Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

DAREK - gdy jakiś czas wyzbywałeś się "rodowych sreber" , trudno mi to było zrozumieć.

Dziś widzę to inaczej :shock:

Ja zdecydowanie wolalbym tamtego VC


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Darku nowej maszyny :D

Piękna...


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, Rafale WIELKIE gratulacje, oba zegarki są piękne :D


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech lata noszenia kwarca Timex Ironman przyszedł czas na zmiane. Miał być automatyczny szwajcar ale jednak jako pierwszy jest ten oto piękny Seiko kupiony od naszego kolegi z klubu. Jestem kolejnym włascicielem tego zegareczka, a ciagle wygląda jak nowy.

 

Narazie fotki zapodam z działu Oferuje które mnie przekonały do kupna i juz niedługo wstawie własne:)

 

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=10177


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Ładny. :!: Nie wiedziałem, że Hamiltony mogą być takie ładne. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2536-0-74505000-1330645554.jpg

"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HemiG pudełko ORSA jest nie na temat, rozpakuj je załóż zegarek na rękę pyknij fotkę - a nie podchody uskuteczniasz :?


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pudełko, to taki brzydki, kanciasty LEDowiec, jak wciśniesz przycisk (ukryty) to na wyświetlaczu napis ORSA zamieni sią w godzinę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HemiG pudełko ORSA jest nie na temat, rozpakuj je załóż zegarek na rękę pyknij fotkę - a nie podchody uskuteczniasz :?

 

Bardzo mi przykro drogi jacusiu, za ten offtop i za to, że swym zdjęciem tak mocno uraziłem Twe poczucie estetyki. Nie mniej chciałbym Cię poinformować, że w wątku znajdują się też zdjęcia katalogowe, skany oraz różnorakie okołozegarkowe kompozycje. Myślę, że moje pudełko nie jest tutaj intruzem i jakoś specjalnie nie wyróżnia się na tle tej kolorowej maskarady.

 

Ale to tylko moje zdanie.

 

Poszukiwanie podobnych mi spamerów zalecam zacząć tutaj:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=316&start=0

 

A poza tym to więcej luzu zalecam :wink:


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian

Wg mnie takie zgadywanie jest ciekawe, a żadne zdjęcie zegarka lub jego pudełka nie jest offtopem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Ale HemiG pewnie masz swoje racje, ale my też mamy swoje oczekiwania. My oczekujemy od kolegów poszanowania i staramy się również robić to samo.

Myślę, że nie ma się o co się spierać. Zrobiłeś fajne wejście, pokaż nam zegarek i będzie OK. :D

Osobiście nie wierzę w to co Grześ napisał. To nie może być zegarek. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HemiG pudełko ORSA jest nie na temat, rozpakuj je załóż zegarek na rękę pyknij fotkę - a nie podchody uskuteczniasz :?

 

Bardzo mi przykro drogi jacusiu, za ten offtop i za to, że swym zdjęciem tak mocno uraziłem Twe poczucie estetyki. Nie mniej chciałbym Cię poinformować, że w wątku znajdują się też zdjęcia katalogowe, skany oraz różnorakie okołozegarkowe kompozycje. Myślę, że moje pudełko nie jest tutaj intruzem i jakoś specjalnie nie wyróżnia się na tle tej kolorowej maskarady.

 

Ale to tylko moje zdanie.

 

Poszukiwanie podobnych mi spamerów zalecam zacząć tutaj:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=316&start=0

 

A poza tym to więcej luzu zalecam :wink:

Drogi HemiG zupełnie źle odebrałeś mojego posta, nie miałem na celu kierowanie jakichkolwiek złosliwości pod Twoim adresem, kontekst był raczej żartobliwy (jak twoja fotka) ja również zalecam więcej luzu :D


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czesc Temption

 

Ten "Glycine Airman 2000" powyzej to podrobka (przynajmniej na 'fake' mi wyglada).

Oryginalny Glycine Airman 2000 (czyli ta konkretnie wczesniejsza wersja ktorej powyzszy 'fake' ma byc odzwierciedleniem) ma oznacczenia na bezel-u wypelnione czarna farba (na Twoich zdjeciach oznaczenia nie sa malowane); 12/24 pomaranczowa wskazowka jest w oryginale dluzsza od wskazowki sekundnika, i to znacznie bo siega konca cyfer ktorymi oznaczone sa godziny (na powyzszym zdjeciu obie wskazowki sa takiej samej dlugosci); napisy na oryginale roznia sie od napisow zawartych na podrobce na powyzszych fotkach -- na oryginale litery sa dluzsze i bardziej starannie wykonane niz na egzemplarzu na powyzszych fotkach.

 

Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz za moj 'input' w kwestii Twojego czasomierza na powyzszych fotkach, napisalem to w celach informacyjnych i ku przestrodze dla innych ktorzy z taka podrobka mogliby ewentualnie miec doczynienia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-bay nie jest jedynym miejscem na swiecie gdzie nierzetelni sprzedawcy probuja wcisnac swoim przyszlym ewentualnym ofiarom swoje produkty zaliczajace sie do grupy tzw. 'knock-offs'; najwazniejsze jest aby byc na taka nierzetelnosc przygotowanym, potrafic rozroznic oryginal od podroby i oszukac sie nie dac (co, jak zycie pokazuje, nie wszystkim sie udaje... :wink: )

 

Pozdrawiam (i... wspolczuje?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław Czerny

zbyt pochopna ocena - podróbka

może poprostu inna data produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

a ja z innej "beczki" :D

 

post-0-0-75319800-1330645660.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław Czerny

świetny klasyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku - świetny zegarek i sweterek też niczego sobie :D Wrzuć jakieś fotki z UG :roll: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.