Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem swojego divera idealnego. Jest genialny :) Nie pytać czy się zamienię na... Tudora, Roleksa, Omegę... Nie da rady chłopaki, sorry... ;)

 

Pozdrawiam!

 

Lepszy od HQ?

 

 

 

Jak lubię zegarki na nato, to taki pasek i rzymskie cyfry jakoś mi do siebie nie pasują :P


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem swojego divera idealnego. Jest genialny :) Nie pytać czy się zamienię na... Tudora, Roleksa, Omegę... Nie da rady chłopaki, sorry... ;)

 

 

 

Pozdrawiam!

Też chce takiego! GRATULACJE :)

A tak w ogóle ile tego powstało 30szt czy 50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Lepszy od HQ?

 

Zdecydowanie.

Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Znalazłem swojego divera idealnego. Jest genialny  :) Nie pytać czy się zamienię na... Tudora, Roleksa, Omegę... Nie da rady chłopaki, sorry...  ;)

Cieszymy się Twoim szczęściem! (Czyli kiedy sprzedajesz? W razie co daj prędzej znać :D)

 

 

Też chce takiego! GRATULACJE  :)
A tak w ogóle ile tego powstało 30szt czy 50?

 

"Pisiont"

 

 

Wakacyjny zestaw? Pewnie na czarno-białym wyglądałby bardziej "elegancko".

 

A tu mój sikor na dziś:

 

d1dbad33a2497cbamed.jpg

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem swojego divera idealnego. Jest genialny :) Nie pytać czy się zamienię na... Tudora, Roleksa, Omegę... Nie da rady chłopaki,

 

Pozdrawiam!

Cos ten zegarek do mnie nie przemówił. Mialem go 2 lata temu ale kurczę czegoś mu brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzień rozpoczęty w tematyce motoryzacji i wyścigów. Zdjęcie poranne ale teraz chwilą czasu aby coś dodać.

post-30158-0-60064400-1456672537_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Cos ten zegarek do mnie nie przemówił. Mialem go 2 lata temu ale kurczę czegoś mu brakuje...

 

Brakowało mu mnie. Teraz jest wszystko jak należy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oooo wróciłeś do niego??

Czy nigdy nie sprzedałeś?? ;)

Mój sobie leży i czeka na jego kolej ;)

TOM_3083_cr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, ale znowu mnie świerzbi by puścić do ludzi :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

 

Cóż to za zegarek, którego tarcza i wskazówki tak doskonale prezentują się w zupełnych ciemnościach? Czyżby za taki wspaniały efekt podświetlenia była "odpowiedzialna" Super-LumiNova?

 

Z góry dziękuję za informację zwrotną! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za zegarek, którego tarcza i wskazówki tak doskonale prezentują się w zupełnych ciemnościach? Czyżby za taki wspaniały efekt podświetlenia była "odpowiedzialna" Super-LumiNova?

 

Z góry dziękuję za informację zwrotną! :)

Tudor BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to zapewne Tudor jakiś ;)

Przy czym nie ma co patrzeć na zdjęcia, można ustawić 2sek naświetlania a można i 30sek albo więcej....Efekt na zdjęciach można praktycznie zawsze uzyskać niesamowity....i nawet barwa podświetlenia może być na żywo inna niż na zdjęciu...

Na mnie największe wrażenie do tej pory z wszystkich zegarków jakie miałem/mam zrobił .... Frankenmonster! To była latarka! Nic go jeszcze nie przebiło...

Dla przypomnienia....trytowe Deep Blue T100

TOM_0855.jpg

 

I w identycznych warunkach i przy tym samym czasie 30sek Frankenmonster

TOM_0856.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP_20160228_003.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za zegarek, którego tarcza i wskazówki tak doskonale prezentują się w zupełnych ciemnościach? Czyżby za taki wspaniały efekt podświetlenia była "odpowiedzialna" Super-LumiNova?

 

Z góry dziękuję za informację zwrotną! :)

Zegarek pod tytułem Tudor Black Bay Black ;) zdjęcie nowo starego a jednak nowego

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Tudor BB.

 

Toż to zapewne Tudor jakiś ;)

Przy czym nie ma co patrzeć na zdjęcia, można ustawić 2sek naświetlania a można i 30sek albo więcej....Efekt na zdjęciach można praktycznie zawsze uzyskać niesamowity....i nawet barwa podświetlenia może być na żywo inna niż na zdjęciu...

Na mnie największe wrażenie do tej pory z wszystkich zegarków jakie miałem/mam zrobił .... Frankenmonster! To była latarka! Nic go jeszcze nie przebiło...

Dla przypomnienia....trytowe Deep Blue T100

TOM_0855.jpg

 

I w identycznych warunkach i przy tym samym czasie 30sek Frankenmonster

TOM_0856.jpg

 

Bardzo dziękuję za konkretne i błyskawiczne odpowiedzi z Waszej strony! :)

 

Jestem albowiem obecnie na etapie wyboru zegarka, najlepiej uniwersalnego, który by sprostał moim wysokim wymaganiom w zakresie podświetlenia tarczy i wskazówek. Dlatego przeszukuję aktualnie strony internetowe, w tym także fora "zegarkowe", w poszukiwaniu czasomierza optymalnego pod tym względem.

 

A tak przy okazji, to przyznam szczerze, że obstawiałem coś w rodzaju wręcz kultowego modelu Rolex Submariner... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za konkretne i błyskawiczne odpowiedzi z Waszej strony! :)

 

Jestem albowiem obecnie na etapie wyboru zegarka, najlepiej uniwersalnego, który by sprostał moim wysokim wymaganiom w zakresie podświetlenia tarczy i wskazówek. Dlatego przeszukuję aktualnie strony internetowe, w tym także fora "zegarkowe", w poszukiwaniu czasomierza optymalnego pod tym względem.

 

A tak przy okazji, to przyznam szczerze, że obstawiałem coś w rodzaju wręcz kultowego modelu Rolex Submariner... :rolleyes:

Seiko SKX007 tez jest fajny :) A jak chcesz cos co pieknie swieci caly czas to Timex jest nalepszy :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pTagl3.jpg


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Seiko SKX007 tez jest fajny :) A jak chcesz cos co pieknie swieci caly czas to Timex jest nalepszy :D

 

Co do pierwszej "japońskiej" propozycji, to pełna zgoda! Jednak do wyboru amerykańskiego czasomierza, pomimo wszystko jeszcze w pewnym sensie nie "dorosłem"... ;)

 

Atak przy okazji, to piękne świecenie zapewniał mi do tej pory Casio Iluminator AW-44. Jednak jego techniczny żywot dobiega już końca... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.