Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

kontrowersyjna marka to i kontrowersyjna reklama...dlatego na pierwszym planie grzeczny seamaster

Fakt, że kontrowersyjna. Trzeba mieć sporą odwagę, żeby utrwalać wizerunek kojarzony z podróbkami. Moim zdaniem ktos w marketingu rolexa zagalopował się w złym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że kontrowersyjna. Trzeba mieć sporą odwagę, żeby utrwalać wizerunek kojarzony z podróbkami. Moim zdaniem ktos w marketingu rolexa zagalopował się w złym kierunku.

Aż z ciekawości wrzuciłem w googla...wyszło ,że agencja w 2013 zrobiła taki projekt...ale czy i kiedy był w użyciu? Jeśli decyzję podejmowali eksperci od festiwali muzyki klasycznej , regat, pól golfowych, tenisa i walki ze stereotypem to mogło nie dojść do upublicznienia w oficjalnym obiegu...ale mnie podoba się to mrugnięcie okiem i nie traktuję go jak przyzwolenie na kupowanie " podrobów"...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zwolennikiem łączenia czarnego i brązowego, ale było małe doświadczenie ;)

 

2191270_2015040417.09.30.jpg

 

Brazzi, chłopie, przecież ten zegar ma jedną z najładniejszych branzolet Orientowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości wrzuciłem w googla...wyszło ,że agencja w 2013 zrobiła taki projekt...ale czy i kiedy był w użyciu? Jeśli decyzję podejmowali eksperci od festiwali muzyki klasycznej , regat, pól golfowych, tenisa i walki ze stereotypem to mogło nie dojść do upublicznienia w oficjalnym obiegu...ale mnie podoba się to mrugnięcie okiem i nie traktuję go jak przyzwolenie na kupowanie " podrobów"...

Tak myślę, z tym że jakoś nie wyobrażam sobie reklamowania bmw w takim prowokacyjnym stylu (np. z użyciem rosyjskich mafiosów i tekstem "kiedy podjedziesz nim do banku to ochrona puści bąka ze strachu" )

 

Żeby nie było OT. dzisiaj cały czas militarnie z coltem.

post-31273-0-50469700-1428432849_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie robiłem w sobotę ale do dzisiaj na łapce

Ale masz duży nadgarstek :D :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby 34mm a na ręku jakiś większy się wydaje

 

Cudowny Rolex, po za tym dla mnie ten bezel jest o wiele ładniejszy od typowego karbowanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, z tym że jakoś nie wyobrażam sobie reklamowania bmw w takim prowokacyjnym stylu (np. z użyciem rosyjskich mafiosów i tekstem "kiedy podjedziesz nim do banku to ochrona puści bąka ze strachu" )

 

Żeby nie było OT. dzisiaj cały czas militarnie z coltem.

Sposób reklamowanie bardzo specyficzny, ale porównaniem mnie rozbawiłeś.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł, dzięki Bartek, czasami człowiek wdzięczny za nadgarstek z tych "średnich". Potężna łapa niestety często musi obejść się smakiem a te 34 i 36-ki to takie fajne zegarki :)

Faktycznie ten bezel robi robotę, zegarek płaski i front nie ucieka do boków koperty przez co zegarek podchodzi wizualnie pod 37mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, z tym że jakoś nie wyobrażam sobie reklamowania bmw w takim prowokacyjnym stylu (np. z użyciem rosyjskich mafiosów i tekstem "kiedy podjedziesz nim do banku to ochrona puści bąka ze strachu" )

Żeby nie było OT. dzisiaj cały czas militarnie z coltem.

Przykład reklamy Rolexa moim zdaniem zakłada że ludzie chcą czuć się wyróżnieni i Rolex może im to zapewnić dlatego chcą go za wszelką cenę, nawet jeśli to oznacza przekroczenie prawa. BMW ( nie w korporacyjnym ale choćby dealerskim wydaniu ) miewało podobne sugestie...

post-55792-0-31678200-1428444316.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trafi do skrzyneczki na jakiś czas.

post-57210-0-83144100-1428474561_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.