Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Inge cieńszy i wygodniejszy ale jego stonowany wygląd nadaje mu więcej elegancji przez to jest bardziej uniwersalny, niby też bransoleta ale jednak można go założyć i do dżinsów i do koszuli nawet bardziej eleganckiej, natomiast omega jest typowo sportowym zegarkiem, ale za to czerń  jej ceramiki powoduję że nie można oderwać od niej oczu. 

Przyznam że na dzień dzisiejszy czuje że jestem trochę uzależniony od tego blasku i chyba Inge odejdzie a ja zacznę poszukiwania także ceramicznego męża dla Omegi :)

Rozumiem - dzieki.

A co do meza, to jak widze jestes mocno nastawiony, wiec chyba sie bez niego nie obejdzie. Ja po sprzedazy czarnego Suba i radosci z Pama caly czas podswiadomie mialem z tylu glowy tego greena i teoretycznie moglem dluzej cieszyc sie 233, jednak mialem swiadomosc, ze i tak predzej czy pozniej bedzie wymiana, wiec dalem glowie odpoczac i zrobilem to wczesniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyganeria :) foto skradzione w autobusie. Ciekawym czy to chinczyk czy jednak cos lepszego. W oko sie rzuca. Ciekawostka - pani ktora jedzie razem z wlascicielem tego zegarka ma wygladajacy tak samo tylko damski :)

Nosic bicolor do koszulki w kratke i kamizelki rybackiej, to chyba tylko domena Polakow (biorac pod uwage kraje Unii ;) )

Nie zdziwilbym sie, gdyby mial jeszcze na sobie sandaly i skarpety <_<

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to i ja dziś omesie pokaże :) choć nie wiem czy wypada bo słabo wyszła komórka w biurowym oświetleniu :(. 38d1096b9dec99f6eef30c061e4b32f1.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem - dzieki.

A co do meza, to jak widze jestes mocno nastawiony, wiec chyba sie bez niego nie obejdzie. Ja po sprzedazy czarnego Suba i radosci z Pama caly czas podswiadomie mialem z tylu glowy tego greena i teoretycznie moglem dluzej cieszyc sie 233, jednak mialem swiadomosc, ze i tak predzej czy pozniej bedzie wymiana, wiec dalem glowie odpoczac i zrobilem to wczesniej :)

 

dobra, dobra, przyznaj po prostu że Mariusz miał dar przekonywania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosic bicolor do koszulki w kratke i kamizelki rybackiej, to chyba tylko domena Polakow (biorac pod uwage kraje Unii ;) )

Nie zdziwilbym sie, gdyby mial jeszcze na sobie sandaly i skarpety <_<

sandalow nieial ale mial jakies 90 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Dzień Omegi widzę :)

S8kZ0Su.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobra, przyznaj po prostu że Mariusz miał dar przekonywania ;)

No tak - mialem dar przekonywania :P;):D (nawet samego siebie :D )

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dotarl!!!

Juz jestem zakochany!!!

 

Gratulacje.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dotarl!!!

Juz jestem zakochany!!!

Gratuluje - ciekawa ta Omega - chyba pierwsza taka na forum.

 

A co to sa te dziurki na tarczy? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosic bicolor do koszulki w kratke i kamizelki rybackiej, to chyba tylko domena Polakow (biorac pod uwage kraje Unii ;) )

Nie zdziwilbym sie, gdyby mial jeszcze na sobie sandaly i skarpety <_<

Litwa, Bułgaria, Słowacja, Czechy, Bałkany (częściowo) to też Unia i kwiatki takie same, łącznie ze skarpetami w sandałach (te to nawet w krajach starej Unii spotkasz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

góry stołowe??

 

 

 

Edit mod: No , i jako pierwszy chcesz dostać karę za łamanie zasad ? :lol:

Tak.

A to pod spodem to do mnie?

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JAcQ8gA.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nato strong trochę jak dla mnie przytłacza, na zwykłym cienkim nato byłoby chyba lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo jak sie nie nauczysz robić zdjęć to pojade do Krk i zabiorę Ci tego SD. Tak go krzywdzić

U mnie bez zmian. Mega wygoda.

65c670cf1ec024a952a617204cf6616e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.