Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Irek a jak wrażenia w porównaniu do PO 8500?

Wiesz ze nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale skoro pytasz to Tudor jest zdecydowanie bardziej uniwersalnym zegarkiem od mojej wersji Omegi. Wg mnie pasuje do praktycznie każdego ubioru poza garniturem nosi się fajnie na pasku jak i bransolecie. Ja dalej podtrzymuje swoje zdanie na temat tego Tudora, nie widze tym zegarku zbyt wielu rzeczy które bym chciał poprawić, przydała by się tylko jako szybka regulacja bransolety coś jak w Pelagosie, nowej seamaster 300m, czy chociażby najprostsze rozwiązanie takie jakie jest w Roleksie Gmt Master II

 

Omega podoba mi się niesamowicie ale jest to w moim przypadku wyjątkowo sportowy zegarek, moja tytanowa wersja ma prześwietny kolor koperty, bardzo fajny gumowy pasek. Ale trzeba mieć do niej dosyć duża rękę a wersja 42mm nie podoba mi się za cholere.

Gdybym musiał któregoś z tych zegarków się pozbyć to sprzedałbym Omege


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym pasku ten zegarek rządzi niepodzielnie :). Najlepsze kwadratowe chrono.

Dzięki.

Masz rację. Duuuuuuużo lepszy od oryginału.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście niewiernymi, gdzieś w wątku o Rolexie ktoś mi tłumaczył że dzięki brakowi AR Roleksy mają lepszą czytelność niż gdyby go miały :D. Chodzi o jakiś kształt szkiełka czy coś, jakaś magia znana tylko tej zacnej firmie.

:) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie ;)

C360_2015_03_17_16_18_44_609.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od rana

 

20150317499.jpg 

 

No i od południa, od spotkania z listonoszem ;)

 

20150317502.jpg


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był ciężki dzień, a jutro zapowiada się jeszcze gorzej..

 

KdbwLS1h.jpg


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.