Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Floorku, mam swiadomosc ze to nie Twoj zegarek. Zwracam jednak uwage ze nie warto powtarzac wsystkich nonsensow ktore opowiada kolega. Koniecznie powiedz mu ze to fake, przynajmniej bedzie mogl ocenic intencje multimilionera. Mam jednak prawo myslec ze kolega Twoj nabyl swiadomie podrobe, a zeby uprawdopodobnic posiadanie zegarka na ktory prawdopodobnie nie bardzo mial kase, wmieszal w to tajemniczego bogacza. Sa podrobki w ocenie ktorych mozna sie pomylic na podstawie zdjec, ta jednak jest wyjatkowo beznadziejna. W niedlugim czasie sledzac to Forum, poznasz takie rzeczy na pierwszy rzut oka. Nie odbieraj wszystkiego jako osobistego ataku, bo intencje moje byly dobre.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Floorku

A może jednak pójśc tym tropem, że to nie multimilioner podarował koledze, ale może sam kupiłes ten zegarek przy jakiejś sposobności, nie mając do tej pory potrzebnej wiedzy do rozeznania w temacie. Moim zdaniem, ludzie co mają naprawdę pieniądze, nie muszą być od razu tacy głupi aby nie znać się na zegarkach. Jest więcej niż pewne, że ludzie co mają dużo pieniędzy swoje zainteresowania kierują na drogę jak podkreślić swój wizerunek, do czego pomocne są niewątpliwie zegarki. Potrzebana jest także wiedza na ich temat. Tak więc krezus co kupuje zegarek za kilka PLN jest stanoiwczo niewiarygodny, jak i opowiastka o takim przypadku.

Może w dyskusji zabrakło Ci po prostu odwagi. Szczerość w takich wypadkach jest więcej niż na miejscu, bo udawanie Greka w takich sytuacjach po prostu obraża poczucie zdrowego rozsądku u Kolegów z Forum.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Tomku, a Ty przypadkiem nie jesteś detektywem? Jeśli tak to na prawdę bardzo marnym.

 

To takie bardzo polskie - nie uwierzyć i wmawiać na siłę, że ktoś kłamie. A Tomek to przyklad takiego zawistnego Polaczka. Nie uwierzyłeś w to co napisałem to po co się kłócisz? Chcesz mi wmówić, że ja mówię nieprawdę?

 

To co napisałem wygląda dziwnie ale jest prawdą. Jeśli chcesz, to zapraszam do mnie i przedstawię Ci posiadacza tego zegarka. Osobiście.

 

Jędrku - teraz odczuwam różnicę między oryginałem, a podróbką. Całkowicie Ciebie rozumiem.

 

Koniec dyskusji. gg 2205123 - jeśli ktoś chcę ją kontynuować.


Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tyle robicie sobie z propozycji Kloda o oczyszczeniu wątku w OT.

Panowie, dajcie sobie spokój. Taka wymiana zdań nie prowadzi do niczego dobrego. Coś zostało stwierdzone i tyle. Reszta to lanie wody.

Nie traćcie energii zebranej przy wigilijnych stołech na takie pełne ciepła i ekspresji posty :( bo i tak w niedługim czasie trafią do kosza. Nastąpi wielka czystka 8)

 

pozdrawiam,

 

Peacemaker.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No i ja też jestem za czyszczeniem tego watku oraz za dbałością o dobór kandydatów na Klubowiczów, o czym było w innym poście Darka.

Moj post był prostym zapytaniem o podstawy uczciwości, a nie zarzucaniem kłamstwa, a tymczasem zostałem pomówiony o wszczynanie kłótni (jakiej i z kim?) i w dodatku potraktowany osobiście obraźliwymi epitetami w rodzaju "zawistnego polaczka", a przecież nie wyzywałem w żaden sposób młodszego stażem Kolegi. Wprost przeciwnie broniłem jego przedtem usprawiedliwiając jego zdanie małym stażem w znajomości rzeczy.

I jak tu można dyskutować?

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-1501-0-40535000-1330635411.jpg

...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, Marcinie- zegarki wspaniałe, gratuluję, ależ to był Mikołaj :!: :(

 

Jeśli chodzi o 'czyszczenie' tego wątku, to ze swojej strony mogę powiedzieć, że spróbuję usiąść do tego może w sobotę, 'czyszczenie' tak długich i z wieloma zdjęciami wątków, jest naprawdę czasochłonne, ale damy radę :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eremas

Osobiscie mi sie nie podoba i nie kupilbym go nawet dla marki.

Jesli tobie sie podoba to jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na Nowy Rok:

8f892d954fae5254.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu doszedł do mnie :). Zamówiony we czwartek, dzisiaj odebrany i MAM :!: , mój pierwszy automat (mechaniki z ręcznym naciągiem już mam) do zadań każdych. Wygląd znałem, na nadgarstku też już mierzyłem ale ten własny, oczekiwany jest jeszcze lepszy. Na razie ma tylko branzoletę ale w niedługiej przyszłości pojawi się dla niego inne ubranko (dzisiaj idę do kaletnika po materiał). A teraz fotka, wiem, że bez sweterka ale trudno :(

post-2245-0-85722200-1330635586.jpg

8)

EDIT: dzięki Tomzet, chodziło o "zwykłe" nakręcane zegarki, ale można by w sumie ukuć nowe określenie na automaty - machaniki :) :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na spam 8)

 

Gratulacje :!:

 

...dla obu kolegów, bo zegarek Pitera to chyba też nowy nabytek, o ile się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój pierwszy automat (machaniki już mam)

 

Ciekawe sformułowanie. :?

Zegar super.


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, gratulacje, niech Ci maszyna służy 8) I oczywiście ubrankiem nowym pochwal się koniecznie!


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek, gratulacje, niech Ci maszyna służy 8) I oczywiście ubrankiem nowym pochwal się koniecznie!

Dziekuję i nie omieszkam się pochwalić jak tylko będzie gotowe (tzn. wtedy zrobię w końcu jakąś małą sesję do galerii :( )


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kkwpk :( Samuraj jest bardzo sympatyczny :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie muszę ochłonąć. Napiszę tylko że zegarek wygląda wspaniale. O wiele lepiej niż się spodziewałem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym chętnie Samuraja nabył .... jedynym, co mnie powstrzymuje to już obecnie występujące problemy w wyborze co założyć na łapę .... i kilkukrotne w ciągu dnia zmiany zegarków :oops:

 

kkwpk - gratulacje![/url]


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napiszę tylko że zegarek wygląda wspaniale. O wiele lepiej niż się spodziewałem.

 

Oto caly Samuraj wlasnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.