Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy301de46b65f97d5b3241a27d413387b7.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mam kaca i nie chce mi sie pracować 

 

 

Było się wczoraj zdrowo odżywiać

po za tym to taki dziwny piątek, bo może ostatni, kto wie co może przynieść poniedziałek  :ph34r:

 

Zależy co zrobiłeś wczoraj koleżankom z pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-71505-0-31413200-1445597407_thumb.jpg

 

Zaczynamy weekend więc G ;)


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest w nim komplikacja stałego pokazywania piatku :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za model i rocznik?

 

To nówka też na niego poluje. Gratuluje Szlamfajer

 

http://www.skywatches.com.sg/reviews/seiko-automatic-recraft-series-watch-snkm97k1-snkm97k-snkm97.htm

Edytowane przez lpociask

Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Biorąc pod uwagę ilość pytań o rocznik tego Seiko oraz gratulacji za świetny stan mam wrażenie, że jest to najlepszy zegarek próbujący oddać klimat tamtych lat - żadne inne Black Baye, Seamastery 300, Orisy 65, czy Longinesy nie miały tylu osób przekonanych o vintage charakterze zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ilość pytań o rocznik tego Seiko oraz gratulacji za świetny stan mam wrażenie, że jest to najlepszy zegarek próbujący oddać klimat tamtych lat - żadne inne Black Baye, Seamastery 300, Orisy 65, czy Longinesy nie miały tylu osób przekonanych o vintage charakterze zegarka :)

 

Jakby zobaczyli wielkość koperty to by od razu zapomnieli o vintage'owym charakterze. ;)

 

image.jpg

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ilość pytań o rocznik tego Seiko oraz gratulacji za świetny stan mam wrażenie, że jest to najlepszy zegarek próbujący oddać klimat tamtych lat - żadne inne Black Baye, Seamastery 300, Orisy 65, czy Longinesy nie miały tylu osób przekonanych o vintage charakterze zegarka :)

 

Jest naprawdę fajny i nie uwierzycie, ale kupiony w poniedziałek na zatoce w USA (NYC)... w środę był już w Warszawie!!! I to w opcji najtańszej przesyłki.

Tak na szybko - zegarek jest obiektywnie zaje...sty, ale... jest to wersja na rynek USA, a więc trochę mniej "koszerna". Mechanizm jest z Malezji. Bransoleta jest chińska (i trochę to czuć, pewnie zamienię ją na jakiś fajny pasek). Nie wszystkie indeksy są idealnie wklejone (ale mało kto to dostrzeże). Dni w kalendarzu troszkę krzywo wskakują. Lumy żadnej nie ma. I tyle "minusów" - reszta same plusy, o ile nie przeszkadza komuś ogromny rozmiar (43,5 mm bez koronki, rasowa locha!).


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.44- zacząłem piątek- niektórzy to pożyją :)

 

 

 

Są plusy tej pracy  :)  Ale ma też swoją specyfikę - wczoraj spędziłem łącznie 6 godzin za kierownica po to, żeby dać 6 minutową wypowiedź  :o  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda super, dzięki za info.

 

inne wersje?

 

Jeżeli to pytanie o model to SNKN01K1 i SNKN02K1... Niby fajne, ale rozmiar  za bardzo mi nie pasuje to raz, dwa niepotrzebnie uszy świecą się jak psu jajca i te kwadratowe placki na 3,6,9 i 12 godzinie...  :P

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak Wam się tak podoba, to jeszcze raz pokażę :-)

post-46051-0-88667600-1445604036_thumb.jpg

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scratch_one-s_head.gif Pokazywałem Wam fajny zegarek icon_question.gif

WP_20151023_001.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zielone seiko kompletnie mi nie leży. Wybaczcie, ale moim zdaniem niezły z niego brzydal ` :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zielone seiko kompletnie mi nie leży. Wybaczcie, ale moim zdaniem niezły z niego brzydal ` :wacko:

 

Stylistyka z lat '60/'70. Kochasz ją albo nienawidzisz.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zielone seiko kompletnie mi nie leży. Wybaczcie, ale moim zdaniem niezły z niego brzydal ` :wacko:

I o to w tym chodzi, że każdemu podoba się co innego ;)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.