Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Julek - paski NATO to z reguły nylon balistyczny - czyli można na nim słonia powiesić a on się nie zerwie.

Ale może przez to jakoś dziwnie przenosi naprężenia bezpośrednio na teleskop ze zwiększoną siłą i robi się jakaś dźwignia ?

Prawdopodobnie swobodniej się porusza na teleskopie niz np pasek skórzany lub bransoleta.

 

Co do cytatu z WUS to chyba oba jednocześnie teleskopy sie wypieły jak zegarek upadł, innej mozliwości w przypadku nato nie widzę.....

Co do giętych teleskopów , zastosowałem takie w pasówce-koronka na 12 ,skórzany pasek,nigdy się nie wypieły...

Ważne jest też dobranie odpowiedniej grubosci teleskopów.

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że już się nie możesz doczekać bransolety :) u mnie m5610 grzecznie czeka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już się nie możesz doczekać bransolety :) u mnie m5610 grzecznie czeka :)

Dokładnie  :) .

Niedługo go ściągnę bo jak przyjdzie bransa to pewnie znów na dłużej wskoczy ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym też już pisałem, że zegarek za kilka - kilkadziesiąt tysięcy umocowany na trzech teleskopach o łącznej wartości ~20zł - absurd i abstrakcja w jednym!

Zerwać można wszystko, od bransolety przez gumę po skórę.

 

Pamiętać należy, że w przypadku Seiko, mamy pogrubione i wzmocnione teleskopy,

Może to zbieg okoliczności, złośliwość rzeczy martwych, prawo murphy'ego - ale jakoś wpisy o problemach z NATO dziwnie skumulowały się na forach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana G:

 

post-71505-0-24189600-1441709955_thumb.jpg

 

A teraz Monster ;)

 

post-71505-0-71804700-1441709966_thumb.jpg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym też już pisałem, że zegarek za kilka - kilkadziesiąt tysięcy umocowany na trzech teleskopach o łącznej wartości ~20zł - absurd i abstrakcja w jednym!

Zerwać można wszystko, od bransolety przez gumę po skórę.

 

Pamiętać należy, że w przypadku Seiko, mamy pogrubione i wzmocnione teleskopy,

Może to zbieg okoliczności, złośliwość rzeczy martwych, prawo murphy'ego - ale jakoś wpisy o problemach z NATO dziwnie skumulowały się na forach ...

Moze tylko odnosisz takie wrażenie, zwróciłeś na to ( nomen omen) uwagę i tyle..

Zegarki noszę przeszło 30 lat i zerwane teleskopy to były incydenty lata temu-wszystkie chyba podczas bójek :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golana Aqua Pro 100 + nowy paseczek Borealis

 

6375269900_1441712386.jpg

Edytowane przez bosss

 

Omega Speedmaster Reduced

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo - superanckie to Seiko :)

 

Dzięki. Prawda :) Wystawiłem na bazarku, ale to był chyba głupi pomysł i zostanie. Taki niby bardziej elegancki, ale jednak ostre linie i faktura tarczy dodają mu pazura i robi się ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP_20150908_004.jpg
WP_20150908_007.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3NcvDI.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, klasa ta Omega. Z wielką przyjemnością się na nią patrzy.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, klasa ta Omega. Z wielką przyjemnością się na nią patrzy.

..........dokładnie

 

........u mnie tak;

28911bfbf887.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

 

Ten Gerlach wygląda naprawde niesamowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie...te stare zegarki tak mają..


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.