Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

trudno powiedzieć że dziś na nadgarstku bo dopiero odebrałem przesyłkę :)

a41aadfb2d765eb7gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żubr prezentuje się niezwykle interesująco, wyróżniając się zdecydowanie na tle innych "klasyków"... :blink:

 

Zastanawiające jest jednak, dlaczego informacji na temat tego modelu nie ma na stronie internetowej G. Gerlach ? B)

 

Ponieważ to tylko limitka na 2013 rok (113 sztuk) ;) Możesz o tym poczytać w sieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi kiedyś koledzy na forum tłumaczyli że w Poznaniu to wszystko "kluchy" ;)

 

P.S uśmiałem się bo jadłem dziś pyzy z mięsem.... :lol:

I ja dzisiaj jadłem pyzy z mięsem :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć że dziś na nadgarstku bo dopiero odebrałem przesyłkę :)

 

Świetny zegarek! Najlepiej nosiło mi się go na Kainie.

4575016_hal9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Ponieważ to tylko limitka na 2013 rok (113 sztuk) ;) Możesz o tym poczytać w sieci ;)

 

Pomimo wszystko uważam, iż informacja o tym modelu powinna znajdować się na stronie firmowej. Jest to przecież powód do dumy dla G. Gerlach, a zarazem wspaniały przykład nawiązania do tradycji polskiego wzornictwa. :rolleyes:

 

Oczywiście nie odmówiłem sobie okazji do poszerzenia wiedzy na temat Żubra, w tym zapoznałem się również z recenzją tego czasomierza na pewnej stronie internetowej... ;)

Edytowane przez Jacek Olszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj spędziłem dzień z tym oto 'sikorem'. Prezent od ojca. W czerwcu zostawiłem w naprawie, odebrałem w zeszłym tygodniu (urlopy, nie czas naprawy ;-). Chodzi pięknie.

 

post-81372-0-47533500-1457555859_thumb.jpg

 

Pozdrawiam


You must think first, before you move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wszystko uważam, iż informacja o tym modelu powinna znajdować się na stronie firmowej. Jest to przecież powód do dumy dla G. Gerlach, a zarazem wspaniały przykład nawiązania do tradycji polskiego wzornictwa. :rolleyes:

;) 

Mysle ze powinenes do Nich napisac I Im to zasugerowac.

Jak wielokrotnie bylo pisane na forum Czlonkowie Fundacji sa bardzo otwarci I komunikatywni I po Twojej wiadomosci na pewno niezwlocznie naprawia to niedopatrzenie. :D


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rrr, Halios to nowy wypust czy stary?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Mysle ze powinenes do Nich napisac I Im to zasugerowac.

Jak wielokrotnie bylo pisane na forum Czlonkowie Fundacji sa bardzo otwarci I komunikatywni I po Twojej wiadomosci na pewno niezwlocznie naprawia to niedopatrzenie. :D

 

Może to faktycznie dobry pomysł, gdyż z dalszej perspektywy czasami lepiej widać niż z bezpośredniej odległości... ;)

 

Dodatkowo przy okazji dowiem się, czy przygotowywana jest kolejna "limitka", a nawet zaproponuję nazwę np. Tur (łac. Bos)... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały dzień kawa, apap, kawa.. a i tak spać kładę się z potwornym bólem głowy

.

H8aL1iMh.jpg

 

8am3rHzh.jpg


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dodatkowo przy okazji dowiem się, czy przygotowywana jest kolejna "limitka", a nawet zaproponuję nazwę np. Tur (łac. Bos)... B)

A dlaczego akurat "Tur" a nie na na przyklad Zaba (lac. Zabol)? :)


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Dzisiaj cały dzień kawa, apap, kawa.. a i tak spać kładę się z potwornym bólem głowy

 

Trzeba na MR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały dzień kawa, apap, kawa.. a i tak spać kładę się z potwornym bólem głowy

 

Świetne zdjęcia! Szczególnie ujęcie na kawie - idealnie rozplanowane światło :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

A dlaczego akurat "Tur" a nie na na przyklad Zaba (lac. Zabol)? :)

 

W zestawieniu z Żubrem zdecydowanie bardziej poważnie brzmi Tur... :rolleyes:

 

Oczywiście można byłoby zaproponować także coś z lżejszej kategorii i w dodatku sympatycznie się kojarzącego:

 

post-89266-0-21271800-1457561050.jpg

 

Kumak (łac. Bombina)... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj spędziłem dzień z tym oto 'sikorem'. Prezent od ojca. W czerwcu zostawiłem w naprawie, odebrałem w zeszłym tygodniu (urlopy, nie czas naprawy ;-). Chodzi pięknie.

 

Pozdrawiam

 

Świetny,miałem parę kolorów takiego Poljota. Dodatkowo wartość pamiątkowa wiec super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za wyrób, przybliżycie stronę techniczną?

 

rrr, Halios to nowy wypust czy stary?

Stary, dokładnie taki jak Twój.

 

Co to za wyrób, przybliżycie stronę techniczną?

To kanadyjska firma, robi ładne koperty m.inn. z brązu i wkłada do nich miyoty. Wodoszczelność 200m, wśród różnych zegarków z kopertami z brązu wyróżniają się zgrabnością - 41mm średnicy, nie jest klockiem. Wypukłe szafirowe szkło, ładna błękitna luma, ogólnie jedna z najciekawszych propozycji, jeśli chodzi o zegarki w kopertach z brązu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Dzisiaj cyka ze mną ten oto Swatch automatyk.

 

post-81372-0-40683900-1457590989_thumb.jpg

 

Pozdrawiam


You must think first, before you move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.