Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a te powierzchowne ryski, jak np. u Bartka można usunąć czymś innym niż Cape Codem? :) Też mi się porobiły od nurkowania za biurkiem :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

 

 

Wysłane z mojego iPada przez Tapatalk

swietne ujecie,super wyszlo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zrobiło się deszczowe lato :(   dobrze że zdążyłem kupić odpowiedni zegarek ;)

 

 

Uważaj, żeby kwaśny deszcz nie zeżarł Ci powłoki AR. :)

 

 

Panowie, a te powierzchowne ryski, jak np. u Bartka można usunąć czymś innym niż Cape Codem? :) Też mi się porobiły od nurkowania za biurkiem :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

 

 

Cape Codem to tylko z polerowanych powierzchni.

Do matowych polecam twardszą stronę klasycznej gąbki do zmywania naczyń, to naprawdę działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do matowanych są specjalne włókniny satynujące metal o różnej gradacji od 300 do 1500 zależnie od tego jaki mat chcemy uzyskać, gąbka do naczyń zbyt rysuję ja osobiście nie polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zegarku też nie polecam, ale klamerkę bransolety jak najbardziej.

A najbardziej porysowane wygląda po pierwszych trzech ruchach, po 50 szlif wydaje się całkiem równy :)

Ale nie przyjmuję reklamacji jakby co  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do matowych polecam twardszą stronę klasycznej gąbki do zmywania naczyń, to naprawdę działa.

 

Właśnie to zrobiłem. Rewelka :) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis na poludniku 0 czas GMT 16:07 a w Polsce 18:07. Czyli wszystko gra.

PS. Zaczyna mi chodzic po glowie rolek GMT...

c11b0f78a21281a3bd3eb2cf53f62a77.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kolega się wkurzył, że nikt nie kupił tej PO i wyszło jak wyszło ;)

Hehe dokladnie. Normalne że się rysuje od noszenia. To jest Omega PO nie Patek od Claptona :) Zwykły przedmiot użytkowy w 5 minut można taki kupić nowy w butiku Omegi. A zapięcie nowe kosztuje tyle co dobry obiad ;)))

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cape Codem to tylko z polerowanych powierzchni.

Do matowych polecam twardszą stronę klasycznej gąbki do zmywania naczyń, to naprawdę działa.

A szczotkowane? Do matowych się to zalicza? :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsze skojarzenie - radar wojskowy

Bardzo fajne zdjęcie


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dokladnie. Normalne że się rysuje od noszenia. To jest Omega PO nie Patek od Claptona :) Zwykły przedmiot użytkowy w 5 minut można taki kupić nowy w butiku Omegi. A zapięcie nowe kosztuje tyle co dobry obiad ;)))

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Lub miesięczna pensja jakiegoś człowieka ;)

Jedno jest pewne, że takie zapięcie wprawna ręka w 5 minut doprowadzi do świetnego stanu :)

 

Ps. Gregory fajna Omega ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Hehe dokladnie. Normalne że się rysuje od noszenia. To jest Omega PO nie Patek od Claptona :) Zwykły przedmiot użytkowy w 5 minut można taki kupić nowy w butiku Omegi. A zapięcie nowe kosztuje tyle co dobry obiad ;)))

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Kolega ma zdrowe podejście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma zdrowe podejście ;)

Taa, raczej wyższa forma lansu - mam drogi zegarek i jeszcze go poniewieram, taki jestem luźny i majętny. To tak jakby kupić sobie Porsche i codziennie wjeżdżając do garażu ostentacyjnie walić nim w słupek na podjeździe - bo to tylko auto i w każdej chwili można skoczyć do dealera po nowe.

