Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem co o nim myśleć....

 

 

co ten Brajtek taki mały ?  myślałem że one są tylko w wersji 42mm, chyba że masz taki ogromny nadgarstek  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest 42mm....tylko tak mi się ułożył, ja mam nadgarstek dosyć szeroki ale płaski i taki trochę kościsty, i właśnie na tej kości mi się ułożył, bo zawsze mi się tak zegarki przekręcają :/ ....znaczy nie zawsze, jakoś na skórze najlepiej się układają (w sensie jakiegoś gada, a nie na mojej ;) )

Może zrobię jakieś zdjęcie jak będę miał czym, to będzie widać rozmiar.

BTW nadgarstek w obwodzie mam jakieś 17,5-18cm ....aaaa i zegarek noszę bardzo nisko, zaraz przy dłoni....

Zobacz poniżej, to Sevenfriday czyli kwadratowy telewizor o rozmiarze 47mm x 47,6mm :/

TOM_7011_cr.jpg

Edytowane przez nickt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana :)

 

4527ae81e98afd34e5d01e86aa5c7bb4.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco dobrze tej Alpinie na tej pomarańczowej gumie....w życiu bym nie pomyślał o takim połączeniu, jak już to czerwona guma...ale wygląda dobrze.....tej Alpinie we wszystkim dobrze....ja poluję na extreme regulator w tej kopercie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nickt  - powiem Ci że nawet taki olbrzym jak Sevenfriday znika na tym Twoim 18cm nadgarstku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa piękne zegarki i oba na bazarku, to znaczy że niedługo będzie jeden ale z koroną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1304%2020150413_143151_zpsb7wtpdaf.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8a73725b691c10a85f8665667913cd28.jpg

Czekalem na fote tego modelu. Bardzo fajna sztuka. Czy mozna prosic z roznych katow i dekiel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co o nim myśleć....

 

TOM_7114_cr.jpg

A cóż Ty chcesz od niego? piękny zegarek, co prawda na bransolecie mu dużo lepiej, ale i tak ma wiele plusów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi ta guma strasznie nie pasi :/ W limitce niebieskiej którą ma kolega Wraq zrobili nowy pasek pro diver 3 który jest trochę lepszy ale to ciągle guma... Myślę nad paskiem czarnym z żółtym przeszyciem...ale to jeszcze chwilę zajmie nim się zrobi ;)

Bransoleta mi się podoba ....ale nie w tej wersji bo jest cała polerowana i błyszczy się mega a i pewnie tak samo rysuje.... Każdy ma jakiegoś bzika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o

Trochę świeci :)
Po wejściu na klatkę schodową:

Po krótkim naświetleniu z Monsterem, tylko Monsterek świeci długo a Buran stopniowo coraz słabiej... :( wskazówki nieco dłużej niż reszta :)
 

Jeszcze bardziej mi się podoba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi ta guma strasznie nie pasi :/ W limitce niebieskiej którą ma kolega Wraq zrobili nowy pasek pro diver 3 który jest trochę lepszy ale to ciągle guma... Myślę nad paskiem czarnym z żółtym przeszyciem...ale to jeszcze chwilę zajmie nim się zrobi ;)

Bransoleta mi się podoba ....ale nie w tej wersji bo jest cała polerowana i błyszczy się mega a i pewnie tak samo rysuje.... Każdy ma jakiegoś bzika ;)

 

Mam tego Breitlinga na bransolecie i z białym ringiem w środku i nie narzekam na bransoletę. W salonie, gdy go oglądałem pod silnym światłem błyszczała się niemiłosiernie, jednak na co dzień nie widać tego, a wygląda z pewnością ciekawiej niż ta z Omegi Seamastera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledze ulotny na forum przybedzie pewnie pare alpinek bo zdjecia sa kuszace :) swoja droga jak wypada ta alpina na tle konkurentow?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledze ulotny na forum przybedzie pewnie pare alpinek bo zdjecia sa kuszace :) swoja droga jak wypada ta alpina na tle konkurentow? :)

 

Dzięki, o dziwo jak już pisałem to drugie, udane podejście do tego zegarka, za tą cenę nie miałem nic lepszego, oczywiście nie piszę o cenie rynkowej :) Koperta ciekawa, ładna kombinacja szczotki i polerki, krótkie uszy, ładnie leży na ręce, dosyć płaska, świetna tarcza, głęboka czerń, super AR, ładne indeksy, fajna ramka jak i same okienko daty, może wskazówki najsłabsze, ale to w sumie drobnostka, polecam :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o dziwo jak już pisałem to drugie, udane podejście do tego zegarka, za tą cenę nie miałem nic lepszego, oczywiście nie piszę o cenie rynkowej :) Koperta ciekawa, ładna kombinacja szczotki i polerki, krótkie uszy, ładnie leży na ręce, dosyć płaska, świetna tarcza, głęboka czerń, super AR, ładne indeksy, fajna ramka jak i same okienko daty, może wskazówki najsłabsze, ale to w sumie drobnostka, polecam :)

Miałem okazję zobaczyć. Świetny zegar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o dziwo jak już pisałem to drugie, udane podejście do tego zegarka, za tą cenę nie miałem nic lepszego, oczywiście nie piszę o cenie rynkowej :) Koperta ciekawa, ładna kombinacja szczotki i polerki, krótkie uszy, ładnie leży na ręce, dosyć płaska, świetna tarcza, głęboka czerń, super AR, ładne indeksy, fajna ramka jak i same okienko daty, może wskazówki najsłabsze, ale to w sumie drobnostka, polecam :)

 

A miałeś kiedyś Sumo?


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.