym akcja się skończyła, żałuję że się w ogóle odezwałem :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim porownaniu nie szydzilem z dzieci, tylko z zegarka. Faktycznie czytajac jeszcze raz moze przesadzilem. Przepraszam wszystkich ktorzy poczuli sie zniesmaczeni. Natomiast powiem szczerze ze po prostu juz mnie to irytuje. Ilu na swiecie jest tych multimilionerow, skoro na forum gdzie pisze kilkaset osob, co chwile jakis krezus okazuje sie darczynca.

Niektrych z kolegow piszacych tutaj mialem przyjemnosc poznac, i wszyscy okazali sie oczywiscie ludzmi na wysokim poziomie. Opowiadalem Wam w restauracji o Janie Sikorze -spawaczu Poland. Tamten gosc byl typowym nurkiem (nie Diverem), ktory wciskal mi ciekawy kit, bo chcial napic sie piwa. Czy wchodzac na Forum Klubu musze sie spotykac z tym samym? Jak nie bedziemy reagowac, jutro jakis kolejny fantasta pozaze nam swoj nowy czasomierz, ktory dostal w tramwaju od Michaela Jackson'a. Pisze coraz mniej, czytam prawie wszystko, i powoli przestaje mnie dziwic odejscie od nas niektorych ciekawych ludzi. Po co sie wykazywac wiedza, skoro najwiecej wpisow generuja posty przemieniajace sie w pyskowki. Dlatego Floorek napisze jeszcze raz:

Faktycznie moja wiedza na temat zegarkow w porownaniu z niektorymi kolegami jest zalosna. Jednakze nie moglem zniesc Twoch peanow na temat chamskiej podrobki. Zeby zweryfikowac moje zdanie wystarczylo poszukac w sieci zdjecia oryginalu. Skoro ja sie nie znam, a na kilometr poznaje podrobke, odpowiedz sobie jak znasz sie Ty.

Bajki o multimilionerach opowiadaj przy choince dzieciom, bo multimilioner (a jeszcze w USA) nigdy nawet nie byl w miejscu gdzie taki fajans mozna kupic. Nie powtarzaj nam po prostu snow kolegi, bo ja czytajac cos takiego czuje sie zaklopotany. To ten sam rodzaj zaklopotania jaki czuje ogladajac w telewizji Mandaryne, albo wywiad z Dodą. Probuje je przed soba tlumaczyc, ale brak mi argumentow.

Wesolych Swiat, obys nie spotykal na swojej drodze multimilionerow-szmaciarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Jedrku, cieszy mnie ze raczyles tak bogato opisac Twoje zirytowanie, jednakze wszystko co do tej pory pisalem jest prawda. Juz nie bede dotykal sprawy Twojej znajomosci n/t zegarkow, dobrze?

 

Pokazywane zegarki nie sa moje. Ja bym nie wydal wiecej niz $200 na zegarek. Chyba, ze wygram w totka albo bede zarabial krocie.

 

I naprawde nie bede pisal jak przebiegalo wreczanie prezentow bo jak czytam niektore posty to po prostu odnosze wrazenie ze jest to nie warte straty czasu.


Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_kacy

Marcin, fajne zdjątka! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

Prawdę mówiąc zamieszczanie takich postów, jak ten z podobizną Panerai jest rzeczywiście irytujące i żenujące do oglądania, ale może na usprawiedliwienie Floorka może świadczyć data jego wpisu do Klubu - 23.11.06, a więc prawdopodobnie i staż zainteresowania zegarkami.

Widać przed Floorkiem jeszcze dość dużo nauki, chciałbym powiedzieć samokształcenia, bo czlowiek uczy się przez całe życie. Może na drugi raz Floorek nie zamieści takiego postu z podobizną takiego zegarka?

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-4194-0-63205800-1330635383.jpg

to jeszcze zeby Was dobic :lol:

 

Zegarkami interesuje sie od niedawna zatem prosze o zejscie ze mnie. Nie wiedzialem, ze taki panerai z efektownym mechanizmem wyeksponowanym z drugiej strony moze byc podroba. Jesli tak bardzo urazilem to przepraszam.


Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu - to jest po prostu dość obrzydliwa podróba, a na tym forum podróby wywołują nerwowe reakcje.

 

Niejeden dramat na tle podróbek to forum widziało :lol:

 

Możesz spokojnie użyć młotka w koniunkcji z tym "produktem" :P


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz spokojnie użyć młotka w koniunkcji z tym "produktem" :lol:

 

Tudzież walca

 

:wink:


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Inferno

Możesz spokojnie użyć młotka w koniunkcji z tym "produktem" :lol:

 

Tudzież walca

 

:wink:

Młotkiem jest IMO więcej radochy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alescie okrutni. Nie bede mowil znajomemu co napisaliscie o jego zegarku :lol: niech zyje w swiadomosci ze ma wartosciowy zegarek.

 

ps. chcialem pokazac tu swojego seiko ale pomyslalem, ze jeszcze wykryjecie w nim ze to podroba :P


Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle sobie znajomy wstydu nie narobil.

Prawdopodobienstwo posiadania podrobki Seiko jest znikome w porownaniu z prawdopodobienstwem posiadania podrobki Paneraia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.