Naprawdę nie jest wstydem mieć szacunek do swoich pieniędzy i dbać o drogi zegarek, zwłaszcza taki którego cena nie jest już uzasadniona tylko walorami użytkowymi - a PO już takim jest. Wręcz przeciwnie. Wiadomo, kto bogatemu zabroni - tylko czy to zdrowe podejście, czy beztroska rozrzutność? Niektórzy muszą przeżyć miesiąc za tyle ile kosztuje ta klamra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, raczej wyższa forma lansu - mam drogi zegarek i jeszcze go poniewieram, taki jestem luźny i majętny. To tak jakby kupić sobie Porsche i codziennie wjeżdżając do garażu ostentacyjnie walić nim w słupek na podjeździe - bo to tylko auto i w każdej chwili można skoczyć do dealera po nowe.

Naprawdę nie jest wstydem mieć szacunek do swoich pieniędzy i dbać o drogi zegarek, zwłaszcza taki którego cena nie jest już uzasadniona tylko walorami użytkowymi - a PO już takim jest. Wręcz przeciwnie. Wiadomo, kto bogatemu zabroni - tylko czy to zdrowe podejście, czy beztroska rozrzutność? Niektórzy muszą przeżyć miesiąc za tyle ile kosztuje ta klamra.

Również mam zdanie, że to zdrowe podejście i nie zgadzam się z Twoim.

Nikt przecież specjelnie nie robi sobie rys na zegarku, ale użytkując go normalnie takie rysy mogą się przytrafić.

Co prawda mi akurat się nie zdarzyło żeby coś więcej niż mikro ryskę wyłapać, ale ludzie mają różne tryby życia.

Dla mnie noszenie zegarka z przyjemnością, a nie ze strachem, że coś się może zdarzyć jest najfajniejsze.

Gdybym miał chodzić i się stresować, że może złapię jakąś ryskę to odpuściłbym całkowicie to hobby, bo co to za frajda.

Co do wcześniejszej wypowiedzi Kolegi to przecież widać, że pisał to żartobliwie i nie ma się co obruszać.

 

Ps. Kolego Bugs masz bardzo fajny zegarek. Gdybyś kiedyś sprzedawał daj znać.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam zdanie, że to zdrowe podejście i nie zgadzam się z Twoim.

Nikt przecież specjelnie nie robi sobie rys na zegarku, ale użytkując go normalnie takie rysy mogą się przytrafić.

Co prawda mi akurat się nie zdarzyło żeby coś więcej niż mikro ryskę wyłapać, ale ludzie mają różne tryby życia.

Dla mnie noszenie zegarka z przyjemnością, a nie ze strachem, że coś się może zdarzyć jest najfajniejsze.

Gdybym miał chodzić i się stresować, że może złapię jakąś ryskę to odpuściłbym całkowicie to hobby, bo co to za frajda.

Co do wcześniejszej wypowiedzi Kolegi to przecież widać, że pisał to żartobliwie i nie ma się co obruszać.

 

Ps. Kolego Bugs masz bardzo fajny zegarek. Gdybyś kiedyś sprzedawał daj znać.

No pewnie, moja też się rysuje ale tylko tyle ile musi :) A że fajna to fakt, dziękuję.

 

Nie stresowanie się tylko  pewien umiar - jeśli wiesz że możesz drogi zegarek uszkodzić ( czyli zmniejszyć jego wartość, czyli stracić niemałe pieniądze ) to nonszalancją jest go na to narażać a normalnym, rozsądnym zachowaniem - ochronić.

Nie chodzi o desk-diving, tak mi się akurat ulało przy okazji bo co jakiś czas czytam że np. Rolex to toolwatch - nie, to kiedyś był toolwatch, teraz to luxusowy zegarek który jest dość wytrzymały ale na pewno nie  kupuje się go po to żeby nim sobie poniewierać, a jak ktoś to robi to  - moim zdaniem - objawia brak szacunku do własnych pieniędzy, bo do nurkowania i rąbania drewna są sprzęty lepsze i tańsze.

Zagotował mnie trochę argument że można sobie w każdej chwili kupić nową PO - jak ktoś nosi drobne 20kzł... Mam nadzieję że to faktycznie żart był i się nie poznałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.