Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20160301_121130_zpsm3jrreqf.jpg

IMG_20160301_121122_zpsxshsi1iv.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, zgadzam się z kolegą pepepatryk, odnośnie mazika....mimo, że w większości kompletnie nie mój styl....ale za to mój styl robienia zdjęć zegarkom przy oknie ;)

Fajnie się ogląda Twoje zegarki.....a skoro już wspomniałem o koledze pepepatryk...to muszę to zdjęcie pokazać.

TOM_3114_cr.jpg

 

TOM_3117_cr.jpg

Piękny jest :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helberg CH6.

"Klimatyczny" :) bardzo mi sie podoba. Gratulacje

Dzięki! :) Mnie też przypadł do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny :)

 

Konrad nie nabijaj się, tak to jest gdy się pierwszy raz telefonem umieszcza post ze zdjęciem. następnym razem poprawię się:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało hejtów na pasek było to re-post

319e9ac3bd62eff475f52d0b0536f7a2.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wraQ ta omega mimo że straaasznie.popularna, to dla mnie zegar idealny do wszystkiego (tylko wersja czarna:P)

PO zjada na śniadanie.....tyle że ma jeden minus....jak zachodzi słońce to nagle jak dla mnie jej czar pryska...przy sztucznym świetle jej nie lubię :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ciekawe, po co w tym Szturmańcu taka drobna podziałka, skoro tam tylko wskazówka minutowa chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, po co w tym Szturmańcu taka drobna podziałka, skoro tam tylko wskazówka minutowa chodzi?

Bo fajnie wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu dopasowane kolory =D

post-69326-0-08662500-1456862615_thumb.jpg

 

@Mazik77  też uważam, że fajne masz zegary, chociaż może to kwestia fotek, bo czasem jak gdzieś widzę w internetach taką eternę, czy bulovę to niee, brzydkie, a u Ciebie jakoś nabierają zupełnie innego charakteru =) tak trzymaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało hejtów na pasek było to re-post

 

 

Ten oscyloskop, radiostacja czy co to jest ? No właśnie, co to ? jest tak zarąbisty i taki oldschool, że wielu olało twojego SARBA a każdy olał tą szmatę na której wisi  ;)  :P  :P  :P  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piórem na naboje ktoś jechał tą tarczę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypróbowałem mesh i jest zadziwiająco... nieźle :o

 

Nie wszystkie zegarki na meshu wyglądają dobrze, ale ten Hamilton wygląda świetnie. Ciekawe, czy model z czarną tarczą też by się tak komponował.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten oscyloskop, radiostacja czy co to jest ? No właśnie, co to ? jest tak zarąbisty i taki oldschool, że wielu olało twojego SARBA a każdy olał tą szmatę na której wisi ;) :P

Archaiczny defektoskop ultradźwiękowy. Trzymamy go jako pamiątkę zeszłej ery

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piórem na naboje ktoś jechał tą tarczę ?

ławkowcem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie zegarki na meshu wyglądają dobrze, ale ten Hamilton wygląda świetnie. Ciekawe, czy model z czarną tarczą też by się tak komponował.

 

Nadal eksperymentuje z paskami, ale jestem pozytywnie zaskoczony meshem  ^_^ Myślę, że nie zaszkodziłby również czarnej wersji Jazzmaster'a ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal eksperymentuje z paskami, ale jestem pozytywnie zaskoczony meshem  ^_^ Myślę, że nie zaszkodziłby również czarnej wersji Jazzmaster'a ;)

 

Znalazłem zdjęcie w sieci i wygląda ok, ale chyba mniej spektakularnie - pomijając że Twoje foty są po prostu świetne, nie tylko dlatego, że zegarek wdzięczny. Mesh ma to do siebie, że zawsze uzyskasz idealne dopasowanie. Z paskami mam przeważnie ten problem, że dziurki nie tak wypadają jak bym chciał :)

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.