Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

leżała tak zmarznięta zakuta w paskudny kajdan na targowisku w centralnej Ukrainie... jak mogłem jej nie ocalić?

 

 

Super Chorągiewka! zastanawiam się nad automatem Slavy,po zakupie manualnej wersji jestem zakochany w tych zegarkach i ciągle przeglądam internet w poszukiwaniu kolejnej :D chociaż ta kupiona na forum od kolegi  rk7000 (jeszcze raz wielkie dzięki :rolleyes:jest moją pierwszą Slava.Jestem bardzo zaskoczony dokładnym chodem i jego stabilnościa,moja robi regularnie +2s / 24h i nosze ja na codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Te krabiki są wyjątkowo ładne, moim zdaniem mają znakomity design, ja mam tylko trzy wersje, ale było ich trochę więcej... Pierwszy od lewej to pamiątka rodzinna, po chrzestnym (trafił do mnie rozbity, stąd wskazówki:minutowa i sekundnik nieoryginalne)

 

Zgadzam się w zupełności, że "krabiki" są nie tylko wyjątkowo ładne, ale nawet wręcz sympatyczne. Również odpowiada mnie ich, moim subiektywnym zdaniem, znakomite wzornictwo w klasycznym wydaniu... :rolleyes:

 

Wspaniałą sprawą byłoby skompletowanie wszystkich wersji kolorystycznych, przynajmniej tak żeby na każdy dzień tygodnia była inna... ;)

 

Pozwolę sobie załączyć znalezione w Internecie zdjęcie kolekcji "kirowskich" czasomierzy, która zaintrygowała mnie, a może stać się nawet pewnego rodzaju inspiracją:

 

post-89266-0-47143400-1457628701_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nowa bluza ;)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w warsztacie porcelanowy Pegaz

Arcydzieło :)

Jeszcze jakaś rzemieślnicza koperta by się przydała.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Chorągiewka! zastanawiam się nad automatem Slavy,po zakupie manualnej wersji jestem zakochany w tych zegarkach i ciągle przeglądam internet w poszukiwaniu kolejnej :D chociaż ta kupiona na forum od kolegi  rk7000 (jeszcze raz wielkie dzięki :rolleyes:jest moją pierwszą Slava.Jestem bardzo zaskoczony dokładnym chodem i jego stabilnościa,moja robi regularnie +2s / 24h i nosze ja na codziennie.

dzięki :) to moja trzecia Slava, (w tym pancernik), nie wiem jeszcze jak z chodem u tej, ale pewnie będzie wymagała spa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie :)

Kurteczka

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, który Hulk lepszy?

 

Rolex super, ale Tisellem bym nie pogardził ;)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra wraca na nadgarstek i to na wiele dni podrząd :)

I jak ten antracyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antracyt bardzo fajnym kolorem jest ;)  skóra jest szara ale czarne mikro pęknięcia skóry dają super efekt, do tego sama skóra jest niesamowicie mięciutka do tego piękny skośny szef, niebiesko opalizującej nitki w kolorze wskazówek no i arcyidealne wykończenie boczków, po prostu najwyższa półka rękodzieła :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

 

 

Co siedzi pod maską?Eta czy jakis inny mechanizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się zachciało vintydża, ale to nie dla mnie.

post-59414-0-94335000-1457635481_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcydzieło :)

Jeszcze jakaś rzemieślnicza koperta by się przydała.

 

Dziękuję. Za 2 miesiące będzie własna koperta, prototyp już zrobiony  :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Za 2 miesiące będzie własna koperta, prototyp już zrobiony :-)))

Ciekawy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten Tisell prezentuje się świetnie. Szkoda, że ciężko go dorwać u producenta, choć jest napisane, że w marcu mają się pojawić kolejne egzemplarze.

 

Wygląda na to, że nawet w marcu nie będzie patrząc na odpowiedź na dole ich strony w Pytaniach i odpowiedziach dotyczących produktu: "Sorry. Now out of stock. April is scheduled restocking."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Od rana Leonardo :)
 
rtle SRP773 by muchacho86, on Flickr

 

 

 

 

Muchacho.. a nie spotkałeś przypadkiem dziś w porze obiadowej kogoś z niebieskim SRP na ręku? :) bo miałem takie zderzenie z czarnym egzemplarzem.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17dca6cebb03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.