Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Z samych zdjec wyglada na 15k :)

Hmm... to z znajdź ze zdjęć 10k różnicy w cenie. W środku to samo.

 

6424473f5b4eee46e76faac5695a0f13.jpg

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Lonżin ładnie zdobiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cyfry podobne do Explorera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie BB urzekło delikatne ząbkowanie bezela, czcionka cyfr na bezelu i połączenie matowej czerni i złota na tarczy. ale jakby spytać przypadkowego przechodnia to pewnie nie miał by zdania który może być droższy  :lol:

co do fot Vandita - zawsze jest na co popatrzeć a pomarańczowe zestawy zawsze są super, nie tylko latem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to z znajdź ze zdjęć 10k różnicy w cenie. W środku to samo.

 

 

nie widac roznicy. Historycznie to Longines ma wieksze osiagniecia niz Tudor ;). Longines jest bardzo wygodny. Tudora nie nosilem, ale jest zbyt plaski przez co reka sie pod nim poci.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to z znajdź ze zdjęć 10k różnicy w cenie. W środku to samo.

 

 

Macałeś bb i lonzina?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widac roznicy. Historycznie to Longines ma wieksze osiagniecia niz Tudor ;). Longines jest bardzo wygodny. Tudora nie nosilem, ale jest zbyt plaski przez co reka sie pod nim poci.

Skąd wiesz jak nie nosiłeś? Z książek wyczytałeś czy koledzy ci powiedzieli co tez nie nosili?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macałem bo to moja ręka.

Ja bym za tego longinesa nawet zł nie dał, określenie mojej zony - kupa

 

A tak w ogóle to mam już nowego i nie za 15 ani za 14 bo nie potrzebnie go sprzedalem


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macałem bo to moja ręka.

I nie widzisz różnicy w jakości wykonania?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nosiliscie? :) miałem PO 8500 z in house zamienilem na Black Bay Blue i jestem zachwycony :) super wygodny, uniwersalny świetnie wykonany zegarek plus luma ladnie święci :)

 

A widzisz. Ja miałem PO 2500 i zamieniłem na Pelagosa.

Po początkowym zachwycie i emocjach zacząłem żałować. A PO miałem blisko 5 lat. Chyba największy błąd zegarkowy.

Również uważam, że BB jest mocno przewartościowany. Pelagos ostatecznie też okazał się nie warty tych pieniędzy,

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pelagosem rozumiem, też do mnie nie "gada"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz. Ja miałem PO 2500 i zamieniłem na Pelagosa.

Po początkowym zachwycie i emocjach zacząłem żałować. A PO miałem blisko 5 lat. Chyba największy błąd zegarkowy.

Było zamienić na BB to byś nie żałował, ja miałem do wyboru PO na 8500 a wybrałem ponownie BB i nie zaluje

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ja bym za tego longinesa nawet zł nie dał, określenie mojej zony - kupa

 

A tak w ogóle to mam już nowego i nie za 15 ani za 14 bo nie potrzebnie go sprzedalem

Bardzo ciekawa wypowiedź żony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to z znajdź ze zdjęć 10k różnicy w cenie. W środku to samo.

Longin ma datę. Musi być droższy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie widzisz różnicy w jakości wykonania?

Nie widzę takiej która tłumaczy dokładkę 10k. Rożnica jest tylko w kręceniu się bezela. Tudor rewelacja, HQ żenada. Ale więcej różnic nie widzę. No chyba ze mówimy dosłownie o macaniu to tutaj dekiel Lonka bije na głowę ten z Tudora. Tarcza i indeksy na remis, wskazówki również. Luma, + dla Tudora bo HQ prawie nic nie swieci ale to nic wielkiego bo seiko monster i tak pod tym względem rozkłada na łopatki oba te zegarki razem wzięte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa wypowiedź żony :)

żona ma w ogóle inne podejście do zegarków, jak to żona ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

No tak moja na każdego divera mówi - już takiego miałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja wyraża sie w czasie teraźniejszym, przecież takiego już masz :) dla niej glycine combat sub i omega SMP 300m to prawie to samo, tylko bransoletą się różnią więc co ja robię? A Tudor ? Masz już dwa takie bo co ci kolejny? :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz jak nie nosiłeś? Z książek wyczytałeś czy koledzy ci powiedzieli co tez nie nosili?

Ja nie musze wdepnac w kupe, zeby wiedziec ze to nieprzyjemne :). WUS prawde ci powie, znasz angielski na pewno.

 

Rozumiem, ze zegarek sie tobie podoba wizualnie, wiec go bronisz. Ja go tylko przymierzalem i byl plaski, przylegajacy do reki, a pod takim mi sie ona poci. Nie musze go kupowac, zeby to wiedziec.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę takiej która tłumaczy dokładkę 10k. Rożnica jest tylko w kręceniu się bezela. Tudor rewelacja, HQ żenada. Ale więcej różnic nie widzę. No chyba ze mówimy dosłownie o macaniu to tutaj dekiel Lonka bije na głowę ten z Tudora. Tarcza i indeksy na remis, wskazówki również. Luma, + dla Tudora bo HQ prawie nic nie swieci ale to nic wielkiego bo seiko monster i tak pod tym względem rozkłada na łopatki oba te zegarki razem wzięte. 

Na 10 kilo różnicy nie ma ale koperta bb jest o kilka klas lepiej wykonana. Małym plusikiem w tarczy dla bb jest zrobienie wskazówek i indeksów ze złota.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku - Jeśli idzie o koncept Twoich zdjęć (bo to nie pierwsze :) ), to miałem coś napisać, ale obrazek odda to lepiej.

 

tumblr_m6odkq8jNo1qbolbn_zps4103fd0c.gif

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

4a7d3ebec2cb4b878f1ef33e9a785746.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.